18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
spieszy mi się
DaroZ • 2018-08-28, 9:43
Idiotka została nagrana przez CCTV, rozjechała dwa owczarki niemieckie. Jeden z nich został uśpiony ze względu na obrażenia.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2018-08-29, 8:52 1
Mors_Nigra napisał/a:

@misialek bo bliżej Ci do psa niż człowieka.

Co ty tam pierdolisz lewaku?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-08-29, 12:03 2
spoons napisał/a:

a na sadolu jeszcze babie ludzie kibicują



To nie ludzie
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-29, 12:48 3
Stajan napisał/a:

Co ty tam pierdolisz lewaku?


Ja wiem, że u was w podstawówkach(wcześniej w gimbazach) to bardzo popularny termin, ale nie można używać pewnych stwierdzeń, nawet nie znając ich znaczenia. Jak już wrócisz to zasięgnij wiedzy u pani/pana od j.polskiego, by nie robić z siebie w przyszłości debila, jak teraz.
Zgłoś
Avatar
x................x 2018-08-29, 13:43 1
Prawidłowo szef w pracy nie będzie słuchał wytłumaczenia że spóźniłem się bo dwa psy pomimo trąbienia dalej blokowały ulice. Miała całkowite prawo przejechać, a pies ślepy że nie widzi jak samochód 3km na godzinę jedzie nie mógł zrobić kroku w bok?
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-08-29, 14:20
nie no trochę chujnia....ja nigdy nie przejechałem nikogo specjalnie
Zgłoś
Avatar
dyfer080 2018-08-29, 16:03 4
Piwko dla tej pani.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-29, 18:37 5
spoons napisał/a:

Kurwa psy to mają czasami przejebane. Ludzie je udomowili, najebali ras, psy już ewolucyjnie kminią ludzi i odwrotnie, dobrze ułożone mogą być najlepszym ziomem i są na to wyjątkowo podatne. A ludzie kurwa jeszcze im wpierdol dają, rozmnażają, topią, przejeżdżają furą a na sadolu jeszcze babie ludzie kibicują

Szybko byś zmienił zdanie, jak byś mieszkał w rejonie gdzie bezpańskich psów mnoży się jak komarów...
Zgłoś
Avatar
Farkraj 2018-08-30, 2:34 1
No i prawidłowa reakcja kobieciny, nienawidzę kundli srających kurwa po ulicach jak hindusy, powinien być zakaz trzymania w ogóle tego gówna w miastach.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-08-30, 12:39 1
Szkoda samochodu, zderzak moze sie pogiąc, a jak mieso wejdzie w amortyzator to weź potem wybieraj. Jak miałem starego Volviaka to mi było nie szkoda i rozjeżdzałem takie kundle na drogach. Zderzak był chyba z betonu i gumy zarazem bo tak fajnie odskakiwały jak wystrzelone z procy. Zdychało to potem na skwerkach i poboczach. Oczywiscie były to lata 1998-2004 kiedy tego bezpańskiego parchatego gówna jeszcze sporo latało po polskich drogach.
Zgłoś
Avatar
Blind 2018-08-31, 22:48 1
Do utylizacji taką kurwę.
Zgłoś