18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
LICH0 2013-08-24, 23:52
Ciągnie swój do swego...

Pszszemek napisał/a:

Ale Żydki strzelają do kozich gachów więc...



Jak chuj

Jak już to strzela do nich NATO pod przewodnictwem "dżiu es ej"
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-08-25, 0:05 1
Przecież od dawna wiadomo, że pedały = lewactwo, a lewactwo = żydostwo.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-25, 0:06 4
Nie martwcie sie tam Izraelem, podobno za cieplo im obok arabow, i maja zamiar przeniesc swoj Izrael do Jewropy, w Polsce maja najwiecej posiadlosci, drugi cel to niemcy, ale niemcy stwierdzili, ze juz swoje przez holocaust "wycierpieli" i sie odcinaja od zadan, wiec zostaje Polska, lepiej zadbajcie o to, zeby ich jednak palestyna nie zajela, czy inni ciapacy.
Zgłoś
Avatar
Bww 2013-08-25, 0:08
W konflikcie pijących z niepijącymi za kim jesteście?
Zgłoś
Avatar
znawca 2013-08-25, 0:09 3
Cytat:

Twoi kochani żydzi załatwili swoim braciom w wierze z afryki (czarnym żydom, uchodźcom) bezpłodność, bo im się nie podobali.



Cytat:

Izrael bezprawnie (nawet ścierwo unijne zabroniło) buduje osiedla w Palestynie.



Cytat:

Na podstawie regularnych morderstw na palestyńczykach, na ich własnej ziemi.


od kiedy tak się przejmujecie ciapakami i czarnuchami?
Zgłoś
Avatar
dosekk 2013-08-25, 0:20 2
Antifa ma hifa!
Zgłoś
Avatar
ChivoloConchetumare 2013-08-25, 0:21 2
Hmm... ja w tym konflikcie nie widzę sensu opowiadania się po którejkolwiek ze stron. Zarówno Izrael jak i araby mają swoje za uszami. Jedni "pokojowo" kolonizują coraz większe tereny na Zachodnim Brzegu i w strefie Gazy, stosują biały fosfor itp. Drudzy natomiast są zarazą wszędzie gdzie się pojawią, nie ważne czy w Europie czy gdzieś indziej a zamiast mózgu najprawdopodobniej mają koran.
Szczerze bym chciał bezpowrotnego zaorania zarówno jednych jak i drugich ale to nie koncert życzeń więc gówno mogę chcieć
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-08-25, 0:24 1
@up ale akurat gówno możesz dostać
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2013-08-25, 2:26 1
I teraz dla nienawiści do ciapatych sadole zaczną popierać żydów... nosz kurwa mać.
Nie możecie uczciwie nienawidzić obu stron?

Istnieją sympatyczni żydzi (gdzieś może, chyba), tak samo jak spora część normalnych muzułmanów (gdzieśtam też mogą być.)

A Izrael to państwo-mafia które zagraża tak samo ciapatym jak i nam.

Ja byłbym za wybiciem wszystkich niesympatycznych ciapatych, a oni mają różne odłamy, jedni kamieniują laski które zgwałcono i wybuchają w autobusach, a drudzy to zupełnie normalni sympatyczni ludzie, i tych oto sympatycznych zebrać i sobie niech robią co chcą bo chuj z tym, niegrzecznych wyjebać z Europy i pilnować żeby nie wrócili, a żydów kulturalnie uczciwie nie lubić, ale nie jako ludzi a jako grupę i szczególnie - jako Izrael
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-08-25, 3:24 2
Niezłe pie*dolamento... nie spodziewajcie się od Izraela tak dyplomatycznych podejść jak w Europie. Żyją w zbyt dużym poczuciu zagrożenia. Są wielkości Warmińsko-Mazurskiego... a teraz spójrzcie na mapę i zobaczcie ich granice.

Teraz znajdźcie chociaż jedno tylko neutralne państwo w okół. Same ciapaki przy granicach. Jak jeszcze rządził Mubarak to przynajmniej mieli spokój z Egiptem. Nie kochali się szczególnie, ale ten zły dyktator zadbał żeby się nie napie*dalali. Jak tylko go obalili to pie*dolnięte bractwo kóz ogłosiło Izrael jak o wroga numer jeden.

Mają do wyboru:

1) Będziemy dobrzy, żyli wdg zasad Europy i ciapaki wymarzą nas z mapy świata

2) Robimy wjazd jak o pierwsi i ich wycinamy. Możemy dalej żyć, ale nas nienawidzą.

Ich metody i sposób oddziaływania na świat mnie także podku*wiają czasem, ale nie mam zamiaru ulegać przedwojennej propagandzie która działa do dziś.

Sorry za przydługą pisaninę, ale czy by to były Niemcy, USA, Polska. Każdy musiał by działać w podobny sposób. Z resztą tak skuteczne wojsko i służby nie wytwarzają się w krajach nie prowadzących żadnych konfliktów. A wiele ich konfliktów było planowanych i wdrażanych w życie właśnie przez ciapaków.

No ale co ja tam gówno wiem. Ciapaci święci, Izrael mały szatan. Przypomniało mi się nawet ostatnie nagranie z Sadola jak jeden ciapak udawał rannego...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-08-25, 4:39
jabolmax napisał/a:

na jakiej podstawie uważasz ze jest to pastwo terrorystyczne lub rasistowskie proszę pochwal się statystykami, nie pojedynczymi sensacjami z Internetu



Na podstawie sterylizacji czarnoskórych Żydów z Etiopii. Na podstawie zamykania ludzi w gettach otoczonych murami i drutem kolczastym. Na podstawie posiadania broni atomowej bez zgody ONZ, gdy każde inne państwo było by dawno już najechane. Na podstawie bombardowania obiektów w państwach bez wypowiedzenia wojny. Na podstawie bycia agresywną stroną w wszystkich konfliktach. Na podstawie działań terrorystycznych w byłej kolonii brytyjskiej z mordowaniem cywilów włącznie.
Zgłoś
Avatar
plonk 2013-08-25, 9:49
@jabolmax - poza powyższymi - była kiedyś afera, jak to żydki organizowały wycieczki pod strefę gazy, żeby pokojowi członkowie (i członkinie) narodu wybranego mogli pooglądać bombardowania strefy gazy. Kanapeczki, słit focie - ogólny piknik. Jak nie lubię ciapatych, do takiego skurwysyństwa nigdy bym się nie posunął.
No i oczywiście całkiem niedawna sprawa desantu jednostek specjalnych na statek z pomocą humanitarną dla strefy gazy.
Znów skończone skurwysyństwo, za które decydentów powinno się powywieszać za jaja.

Wniosek? Utworzyć Ground Zero Ocean i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-08-25, 11:29
Nie wspominając już - że "rajdy" po palestyńskich osiedlach odbywają się zwykle w okolicach wyborów

Żydki dobrze wiedzą, że nikt ich nie lubi (nie bez powodu).

Dlatego też mają nowoczesną armię, mają obowiązkowy pobór (obie płcie) i nie mają oporu by krzyczeć, że ta czy inna nacja zrobiła im krzywdę w przeszłości.

W kwestii świadomości racji stanu (interesu narodowego) - moglibyśmy brać z nich przykład
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-25, 12:17
Moim zdaniem Izrael jest na II miejscu pod tym względem. Lider szykuje właśnie lotnictwo i flotę z kierowanymi rakietami do bohaterskiej interwencji w Syrii.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-08-25, 12:44
oddajcie kamienice
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie