18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
squach 2022-05-20, 8:06 3
Sam zostałem potrącony kierując ruchem przy wypadku, więc chuj w dupę takim kurwa kierowcom (niecierpliwym). Koleś zignorował blokadę, wjechał we mnie i spierdolił. Na szczęście został zatrzymany na 2 końcu blokady, dostał wpierdol i nauczkę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-05-20, 8:37 8
Karmazon napisał/a:

Może ktoś zwróci uwagę na problem blokowania dróg



Chuja zwroci... Mamy lewackie otepienie umyslowe w kraju. Piesi i rowerzysty sa jak swiete krowy w Indiach. Moga srac na srodku drogi i jak ich tkniesz chocby niechcacy to jestes zbrodniasz i faszysta. Predzej zamkna droge dla samochodow i zrobia z niej sciezke pieszo-rowerowa. Cholerny regres cywilizacyjny.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-05-20, 10:22 1
fantomas80 napisał/a:

Na szczęście złapali już tego śmiecia. Był kompletnie pijany. Mam nadzieję że zgnije w pierdlu.



To po co na rower wsiadał?
Zgłoś
Avatar
Miecz 2022-05-20, 11:32
Lubię sadistica za to, że tutaj pełno zjebów.... Oczywiście mam nadzieję, że jak jakiś najebany rozpiździ komuś z forum matkę, żonę albo dziecko to będziemy mieli z tego full relację ze zdjęciami i video. Wtedy chętnie dam piwko za materiał własny
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-05-20, 12:08 13
Miecz napisał/a:

Lubię sadistica za to, że tutaj pełno zjebów.... Oczywiście mam nadzieję, że jak jakiś najebany rozpiździ komuś z forum matkę, żonę albo dziecko to będziemy mieli z tego full relację ze zdjęciami i video. Wtedy chętnie dam piwko za materiał własny



Malo prawdopodobne. Ludzie na stadisticu wchodzac na pasy maja przed oczami te wszystkie materialy z harda i ida jak amerykaniec przez wietnamska dzungle. Mysle tez, ze przy rodzinnych obiadkach edukuja bliskich.
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-05-20, 12:39
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Jaka to tablica, bo nie potrafię odczytać? Sprawdziłem WF437TJ i kilka podobnych ale wyskakuje opel a nie honda.



saves napisał/a:

Źle odczytałeś WF (warszawska Praga Południe) nie ma jeszcze dwóch liter na tablicy.



Piszą, że kierowca z gminy Tarczyn, a to daje początek WPI . Istnieje tablica WPI 437TJ, ale nie ma podanej marki pojazdu.
Zgłoś
Avatar
homorek 2022-05-20, 19:44
Dobre kombo odjebał... Takie max kille to w gta 1 z hary kryszna szły
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2022-05-20, 19:48 1
Zdjęcie kierowcy zostało opublikowane

Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-05-21, 11:34 1
Karmazon napisał/a:

Może ktoś zwróci uwagę na problem blokowania dróg bo jebani pedalarze muszą pokazać że umieją jeździć rowerem, zamiast jeździć po drogach leśnych i rowerowych. Tu to jeszcze wersja lite, w 3city blokują w weekendy główne miejskie przejazdówki, raz bo rowerki, raz bo pseudo maraton, oczywiście chuj z ogromną promenadą nadmorską, chuj z trasami rowerowymi na całych Kaszubach, oni muszą paraliżować miasto i chuj.



ale Ty jesteś głupi, zejdźcie wszyscy z drogi bo jaśnie pan jedzie, jedyny prawilny użytkownik drogi. Droga to droga i każdy może po niej jeździć, nie było ścieżki rowerowej to jechali drogą i przestań pierdolić dzbanie. Co mieli po piachu jechać, między drzewami czy sami mieli kurwa karczować ten las? Wypowiedź typowego leniwego patola, który nawet po bułki jedzie autem i uważa się za króla tras.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2022-05-21, 11:57
zrzutka.pl/kd9g4e
Zgłoś
Avatar
wawu1991 2022-05-21, 15:04 1
pedalarze to nie ludzie
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-05-22, 21:51
SirMajkel napisał/a:

ale Ty jesteś głupi, zejdźcie wszyscy z drogi bo jaśnie pan jedzie, jedyny prawilny użytkownik drogi. Droga to droga i każdy może po niej jeździć, nie było ścieżki rowerowej to jechali drogą i przestań pierdolić dzbanie. Co mieli po piachu jechać, między drzewami czy sami mieli kurwa karczować ten las? Wypowiedź typowego leniwego patola, który nawet po bułki jedzie autem i uważa się za króla tras.



I czego tu po was pedałlarze oczekiwać, skoro nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem śmieszny sir buraku.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-05-22, 23:31 2
Pedalarze, powinni mieć swój pedalski placyk i niech sobie tam pedałują. Ulica jest dla samochodów, płacona potworną kasą w podatkach, więc jak jakiś gówno rower ma po niej jeździć, niech buli podatek 10zł za 100km i niech kupuje obowiązkowo OC.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-06-13, 3:53
Hehe ten strażak na trzeciej bodajże fotce wygląda jak by pogryzł jeszcze kogoś ryj czerwony
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2023-01-08, 11:27
A, kolarze zafodofi. Ostatnio miałem ochotę wjechać w peleton 3 takich, jechali całym pasem po wąskiemu wiejskiej drodze. Nie ustępowali ani nic i miałem ochotę tak w nich wjechać. Masz 70km/h ale szlachta w spandexie zajebie dla siebie całą drogę, a niedaleko mają drogę rowerową.

Nie pochwalam kierowcy, ale rozumiem.
Zgłoś