18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Scobelemo 2013-01-30, 12:56
ktos mi powie co tutaj jest smiesznego? banda kretynów, którzy chca byc zabawni, ale im w chuj nie wychodzi.
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-01-30, 13:20
Twarze nieskalane inteligencją. Z resztą jak 90% populacji Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
Gumcia 2013-01-30, 15:07
Sosnowiec powinno się ogrodzić i zrobić poligon dla naszej armi, bo co to za sztuka walić do celu który się nie rusza a tak zdobyli by doświadczenie
Zgłoś
Avatar
Shootee 2013-01-30, 15:21
Siurki to proporcjonalne są do wartości ich IQ.
Zgłoś
Avatar
wykidajka 2013-01-30, 16:13
fajne techno w tle. poskakałabym.
Zgłoś
Avatar
Hasek 2013-01-30, 16:30
Lepsze to jak się sami wybiją, niż jak by mieli jakieś cyrki odpieprzać na mieście.
Zgłoś
Avatar
Cysiu91 2013-01-30, 20:16
Gumcia napisał/a:

Sosnowiec powinno się ogrodzić i zrobić poligon dla naszej armi, bo co to za sztuka walić do celu który się nie rusza a tak zdobyli by doświadczenie



Powiedz mi co wiesz o Sosnowcu??

chlop napisał/a:

podobno Sosnowiec chce się odłączyć od Polski bo slązucy tam są to dobrze , bardzo dobrze sami widzicie



Ślązacy?? A skąd to kurwa ci się wzieło? zabłądziłeś palcem na mapie?? Debilu. Sosnowiec należy do Zagłebia a ślązoków czy innych parówek hanysów i innego bydła poszukaj w Katowicach, Jaworznie i Mysłowicach a nie kurwa na sosnowiec włazisz. My nie jesteśmy żadnymi ślązakami!! A może ty się pochwalisz w jakiej dziurze mieszkasz??

I dlaczego wy się tak przyjebaliście do Sosnowca? Czy to jest wina mieszkańców że jakaś zjebana Katarzyna W. zabiła dziecko, i przypierdalacie się do całego SC??
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-01-30, 20:58
mocno stylizowane na jackass, ale od razu slychac, ze jednak sosnowiec.
Zgłoś
Avatar
peersil 2013-01-30, 22:30
aj tam pierdolicie czasy dziecinstwa i nastoletniej głupoty, już nie pamietacie jak to sie dziewczynom zaglądało pod spódniczki? Przynajmiej mają co wspominać. Nie to co dziejsze roczniki kurwa jedyne wspomnienie to własny pokój i monitor ewentualnie pory roku za oknem.
Zgłoś
Avatar
verboy85 2013-01-30, 23:31
nie zabłysnę, ale główny motyw muzyczny mi się wkręcił, jak nazywa się ten kawałek?
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-01-31, 6:01
Przejrzałem komenty i zastanawiam się co oni niby takiego zrobili, że wszyscy nagle zaczęli się przypierdalać? Nie robią nic złego, nie przypieprzają się do innych ludzi, nikogo nie atakują (jak choćby kolesie z filmu na jednej z pierwszych stron). Po prostu walczą z nudą na swój własny sposób a nie tak jak większość (w tym niestety ja) siedzą przy kompach i wypisują debilne komentarze. Jak myślicie kto, oni czy wy, będą za 20 czy 30 lat lepiej wspominać jak spędzali wolny czas? A to, że biegają bez gaci? Może gorąco było? Widać, że mają nieco nierówno pod kopułą ale skoro takie coś sprawia im radość to ich sprawa.

Ah już czuję tę falę hejtu
Zgłoś
Avatar
szczawikens 2013-02-01, 16:58
i tak wygląda Polska wieś
Zgłoś