18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-09-04, 13:34 5
Czesiek181 napisał/a:

Jakaś pojebana moda się zrobiła na sadisticu nie masz tematów to nie możesz krytykować ani komentować.



Widzę to trochę inaczej.
Każdy użytkownik ma prawo oglądać, komentować, oceniać, et caetera. Ale jeśli cała jego obecność na forum sprowadza się do narzekania, to coś jest nie tak.
Nie podoba się, nudne, słabe, do dupy lub nawet z dupy? Niech wrzuca lepsze rzeczy, pokaże, jak według niego powinna wyglądać zawartość portalu. Niechaj udowodni, że potrafi nie tylko narzekać.

______________

Post mortem per rectum
Zgłoś
Avatar
pedo_p 2012-09-04, 14:04
a ja się obawiam, że robi się tutaj forum jak z wp.pl.
to była (powinna być) ostoja ludzi, którzy mają coś do powiedzenia - nie, żeby tylko mówić.
krytykować - lepiej o wiele, jeśli trafnie, niż milczeć i udawać, że coś jest fajne, bo tak własnie polska sie zgnoiła, na milczeniu kiedy wszystko wszyscy jebią.

więc, kiedy wchodzi obrazek który nic nie wnosi, nie daje do myślenia i jest -adekwatnie oczywiście od osoby i stanu intelektualnego -słaby, to jeszcze mamy chociaż tyle wolności , żeby mu powiedzieć : won.

i tak, szukajcie mi, co skomentowałem, i że nic nie dodałem - to mi odbiera prawo głosu.

dziękuje, do widzenia. gaszę światło.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-09-04, 14:07
Jeden malutki (i zabawny wg mnie dowcip) a tyle spiny, że aż mrok pokrył zakątki mego pokoju. Zaprawdę powiadam Wam miłujcie się! Piwo leci

______________

Musicie uruść żeby to zrozumieć
Zgłoś
Avatar
m................e 2012-09-04, 14:11 4
Jak mi sie coś nie podoba to przewijam i nie robię problemów lub durnych komentarzy, jednak zawsze wchodzę i czytam komentarze niezależnie od treści tematu, gdyż często jest wręcz beczka śmiechu. Sadistic to nie jest, hmm... przykładowo kraj, w którym mieszkam i jeżeli pojawi się coś chujowego to będzie mi to przeszkadzać w życiu codziennym. Poprostu olewam tak jak 95% internetu, filmów itd. Polecam ów metodę wszystkim zdrowym na umyśle. Zresztą, kto normalny wręcz traci czas na bezsensowne narzekanie - ci co mają go za dużo, a więc wszystko jasne i pozdrawiam na koniec całą młodzież. No dobra - pół młodzieży, aby być sprawiedliwym.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-09-04, 14:24
pedo_p napisał/a:

to była (powinna być) ostoja ludzi, którzy mają coś do powiedzenia - nie, żeby tylko mówić.
krytykować - lepiej o wiele, jeśli trafnie (...)



Czym różni się krytyka sprowadzająca się do określeń "suchar", "słabe", "takie gówno na główną wchodzi", czy też "czuć gimbusiarnią na kilometr" od pozbawionego wartości merytorycznej mówienia, jak to określiłeś, żeby tylko mówić?

______________

Post mortem per rectum
Zgłoś
Avatar
theormore 2012-09-04, 14:43
Szkoła się zaczęła, a gimbusy nadal komentują.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2012-09-04, 15:13
Wy wszyscy gadacie 3 po 3 i tylko krytykujecie a ja w tym czasie piszę przeciętny komentarz na niskim poziomie.
Zgłoś
Avatar
CrashDW 2012-09-04, 15:28
nick adekwatny do wstawki
Zgłoś
Avatar
Aftar2 2012-09-04, 16:39
a ja dalej nie czaję
Zgłoś
Avatar
sard 2012-09-04, 19:27
To dla zasady - od dziś komentować mogą tylko osoby posiadające minimum jeden temat i kutasa

ups... kilku z działu dowcipy nie przejdzie

ps. dla niekumatych gimbusów - nie chodzi o dziewczęta
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-09-04, 22:39
@up a jak ktoś ma dwa kutasy to może nie mieć tematu?

______________

VT700 85'
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-09-04, 22:47
No i to jest kurwa zajebisty kawał !!!
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-09-04, 23:09
A ja jako twórca tego tematu cenię sobie komentarze ludzi mądrzejszych od siebie (tudzież tych którzy w portal wnoszą więcej niż ja sam) resztę po prostu ignoruję

______________

Death solves all problems - no man, No_Problems.
Zgłoś
Avatar
normale 2012-09-04, 23:36 1
Zgodzę się, że jeżeli ktoś tylko krytykuje i nic nie wnosi na forum to jest coś nie tak. Ale kurwa taki komentarz urywa dupę w krzyżu

NicuniaMJ napisał/a:



-Masz jakiś temat że krytykujesz?



Albo chuj tam nie ważne... Idę poszukać materiałów na założenie tematu żeby móc krytykować, poczekajcie chwile nie hejtujcie jeszcze
Zgłoś
Avatar
cavez 2012-09-05, 13:29 1
o kurwa to mozna tak powiedziec ze jestem na tej stronie niechciany i nielubiany ??
a łudzilem sie przez 2 lata ze chociaz tu mam kolegow :/ ahhh zawiodlem sie na was wy krejzolowe pojebki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie