18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kaskaderdx10 2014-10-30, 20:44
wszyscy eksperci od elektrodowych @up
a acetylenem spawali kiedy? czy myślą że to do zapalania zniczy?
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-10-30, 20:48
Ale kurwa eksperci wyzej... Rzygac sie chce od tego badziewia jakie piszecie.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-30, 20:48
@pawcio9014 - no żeś kurwa błysnął. Spoina to jest łączenie, już po. A to potoczna mowa to już chuj, najważniejsze co napisali w książkach. Nie prowokuj mnie, bo jak zaraz wyciągnę tych 50 kilogramów literatury z szafy to inaczej pogadamy. I wierz mi, zapierdolę ciebie cytatami z knig, które mają więcej niż 70 lat.
Zgłoś
Avatar
scarface1911 2014-10-30, 20:56
a na chuj jej ten odkurzacz podłaczony do maski?
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2014-10-30, 22:27 1
quartz75 napisał/a:

@pawcio9014 - no żeś kurwa błysnął. Spoina to jest łączenie, już po. A to potoczna mowa to już chuj, najważniejsze co napisali w książkach. Nie prowokuj mnie, bo jak zaraz wyciągnę tych 50 kilogramów literatury z szafy to inaczej pogadamy. I wierz mi, zapierdolę ciebie cytatami z knig, które mają więcej niż 70 lat.



"Spoina to jest łączenie"... chyba Ci się pojebało coś ze spajaniem...

Spoina to jest samo złącze spawane, które powstaje w wyniku spawania czyli trwałego łączenia materiałów. "Spaw" to jest u pana Mietka, który "pierdolnie spaw na dyszlu przyczepy za flaszkę". I mi nie pierdol o tonach książek bo 3 miesiące temu broniłem magistra z technologii spawalniczych.

A jak chcesz to dawaj mi te cytaty 70letnie, bo jestem ich ciekawy

I chuj Ci w dupę tak apropos
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-30, 23:35 1
Chuj mnie obchodzi twój magister. I pierdol tak dalej to na bank zyskasz tu sympatyków.
Kurwa, jak można uzyskać tytuł magistra spawalnictwa? Magistra? Czyli jesteś od pierdolenia bzdur.

Na chuj ci te studia skoro nie potrafisz zrozumieć tekstu pisanego dla zwykłych ludzi?

Na zasypanie cytatami z komunistycznych poradników inżyniera niestety musisz trochę poczekać. Bo mi się popierdoliło, co w której chacie mam.

Chuj ci w dupę, tego byś chciał. Ale na takie pieszczoty to se musisz zasłużyć, po drugie znaleźć takiego pedała jak ty. Na razie polecam ogórka, są całkiem tanie. A później możesz zrobić mizerię dla mamusi i tatusia, przytulając koleżankę.

Miłego ogórkowania.
Zgłoś
Avatar
aydahoo 2014-10-31, 0:14
scarface1911 w przeciwieństwie do odkurzacza jest to nadmuch który ma za zadanie nadmuchiwać świeże przefiltrowane powietrze do przyłbicy,dla komfortu i zdrowia spawacza
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2014-10-31, 1:02
scarface1911 napisał/a:

a na chuj jej ten odkurzacz podłaczony do maski?



żeby raka płuc nie dostała, niestety ale jak się chce częściej przy tym grzebać to najlepiej się w to zaopatrzyć. Dopiero co kolega mi mówił, że z jego zakładu jeden spawacz tego dostał..
Zgłoś
Avatar
Rozkurwia7or 2014-10-31, 1:22
Przeciez ta laska jest z Czekajac na sobote ta niewydazona tancerka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2014-10-31, 1:45 2
quartz w dupie byłeś gówno widziałeś
i to pierdolenie w kolko o mma, ta metoda sie spawa male pierdoly albo to gdzie nie podola mig/mag. mig/mag to szybka masowa produkcja, a tig to jakosc i precyzja
i chuj mnie obchodza twoje komunistyczne poradniki przy dzisiejszej technologii
Zgłoś
Avatar
Arvidas 2014-10-31, 2:35
Garnki będzie spawać.
Zgłoś
Avatar
bamburska69 2014-10-31, 10:21
quartz to jakis zakompleksiony chujek co sie lubi kłucić z gimbusami.w zyciu chuja widział a świruje jarząbka
Zgłoś
Avatar
fumfel 2014-10-31, 12:31
posmyrał bym ją moją elektrodą
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2014-10-31, 21:17
quartz75
Nie szukam tu zwolenników skoro Ty szukasz kija w dupę to nie wnikam w to.

I idź bądź ciulem gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2014-10-31, 23:19
Takie to ważne; mig mag tig mma, chuj z tym, robi to co lubi i ogarnia temat, to się liczy. Ile tu z komentujących czy czytających jest zwykłymi pizdami, co mając cały dzień wolny przepierdolą przed kompem na sadistic, yt, wiocha, fejs i pokrewnych. Ilu kurwa robi sobie plany z których nic nie wychodzi od rzucania palenia przez zrzucenie sadła po jakiekolwiek zainteresowania czy pasje. Wszyscy pierdolą jak to w kraju źle, siedząc całe dnie przed komputerem i wychodząc tylko do sracza o ile nie ma pod ręką pustej butelki i kuchni o ile mama żarcia nie przyniesie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie