18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Greg80 2014-08-01, 8:40
Jedną taczką załadowana do pełna było by chyba szybciej
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-08-01, 9:24
dwie taczki załadowane po ćwierć pojemności każdą wozi. No kurwa absurd. Jedną by szybciej do pełna załadowali i przewiózłby więcej mniej obciążając kręgosłup oraz mogąc stawiać normalne kroki

I ni chuja piwa za film zatytułowany "Cebulaki..."
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2014-08-01, 9:53 19
Dlaczego nazywa się ich cebulakami? Bo potrafią coś zrobić i uczciwie zapracować na pieniądze (pieniądze, a nie jakieś jebane grosze uwłaczające ludzkiej godności)? Bo mają wąsy czy ki chuj, bo nie rozumiem tego pierdolenia o cebulakach.
"Cebularz" w tagach nie ma w tagach "taczka", "budowa" tylko "cebularz"... Weź kurwa wyjdź stąd i nie wracaj...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-08-01, 11:20 5
Do autora tematu. Ty masz jakiś problem ze sobą i cebulą? Stara w dzieciństwie Ci syrop z cebuli robiła? Bo kurwa każdy temat i komentarz pierdolisz o cebuli. Weź kurwa się za naukę debilu, bo wrzesień się zbliża.

Sadistic został ostatnimi czasy zalany przez takich gówno zjebów jak Ty.

Nie pozdrawiam i wypierdalaj z takimi tematami i komentarzami na temat cebuli. Jeśli jest to śmieszne w Twoim środowisku, nie oznacza to automatycznie, że tutaj też to się spodoba.
Zgłoś
Avatar
koziklk 2014-08-01, 11:21 2
Gdzie ty tam kiepie głupi widlaka widzisz ? -.-
Zgłoś
Avatar
B................r 2014-08-01, 11:26
ten polaczek to frajer , wszyscy polacy w niemczech to idioci , byłem i wiem. Polak za granicą niemcowi odbyt do czysta wyliże aby go lubił. Tak na prawdę w niemczech pracujemy jak u nas cygani za 4zł na godzinę tak my robimy w niemczech. Kiedy kurwa wejdzie to jebane EURO w polsce ! wtedy ni huja musimy mieć płacę 8 euro na godzine bo unia tak każe ! JEBANY SKURWESYN TUSKOLAND ! zamiast euro wprowadzić na nasz wspaniały ryneczek to wymyśli nowe banknoty 100zł z znakami wodnymi. Polska umiera , umiera , umiera
Zgłoś
Avatar
WhitePride 2014-08-01, 11:32 1
Autorowi proponuję nazwać cebulakiem matkę i ojca jak tak bardzo mu się to określenie podoba. Idiota...
Zgłoś
Avatar
MalinowySasza 2014-08-01, 11:33
1) Mogli zrobić to dla jaj, druga taczka pewnie była kamerzysty. Trochę się powygłupiali i wrócili do roboty.
2) Polaki cebulaki. No kurwa mać, naród waleczny, nieugięty i bohaterski z historią, którą można obdzielić ze sto krajów gdzieś po drodze zgubił szacunek do siebie. Nic dziwnego, że za granicą jesteśmy robolami i na szacunek/uznanie innych musimy sobie zasłużyć od nowa.
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-08-01, 11:34 1
Do autora.
Gdzie Ty kurwa widlaka tu widzisz?!To po pierwsze,a po drugie nikt na widlakach w DE nie zarabia 5000 euro,nie masz pojecia o zarobkach w DE to nic lepiej nie pisz,bo pierdolisz jak poparzony.5000 euro,kurwa dobry jesteś,do pchania karuzeli w Mielnie...Jak mają 1500 to powinni się cieszyć,i nieważne czy Niemiec czy Polak.Jak pracuje na umowę to jeden chuj czy nasz czy ich,wiem bo pracuję w niemieckiej firmie.Wszyscy mają takie same umowy,bez wyjątku.Nie,nie pcham taczek ani nie kosze trawników.Jezdżę ciężarówką,zarabiam tyle samo co Niemiec.
Zgłoś
Avatar
samson90 2014-08-01, 11:40
kurwa tyle co mu nasypał na obie to by na jednej zmieścił.. i mniej pierdolenia
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2014-08-01, 11:43
W opisie filmiku na yt, podane jest 5 euro za godzinę. Więc ma z 3600 zł na miesiąc. Nie wiem kto tu z kogo powinien się śmiać autorze.

P.S. Skoro to niemcownia to pewnie czasem jeszcze dojdzie jakiś dzień pracy za 100% stawki.
Zgłoś
Avatar
K................a 2014-08-01, 11:44
O kurwa, tak a robota przy chodniczku to light, popracujcie sobie przy robieniu torów kolejowych.
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-08-01, 11:46
Olasty napisał/a:

z jednej strony jak by nasypał na tą taczkę kopiasto to by tyle samo jedną wziął ale z drugiej jak woli tak niech tak wali. niby wyzyska ale zapierdala 2x mniej dystansu.
Ale czemu do chuja cebulak? co to kurwa za moda na wyzywanie Polaków przez ich samych no kurwa. Wszędzie by to było potępione i zrównane z ziemią, ale w Polsce idioci się jarają. A jak ktoś faktycznie jest mądry inaczej to po staremu idiotą go nazwać nie można. No kurwa. Kiedyś naród waleczny i dumny a teraz kurwy, gimby i idioci.

Ps nie mówię, że wszyscy

Kiedy ja pisałem podobnie to raczej takiego poparcia nie dostawałem, ale to i tak nic nie zmieni
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2014-08-01, 12:01
Ja pierdole gościu z taczkami a tyle wrzawy. W przeciwieństwie do was wyżywi z tego rodzinę
Zgłoś
Avatar
fun88 2014-08-01, 12:07
ciężką pracę a nie ciężko ty kurwa junie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie