18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
witmac 2013-11-20, 0:10
Pierwszy kawał BongMana który mnie rozbawił. Trzymaj tak dalej.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-20, 0:16 4
LubiePlacki84 napisał/a:

Czyżby bongusia nie było stać na bmke?


Albo właśnie sobie kupił i opisuje swoje doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
Kisielu 2013-11-20, 0:25 1
a tam się czepiliście, w końcu dobry sucharrr Bongusia xD poza tym większość beemek na naszych rodzimych drogach nie przekracza wartością 20 tys więc nie jest to jakiś luksus na który nie stać typowego wieśniaka ; )
Zgłoś
Avatar
zdzich 2013-11-20, 0:41 1
eee tam Bmw 850 i powiedz mi że wieśniak taką jeździ ale suchar na poziomie master
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-11-20, 1:32
Wyczuwam ból dupy.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-11-20, 1:42 1
jeżdżę bmw 1,6 w gazie i tak, jest to e36 (na dodatek w wersji compact)

bring it on. czekam na zacny ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-11-20, 2:17 2
^czym jak czym, ale najchujowszą wersją e36 to bym się na Twoim miejscu nie chwalił. Wygląda to jak opel astra jebnięty od tyłu, wyposażenie z poloneza, a zbiera się jak słoń (jak już się rozpędzi, kryj się, bo hamulce pewnie nie ten teges ).
Nie ten tego, żebym hejcił BMW. Dla tych, którzy nie wiedzą, zadbana e36+lpg+1.6 to jeszcze w miarę udana konfiguracja, sedan po liftingu wygląda, zbiera i sprawuje się ładnie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-20, 8:21 1
Większość "wypasionych Beemek" jakie jeżdzą po polskich drogach to wytwory poprzedniego stulecia a ceną nie zbliżają się nawet do Fiata Pandy z salonu, więc jazda takim wynalazkiem to żaden szpan, można tym co najwyżej poderwać jakąś blacharę na potupajce na remizie (i to też niezbyt ogarniętą). Szpan to jest kupić nową Beemkę z salonu a jeszcze większy - oddać ją do licencjonowanego tunera, a nie E36 1.6 + lpg, naklejki "Pioonier", plastikowe spojlery, światełka "leksusy" i chińskie felgi z allegro
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-11-20, 11:44 1
Pierdolenie. Połowa z was jakby wsiadła nawet w dresowóż taki jaki jak E36, która byłaby w dobrym stanie(co jest w Polsce NIEREALNE) z mocnym silnikiem chyba 2.7 170 km i chciałbym zobaczyć jak nazywa to gównem dla dresów kiedy sam jeździ Octavią 1.9TDI lub 1.6+LPG:)
Ostatnio kolega cały przód w swojej E46 330D wymieniał i tam każdy element jest zrobiony sto razy lepiej i drożej niż w mojej skodzie chodź roczniki te same. Tak naprawdę na tych dwóch modelach kończą się piękne lata motoryzacji, bo dzisiejsze turbo doładowane gówna(nawet te BMW) mają tyle wspólnego z prawdziwa motoryzacją co ja mam z Talibem
Zgłoś
Avatar
meier 2013-11-20, 13:01 2
@up są w Polsce e36 w idealnym stanie, ale w rękach pasjonatów a nie chłopaków spod remizy. Najmocniejszym silnikiem w e36 jest 2.8 193KM, oczywiście oprocz wersji M, która wystepowała z silnikiem 3.0 i 3.2
Zgłoś
Avatar
Lukasz1500 2013-11-20, 13:32
BMW - Bardzo Mały Wacek
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2013-11-20, 15:31 1
Hejty na BMW to zawsze = piwko. Brawo BongMan, przez to masz u mnie +10, mimo że żarty suche.
Zgłoś
Avatar
malin71 2013-11-28, 22:00
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Trzy krasnoludki piją wódę pod krzakiem, ale nagle wódka się skończyła, a nie miały kasy żeby kupić. Odzywa się jeden z krasnoludków:
- Słuchajcie, tu niedaleko biją rekordy Guinessa i można wygrać 20 zł. Ja mam najmniejszą rączkę na świecie to może wygram i będzie flacha.
- A ja mam najmniejszą nóżkę to może będzie na drugą flachę- mówi drugi.
- Słuchajcie, ja z kolei mam najmniejszego penisa jakiego można sobie wyobrazić więc będzie na kolejną flaszkę!
Gdy krasnoludki dotarły na miejsce, pierwszy z nich wchodzi i za chwilę wybiega ucieszony i krzyczy:
-Wygrałem! Wygrałem, mam najmniejszą rączkę, będzie flacha!
Drugi wchodzi i za chwilę sytuacja się powtarza. Ostatni krasnoludek, ten z najmniejszym penisem, wszedł do środka, po dłuższej chwili wychodzi wkurwiony bez pieniędzy rozgląda się i mówi:
- Kurwa, który to ten Bongman?!

Zgłoś