18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
lesiot 2011-05-10, 18:40 4
Kibice sami sobie winni.
Istnieje w klubach i wśród środowisk kibicowskich przyzwolenie na to co się dzieje.

Skoro kibice tacy są poprawni w tym sporze, to czemu żaden nie pójdzie na policje zeznawać i nie poda nazwisk swoich kolegów o neandertalskich zapędach? Nic prostszego. Raz kolega by dostał zawiasy, drugi raz poszedłby siedzieć i prawdziwi kibice by normalnie oglądali mecze.

Kluby i środowiska "porządnych" kibiców bardzo dobrze widzą, kto dymi i kto powinien zamiast na stadionie w pierdlu siedzieć, więc jak chcecie normalnego kibicowania olejcie w końcu zmowę milczenia i wydajcie półmózgich neandertali.

Nie chcecie, wydać i kryjecie bandziorów, to wypierdalć ze stadionów bo warci jesteście tyle co i te półmózgi.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-05-10, 18:46 4
A po co ma iść sprzedawać kolegów? Od tego jest policja, żeby łapała. I chuj mnie to obchodzi, że są nieudolni. Jak są nieudolni to niech zmienią pracę. Nikt nie ma obowiązku wydawać kolegów.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-05-10, 19:13 2
Jak ukrywa przestępców to nich nie narzeka, że nie może wejść na stadion - proste.
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-10, 19:16 4
Marian Paździoch napisał/a:

Jakie stadiony piździelcu? Z jakiej racji kurwa użyłeś tutaj liczby mnogiej. Wskaż matole więcej przykładów z tego sezonu a przyznam ci racje. Ostroi pojechałeś więc pewnie masz w chuj przykładów - daj 7 z tego sezonu z ekstraklasy.
A bydłem to jesteście wy. Ci którzy spinają pizdy przez neta a w realnym świecie oczy na czubki butów i z fartem do zapyziałego m2 dzielonego z mamą tatą i 4 rodzeństwa



Idź do fryzjera zetnij włoski, potem na siłke, kup batona, załóż czysty dresik i idź kibicować wpaniały kibicu. Straciliście bramke no cóż czas ponapierdalać innych.

Ten post nie ma na celu obrażanie subkultury dresiarzy.Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
pdk 2011-05-10, 19:24
ustawy moze i macie w dupie szkoda ze ustawek nie i innych bujek stadiuonowych lub tez poza...
Zgłoś
Avatar
sk. 2011-05-10, 19:26 3
Przy okazji czytanie ze zrozumieniem się kłania paździoch. Gimnazjum chociaż ukończone? Napisałem "Za grosz kurwa kultury nie macie na stadionie" to chyba liczba pojedyncza słowa stadion, ale nie wiem czy dasz rade zakumać. I póki co to sam spinasz pizde przez neta najbardziej w tym wątku. Najmniejsze psy najgłośniej szczekają. Kończe dialog z Tobą bo nie jesteś partnerem do rozmowy
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-05-10, 19:29 3
Edge pokazałeś jakim jesteś imbecylem. Pierdolone stereotypy. Nigdy nikogo na stadionie nie uderzyłem, nigdy na stadionie nie dostałem (kilka pał od policji tylko). Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Włosy mam średniej długości. Chodzę w jeansach i lubię chodzić w koszulach. Na siłkę już nie chodzę, ale sobie jeżdżę na rowerze. Jak jestem wkurwiony po przegranym meczu to idę na piwko a nie napierdalać nikogo. Nie pasuje do stereotypu nie? Nie potrafisz ogarnąć tego, że coś może wyglądać inaczej niż ułożyło się to w twojej, wypełnionej przez medialne gówno, bani.
Zgłoś
Avatar
odrzewo 2011-05-10, 19:32 3
Koniec? Chyba wasz, buraki mocne w kupie (a kupa=gówno). Won ze stadionów do lasu się napierdalać.
Zgłoś
Avatar
K................s 2011-05-10, 19:33 4
Banda chuliganów, którzy chcą za wszelką cenę zabłysnąc. Daleko wam do jakiejkolwiek chwały i szacunku narodu. Sami sobie na to zapracowaliście.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-05-10, 19:37 4
Taki dobry obywatel i taki porządny, no wzór cnót... ale w razie co będzie krył bandytów, zajebista sprawa. Może ockniesz się jak jeden z takich stadionowych bandytów, tak dla draki zrobi krzywdę komuś twojemu bliskiemu i wtedy zrozumiesz, że nie warto kryć takich imbecyli.

PS. Magisterką się nie podniecaj, bo dziś po szkołach prywatnych magistrzy to co poniektórzy magistrzy na kasę w biedronce się nie nadają.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-05-10, 19:39
A kogo tak biją na stadionach? W jakim to mieście te awantury tak notorycznie się odbywają? Podzielcie się bo nie wiem. Od 10 lat chodzę na mecze i wiem, że to jest rzadkość a tutaj dowiaduje się, że to jest dość częsty obrazek. Podzielcie się
Zgłoś
Avatar
NatanCK 2011-05-10, 19:42
Tacy z was sadysci a napierdlacie na kibicow. Niestety prawda jest okrutna i jestescie pizdami i sie ich boicie. Co do filmiku Piwko leci miedzy innymi za wstawki Korony Kielce
Zgłoś
Avatar
owek 2011-05-10, 19:44 2
Ja sie nie dziwie ze Donek sie wkurwil i pozamykał stadiony. Wstyd przed Europą i za rok EUROa u nas takie cyrki.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-05-10, 19:46 7
Marian Paździoch napisał/a:

...piździelcu...kurwa...matole...chuj...pizdy


To tylko jeden post ale:
Cytat:

A bydłem to jesteście wy. Ci którzy spinają pizdy przez neta

Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-05-10, 19:51
Co ten klip ma udowodnić? kolejny frajer z ulicy chce się dorobić? bo z ostatnimi wydarzeniami i interwencją rządu w tej sprawie to to nic nie ma, ''druga strona medalu*''

*to tak porównawczo do przysłowia, bo chuliganka nic z medalem nie ma wspólnego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie