18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Smrodek
kubapce • 2015-03-17, 19:31
Sytuacja z przed sekundy. Siedzę u brata przeglądam Sadola, a tu podchodzi córa (6 lat) brata i o coś tam się pyta nie zrozumiałem ale poczułem jakiś smrodek od niej i wywiązała się taka rozmowa:

Ja- Idź już pod prysznic bo coś dziwnie pachniesz

I tu wtrąca się druga pociecha brata syn 11 lat z tekstem:

No śmierdzi i ja się nie dziwie jak ją dzisiaj Rumun w szkole dotknął

Razem z bratem uznaliśmy że warto się z wami tym podzielić


Zgłoś
Avatar
19miko93 2015-03-18, 0:56 4
Kolejny debil, Rumun=/=cygan
Nauczcie się wreszcie idioci. Rumuni walczą z tym ścierwem, są normalnymi białymi ludźmi...
Ile można pierdolić takie farmazony...
Zgłoś
Avatar
noterscrut 2015-03-18, 1:07 5
Naprawdę jest ktoś kogo to rozśmieszyło? Albo uznał, to za godne podzielenia się z innymi? A i jak ktoś zauważył, debilu jesteś na emigracji... nie rób jeszcze większej wsi, bo i tak mamy zszarganą reputacje przez takich "geniuszy" jak ty.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2015-03-18, 7:47 3
6-letnia dziewczynka puściła bąka. Jej 11-letni brat pojechał po Rumunach. Razem z bratem zadecydowaliście, że musicie się tym podzielić z setkami sadolowiczów... Ale macie zajebiste życie.

Żartowałem. Nie martwcie się jest promyczek nadziei są głupsi od Was, ci co postawili za to piwo.
Zgłoś
Avatar
H2S04 2015-03-18, 13:51
19miko93 napisał/a:

Kolejny debil, Rumun=/=cygan
Nauczcie się wreszcie idioci. Rumuni walczą z tym ścierwem, są normalnymi białymi ludźmi...
Ile można pierdolić takie farmazony...



Zapraszam do Zamościa na giełdę. Rumunów od zajebania. Tylko uważaj na portfel, by Ci te ścierwa nie zajebały. Rumun czy Cygan jebać to... Brudas, to brudas na chuj drążyć temat... Dojebałeś "normalnymi białymi ludźmi" hahah
Zgłoś
Avatar
Mummy 2015-03-18, 15:24
fake, rumuni nie chodzą do szkoły
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-03-18, 17:28
"córa" ciężko kurwa córka napisać? co za zjebane słowo "córa"
Zgłoś
Avatar
merh 2015-03-18, 23:34
Rumuni są biali,jak Polacy. cygan to nie Rumun i nie Polak. Rumuna od Polaka nie odróżnisz. Pojedź-przekonaj się,i skończ pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
angerfistHC 2015-03-22, 1:00
Zly dotyk boli cale zycie
Zgłoś