18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sprawiedliwa kara
OpenStreetMaps • 2017-12-19, 23:59
Złodziej ukarany za napad na kobietę .
Moim zadaniem jak sobie postoi dość długo to mu to w zupełności wystarczy żeby zmądrzał .

Poza tym jest to kara a nie egzekucja jak u dzikusów.

Zgłoś
Avatar
Krak 2017-12-20, 11:09 13
Matix1982 napisał/a:

ciekawe jaki był finał tej zabawy...?



Przepoczwarzył się i został księdzem:)
Zgłoś
Avatar
endrju132 2017-12-20, 11:31 1
@ex32 było to jakoś we Wrześniu na jakieś "Zabawie integracyjnej " korpoludków pod Lublinem , koleś najzwyczajniej w świecie się udusił .
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-12-20, 11:47
A nie łatwiej połamać palce? już więcej swędzieć nie będą po cudze.

Kurwa zawsze mnie to rozpierdala - kradnę bo życie ciężkie, bo system, bo bieda. Chuja tam prawda złodzieje i biedacy to kurwa jedna cholera - do roboty się nie wezmą- tylko daj, bo mi się należy. Jak dasz pracę jednemu osobnikowi z tego marginesu to mimo że będzie ci dziękował i lizał ci stopy z uwielbienia to daje gwarancję jak w szwajcarskim banku że regularnie będzie coś podpierdalać z zakładu pracy. Tyle razu to już przerabialiśmy że to już jest kurwa przykry standard.
Dasz za to biedakowi dużo hasju np z wypłaty- to się zachleje i więcej nie przyjdzie bo 2500 to dla niego kurwa taki pieniądz że dostaje małpiego rozumu. Ubodzy ludzie nie mający kontaktu na co dzień z pieniędzmi przeważnie nie umieją nimi gospodarować.
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-12-20, 13:06 1
Ten gość był naćpany albo chory umysłowo. W jednym i drugim przypadku takie owinięcie dobrze mu zrobi.
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-12-20, 13:35 6
lublin112.pl/impreza-integracyjna-zakonczona-tragedia-przywiazali-kole...
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-12-20, 13:56 1
Z tego kokonu, proszę państwa, musi się wykluć jakiś polityk.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-12-20, 14:38 1
ziembix napisał/a:

CoJaTamKurwaWiem

Już zablysnoles



Ja to nic w porownaniu z toba...
Zgłoś
Avatar
pawkob94 2017-12-20, 15:56 1
Nie mogli go zadźgać nożem?Tyle foli jest warte wiecej niż jego życie
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2017-12-20, 16:19
Powinni użyć czarnego strecza, żeby go nie było widać
Zgłoś
Avatar
realign 2017-12-20, 17:14
MadDave napisał/a:

A nie łatwiej połamać palce? już więcej swędzieć nie będą po cudze.

Kurwa zawsze mnie to rozpierdala - kradnę bo życie ciężkie, bo system, bo bieda. Chuja tam prawda złodzieje i biedacy to kurwa jedna cholera - do roboty się nie wezmą- tylko daj, bo mi się należy. Jak dasz pracę jednemu osobnikowi z tego marginesu to mimo że będzie ci dziękował i lizał ci stopy z uwielbienia to daje gwarancję jak w szwajcarskim banku że regularnie będzie coś podpierdalać z zakładu pracy. Tyle razu to już przerabialiśmy że to już jest kurwa przykry standard.
Dasz za to biedakowi dużo hasju np z wypłaty- to się zachleje i więcej nie przyjdzie bo 2500 to dla niego kurwa taki pieniądz że dostaje małpiego rozumu. Ubodzy ludzie nie mający kontaktu na co dzień z pieniędzmi przeważnie nie umieją nimi gospodarować.



Bo bieda to stan mentalny nie materialny.

Gość jest albo wystrzelony w kosmos jakimś specyfikiem albo lokalnym głupkiem. Znęcają sie tylko.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-12-21, 1:04
Obecnie nie ma sprawiedliwości. Sprawiedliwość to oko za oko, ząb za ząb, gwałt za gwałt, śmierć za śmierć. Przyklejanie do drzewa to raczej jakiś fetysz.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-12-21, 2:37
ćwiczą zawijanie kebaba
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-12-21, 2:44
OpenStreetMaps napisał/a:

Poza tym jest to kara a nie egzekucja jak u dzikusów.



poza tym jak złodziej bandzior raz dokona przestępstwa, i pozna korzyść z tego przy wysiłku (poza taką karą) to nigdy sie nie oduczy tego wiec egzekucja jest ok
Zgłoś
Avatar
sereja3 2017-12-21, 17:48
Dobrze, że Bruce Lee był nieźle wystrzelony.
W innym wypadku by sam wszystkich ominął.
Niestety tak kończą bankruci
Zgłoś
Avatar
Hybreos 2017-12-21, 17:51
shokobons napisał/a:

żałosne pieski broniące kobiety dlamnie to bialo rycerstwo to definicja frajera



żałosny szowinista ;>
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie