18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
koolowsky 2010-07-27, 23:26 1
@up
bo jesteś głupi???
Zgłoś
Avatar
SadIsT 2010-07-27, 23:35
ten mały kozaczek z 00:58 dobry xD
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-07-27, 23:40
kornelius22 napisał/a:

co to jest gildia???


Przez ten czas co pisałeś tego posta mogłeś wklepać sobie w google, byś wiedział dużo szybciej. Tylko zapewne chciales byc fajny i dostać pare browarkow, żeby po wakacjach opowaidać o tym kolegom...
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-07-27, 23:56
No ale jak oni się biją? Powinni stać plecami do siebie odwróceni i tylko obrażenia lecieć i krzyczeć "exori, exori"
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-07-28, 0:27
Radeg co to jest to exori?
Zgłoś
Avatar
Superdaro 2010-07-28, 0:49
@up Twoja stara
Zgłoś
Avatar
Judash 2010-07-28, 1:49
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
patgaw 2010-07-28, 8:44 2
Radeg napisał/a:

No ale jak oni się biją? Powinni stać plecami do siebie odwróceni i tylko obrażenia lecieć i krzyczeć "exori, exori"



hhehe pare graczy w tibie znalazlo sie i na sadisticu
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-07-28, 9:31
0:40 mudzyn chroni się stołem tak samo ja to robi w domu
Zgłoś
Avatar
MIKIJO 2010-07-28, 12:01
Po chuj idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak pojebana gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-07-28, 14:09
MIKIJO napisał/a:

Po chuj idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak pojebana gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.



sorry jak urazilem twoje uczucia do tej gry :/
mozesz juz wracac na expa...

miejmy nadzieje ze nie zabija cie znowu bo twoja mama moze za to krzeslem oberwac;/
Zgłoś
Avatar
litwus 2010-07-28, 14:13
Cytat:

04:34 Fayter [119]: ostanio z kolegami na rl udawalismy ze gramy w tibie 04:34 Fayter [119]: bawilismy sie w openke rzucalismy w siebie kamieniami kolega dostal takie combo ze jeszcze lezy w szpitalu


-.-
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-07-28, 14:22
MIKIJO napisał/a:

Po chuj idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak pojebana gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.



Tak jest obecnie, ale dawniej Tibia była grą, która miała najlepsze PVP. Liczył się refleks przede wszystkim - umiejętność celowania w graczy i leczenia samego siebie, co było bardzo trudne. Później wprowadzili celowanie z listy battle i hotkeye, przez co gówniarze zawładnęli całą grą i straciła swój urok stając się popsutą komerchą, którą znamy właśnie z tych dzieciaków

tamburyniarz napisał/a:

Radeg co to jest to exori?


Exori jest agresywnym czarem w Tibii Wystarczy mieć odpowiednią profesję, poziom i po prostu to napisać. Postać zeżre manę i użyje czar.

I teraz tak ogólnie, żeby nie było, że jestem jakimś tibijczykiem - nie. W Tibię nie gram odkąd stała się przebrzydłą komerchą i straciła RPG na rzecz ułatwień coraz to młodszym bachorom. Jestem programistą i z kolegą tworzymy OTSa (prywatny serwer Tibii), który ma wyciągnąć świetne PVP i RPG z Tibii, a ze samą Tibią nie ma mieć za dużo wspólnego

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-07-28, 16:13 1
Radeg napisał/a:

I teraz tak ogólnie, żeby nie było, że jestem jakimś tibijczykiem - nie. W Tibię nie gram odkąd stała się przebrzydłą komerchą i straciła RPG na rzecz ułatwień coraz to młodszym bachorom. Jestem programistą i z kolegą tworzymy OTSa (prywatny serwer Tibii), który ma wyciągnąć świetne PVP i RPG z Tibii, a ze samą Tibią nie ma mieć za dużo wspólnego


Tibia to tibia.
Zgłoś