18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Janusz~ 2012-01-22, 14:38
hahaha nie no kurwa... Wszystko, tylko nie Pruszcz Gdański
nie spodziewałbym się aż tak odważnej inicjatywy po swoim zaściankowym mieście. Teraz oprócz giełdy i faktorii, ludzie będą kojarzyć Pruszcz z wózka inwalidzkiego upierdolonego czekoladą. Gratuluje Panie Januszu Wróblu. Dobra robota.
Zgłoś
Avatar
mooogen 2012-01-22, 15:01
jeszcze tego brakuje by użytkownicy sadola sprzątali gówna po psach:D
Zgłoś
Avatar
Gruby2311 2012-01-22, 16:04
A gówno mnie to obchodzi...
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-01-22, 16:04
emde napisał/a:



Na jej miejscu szybko bym to zlizał.


to ładnie masz we łbie, jak jara Cię smak gówna w ustach... ale mimo wszystko z wrodzonej uprzejmości i kultury osobistej pozostaje mi tylko życzyć Ci smacznego;)
Zgłoś
Avatar
Roggio 2012-01-22, 16:08
A kto jej kurwa po trawie każe jeździć ??
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-01-22, 16:27
jak taka mądra ta dziewczynka z obrazka to niech wstanie i posprząta
Zgłoś
Avatar
K................x 2012-01-22, 16:29
mooogen napisał/a:

jeszcze tego brakuje by użytkownicy sadola sprzątali gówna po psach:D



No tak, bo przecież wszyscy są pierdolonymi polaczkami, burakami z warszawki
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-22, 17:10
ahaahha, zajebiste:D
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-01-22, 19:29
Pruszcz Gdanski.. Nie dosc, ze wyjazd z miesciny w godzinach szczytu trwa prawie poltorej godziny, to do tego inwalidzi jezdza tam po gownach. Koniec swiata!
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-01-22, 20:00
Co się czepiacie ? Ta dziewczyna to mistrzyni świata w driftingu wózkiem, właśnie smaruje kapcie do lepszego poślizgu..
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-01-22, 20:16
jak w temacie
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-22, 23:40
moze nie wszyscy mieszkaja w miescie i nie wiedza ze kazdy debil wychodzacy ze swoim pupilkiem szczegolnie w zimie gdy lezy snieg nie dosc ze nie sprzatnie po swoim pieseczku to jeszcze zamiast wyjsc z nim dalej to kaze mu srac tuz przy przejsciu dla pieszych a jak wiadomo po odwilzy wszystko splywa na chodnik i mamy wtedy czyste trawniki i zaminowane chodniki ...
Zgłoś
Avatar
dead man walking 2012-01-23, 12:03
witam wszystkie kurwy nawalające się z cudzego nieszczęścia życzę wam oczywiście raka mózgu. możecie mnie mieszać z błotem, nie wchodzę drugi raz na komenty do tego samego obrazka więc walcie się śmieci.
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-01-23, 13:00
@up
Ty turbodebilu, to jest plakat reklamowy. Ta dziewczynka tak naprawdę jest zdrowa, a w gówno to może sobie co najwyżej wdepnąć...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-23, 13:33
dead man walking napisał/a:

witam wszystkie kurwy nawalające się z cudzego nieszczęścia życzę wam oczywiście raka mózgu. możecie mnie mieszać z błotem, nie wchodzę drugi raz na komenty do tego samego obrazka więc walcie się śmieci.


Ale w Tobie gniewu Może powinieneś zmienić portal?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie