18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Śmigus Dyngus
Balcz • 2013-03-30, 17:29


Materiał własny.
Jest sadystyczny śmiech, tzn. strasznie chujowy śmiech i mój, i kumpla. Nagranie ma już parę lat
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-03-31, 4:14
wtf, to ktoś jeszcze nosi piórnik do szkoły?
Myślałem że piórniki noszą tylko dzieci w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
Loen 2013-03-31, 4:23 1
Na Sadolu pod nazwą "śmigus dyngus" to miałem nadzieję zobaczyć co najmniej jakąś arabkę oblewaną wiadrem kwasu po twarzy
Zgłoś
Avatar
arni112 2013-03-31, 4:32
nie smieszy mnie to. w chuj..
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-03-31, 4:55 1
Ooooo nie! Wszystkie dokumenty poniszczone!
Zgłoś
Avatar
Felixis 2013-03-31, 5:07
który to Ty?
Zgłoś
Avatar
Arkil 2013-03-31, 7:03
Kurwa, a mógł zabić!

Nie.
Zgłoś
Avatar
Balcz 2013-03-31, 7:57
Pierwsza, może druga klasa liceum
Zgłoś
Avatar
marzyn 2013-03-31, 8:28
jak te pojebane gowno trafilo na glowna ?
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-03-31, 8:54 2
Ale smycz Heńka jest, tata dostał do 4 paku. Matka mówi "kupiłbyś dziecku coś na urodziny", i chuj dał mu smycz
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-03-31, 8:58
Ale kurwa mać gimbaza!!!! hahahha do nauki kurwiszony!
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-03-31, 9:42
Pierdyliard % gimnazjum w komentarzach po raz kolejny, jakiś przewrót trzeba zrobić na sadolu bo to się zaczyna chujowe robić, ileż można pisać pod filmami "ale gimbaza" "chujowe i nie śmieszne" "jak to trafiło na główną?". A pierwsze dwa komentarze + odpowiedź na ripostę mnie po prosu żenują..

@Balcz przynajmniej ćwiczeniem na siłowni rekompensujesz trochę tą fryzurę
Zgłoś
Avatar
burczy 2013-03-31, 9:44
Ale z was jajcarze.
Zgłoś
Avatar
headowsky93 2013-03-31, 9:44
Jestem tylko ciekaw, jak wy wyglądacie, że piszecie takie denne komentarze określające jego wygląd a niekiedy preferencje, pewnie macie kaloryfer fajną laskę i dużo imprezujecie, a wasza gwiazdka prowincji bonkman to już w szczególności, ten to co rano biega wyrywa laseczki dobrze się odżywia i z tego całego porządnego życia ma czasem chwile by wejść na portal. Ja mam spoko życie choć nie sypie mi hajsem z nieba ale mam super kobietę trenuje sztuki walki i mam pierwszej klasy znajomych, i nie miałem nigdy zajawki by w tak denny, płytki i wręcz samobójczy sposób "jechać po kimś", oczywiście to wam się wydaje, że to są pociski (), zastanawia mnie więc, jakimi frajerami, lamusami i zwykłymi parówami musicie być by tak kogoś obrażać, widać z waszych komentarzy, nie mieliście łatwo w szkole z rówieśnikami... Widać tutaj kogo jak wyzywali i kto miał i ma przepierdolone, teraz już wiem gdzie jest miejsce swobody dla tych pacanów popychadeł. Respekt mam dla kogo trzeba wymieniał nie będę ale teraz sadol ma awaryjny poziom gimbazjalistów i takich nieudaczników życiowych chłopców do bicia, nie tylko w młodym wieku bo chyba się zapomnieliście, że "kto pizdą się urodził kanarkiem nie zdechnie" chociaż przestałem wierzyć w podawany wiek bo albo ktoś ma źle wpisany albo ma jakiś zespół dzięki któremu ma darmowy przejazd w MPK.
Zgłoś
Avatar
owens 2013-03-31, 10:04
III LO w Inie? ;D
Zgłoś
Avatar
Norman 2013-03-31, 10:12 2
Przynajmniej śniegu w dyngusa nie mieli ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie