18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mjr 2012-12-11, 8:48 1
adagioo napisał/a:

szczykawke


Do szkoły kurwa!
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-12-11, 8:53
już wiem co chce na mikołja
Zgłoś
Avatar
konował 2012-12-11, 9:15 2
I znowu jakieś narzędzie do ćpania. A potem dziwne że takie PO wygrywa.
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-12-11, 12:50
WOW to jest super! Jaramy weed jesteśmy tacy zajebiści. Napierdalanie z wiadra na melanżu jest SO COOL!
Pojeby.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2012-12-11, 14:44 1
Ludzie narkotyzują się nikotynąi nikt nic nie robi. Wlewają wódkę i jest super (która gdyby miała inny status prawny byłaby "twardym narkotykiem"). Wrzuć zdjęcie jakieś fajki i już niedouki od ćpunów wyzywają. Weźcie sobie kurwa jakąś książkę (tylko nie podręcznik z gimnazjum) i poczytajcie czym jest to co tak zawzięcie krytykujecie. Nie wiem którzy ludzie mnie bardziej rozwalają. Ci którzy piszą wszędzie o legalizacji, czy Ci którzy się tak namiętnie sprzeciwiają. Co wy kurna życia nie macie?
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-12-11, 15:14 1
@pierwsze posty

No kurwa, jebani koneserzy zioła.

Jajebe
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2012-12-11, 18:15
EudezetReprezent napisał/a:

podobno w Washingtonie w usa jest juz ziolo legalne,do tego wkurwia mnie ten jebany kraj,ostatnio zlapali mnie z 1,5g skuna i przyjebali mi rok na dwa lata w zawiasach i pierdolona grzywne a Kora miala 50 czy 60 i chuj rozeszlo sie jej po kosciach nawet pizda upomnienia nie dostala,kto ma hajs ten ma wladze nie ma i nie bedzie tu sprawiedliwosci bylismy i bedziemy zawsze o 100 lat za bambusami ;(



w 100% popieram, ale nawet jak byś miał 2,0 przy sobie to nie wiem jakim cudem tyle dostałeś?
tester był? wykonywali testy przy tobie? dali tobie instrukcje do niego?
pokazali opakowanie testera? ja tego gówna nie podpisałem,.. bo nie podpisujemy się pod wszystkim co przytykają pod gębę,... ina sytuacja to że mojemu kumplowi w zeznania wpisali związek słów typu: posiadał w celu dalszego rozprowadzenia. I nie podpisał. Kłuć się ile wlezie. I nie podpisuj wszystkiego, wymęczą cię ale wyjdzie na twoje. Ja im się śmieje w twarz zawsze.
Zgłoś
Avatar
damian2210 2012-12-11, 19:52
"Ja im się śmieje w twarz zawsze. "

Ty wariacie
Zgłoś