18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Magiczna_Mysz 2022-12-26, 1:21 1
Jebany gnój. Niech sam się rzuci. Skurwysyn jebany. Chuj mu w dupę. Dla takich nie mam litości.
Zgłoś
Avatar
heartagram 2022-12-26, 11:20 1
Mam nadzieję że mu matkę zgwałcą na jego oczach.
Zgłoś
Avatar
mosiekk1 2022-12-26, 12:42
nacinałbym skurwysyna po kawałku i zasypywał solą aż zdechnie pierdolony gówniarz
Zgłoś
Avatar
DXMpołączzkodeina 2022-12-26, 20:23 1
handopl78 napisał/a:

Mały skurwysyn, niech zdycha na raka



Boże jakim to trzeba być spierdolonym umysłowo debilem aby dziecku życzyć raka. A może Ty mendo któraś to napisała zachorujesz na raka i będziesz cierpiał. Nienawidzę jak ktoś przejmuję się jebanym zwierzęciem i życzy choroby bądź śmierci osobie ludzkiej. Ludzkie życie jest było i będzie warte więcej od tego jebanego kota co zrzucił rozumiesz to niedojdo spierdolona życząca śmierci?
Zgłoś
Avatar
d................n 2022-12-26, 23:13
DXMpołączzkodeina napisał/a:

Boże jakim to trzeba być spierdolonym umysłowo debilem aby dziecku życzyć raka. A może Ty mendo któraś to napisała zachorujesz na raka i będziesz cierpiał. Nienawidzę jak ktoś przejmuję się jebanym zwierzęciem i życzy choroby bądź śmierci osobie ludzkiej. Ludzkie życie jest było i będzie warte więcej od tego jebanego kota co zrzucił rozumiesz to niedojdo spierdolona życząca śmierci?



Ludzkie życie? Ten gnój to durne zwierze . Jakie ludzie życie, ten bachor jest mniej warty od zwykłej myszy. Mysz nikogo nie wyrzuci przez okno. Takie gnoje powinny być usypiane. Ameeen.
Zgłoś
Avatar
grzesio25031988 2022-12-26, 23:46
handopl78 napisał/a:

Mały skurwysyn, niech zdycha na raka



Może przeżył, daj już mu spokój
Zgłoś
Avatar
lalak 2022-12-28, 22:51
ten w kom pierwszy chcesz to wypad na kwejka albo inna ciote to jest a raczej był SADISTIC
Zgłoś
Avatar
peterka84 2023-01-05, 22:00
Gandalf-Szary napisał/a:

Niczym się od niego nie różnisz, poza wiekiem/ Na filmie jest młody szczyl a jedzie po nim stary cap.



A ty się niczym nie różnisz od tego co dziś w kiblu spuściłem...
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2023-01-06, 2:21
Za Krótko spadł. Było niżej. słuchać po dźwięku...
Zgłoś
Avatar
WS46 2023-02-20, 4:57
Każde dziecko jest mniej lub bardziej ciekawe świata, pamiętajmy o tym że życie ludzkie jest ważniejsze od życia zwierząt i nawet jeżeli okazał się być małym chujem to nie powinniśmy nikomu życzyć śmierci... grunt by był dobry dla innych ludzi.
Zgłoś