18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Spotkanie z wodzem
szczerkos • 2012-08-21, 2:24
z 9gag, ale nie mogłem się powstrzymać, spójrzcie jakie zadowolenie w oczach owych pań z okazji spotkania z Wielkim Wodzem



A tak serio to zdrowo mają tam przejebane, skurwiałe komuchy oby gnili w piekle.
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2012-08-21, 13:30
Może trzeba tam zrzucić bombke ? 12 lat i nadal burdel.
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2012-08-21, 13:34 4
@up
na ryj sobie zrzuć bombke
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2012-08-21, 13:45 1
Dowiedz sie moze co to jest komunizm, a pozniej pisz o komuchach. Bawi mnie jak wypowiadaja sie na ten temat ludzie, ktory o komunie maja pojecie takie jak podsluchali co to ojciec ze szwagrem wspominal przy wodce. W Korei mamy dyktature/totalitaryzm. To tam elementem charakterystycznym jest kult wodza, w komunizmie nie ma czegos takiego.
Oczywiscie latwiej jest mowic "ja, reprezentant wladzy ludowej, wielki nauczyciel, jego omiscencja i doskonalosc" niz "sluchac sie mnie bo jak nie to kaze rozwalic"
Zgłoś
Avatar
Rokson 2012-08-21, 13:47 4
Galazka napisał/a:

Czlowieku jakie to jest glupie XXw a dalej boja sie przedstawic tej pierdolonej wladzy...
Na pewno jest tam kilku set którzy wiedza jak zycie powinno wygladac i jak zyja w innych krajach.



Widzę, że przyganiał kocioł z tą głupotą...
Komu się mają przedstawiać?
Kilka set za dużo, mamy XXI wiek...
A poza tym, Alt i klawisz z przecinkiem Cię parzy?

Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-08-21, 13:48 3
Jozekban,

Bombę? Żeby zabić kilku ludzi? A nie lepiej wysłać jakiś oddział, żeby rozjebał tylko dowódców z tym kutasem na czele? Poza tym nikt tego nie zrobi, bo szkoda pieniążków, a usa woli biegać po jaskiniach i szukać ludzi w prześcieradłach, a potem chwalić się, że zabili jakiegoś człowieka-duszka.
Zgłoś
Avatar
Baktash 2012-08-21, 15:03
Jak tesciowa na wizycie
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-08-21, 15:06 13
Tak jak ktoś pisał na poprzedniej stronie - oni mają wyprane mózgi i na prawdę płaczą ze szczęścia, że ich odwiedził wódz.

Nie wierzycie?

To popatrzcie na to zdjęcie i więcej nie trzeba:
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-08-21, 15:08
@Asteroth

Nieodłącznym elementem drogi do komunizmu jest właśnie dyktatura proletariatu, która z proletariatem ma mało wspólnego. Utopia, a praktyka to dwie różne sprawy. Komunizm ssie pałkę.
Zgłoś
Avatar
P................� 2012-08-21, 15:28 9
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2012-08-21, 15:31
nikt tam nie zna innego życia. wierzą w to że pn korea to najlepszy kraj na świecie.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-08-21, 15:55


Eeeee tam, tak naprawdę wszyscy są szczęśliwi
Zgłoś
Avatar
astaldi 2012-08-21, 17:05
Uśmiech, bo strzelam!

Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-08-21, 21:00
wiedzą, że to ich ostatnia fotka
Zgłoś
Avatar
Młynarz 2012-08-22, 2:45
U nich jest specyficzna hierarchia, czym wyższy stopień, tym większa czapka. Krążą legendy o tym, jakoby wyjściowa czapka Wodza mogła swym ogromem dorównać boisku piłkarskiemu.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-08-22, 16:45
omicronns napisał/a:

@up

Co to jest kurwa za argument? Jakby w innym kraju ucinali kutasa z jajami za szczanie pod drzewem a w Polsce tylko jaja to mielibyśmy się cieszyć?



od kiedy same jaja odgrywają jakąkolwiek rolę w oddawaniu moczu?
Zgłoś