18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dziaad 2017-03-18, 10:29 1
niby stary chuj jestem i hard mnie nie rusza ale psiaków mi szkoda.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-03-18, 11:48 3
rasy psów stworzone przez troglodytów, żeby zaspokajać ich zwierzęce żądze. Takich ludzi powinni zamknąć gdzieś, przegłodzić z 2 tygodnie a potem rzucić kilka kotletów do środka i niech żyją w rzeczywistości, którą sami wykreowali.
Zgłoś
Avatar
BansujDziffko 2017-03-18, 15:21 1
Powinni wjebać tam "właścicieli" z siekierami, na śmierć i życie.
Zgłoś
Avatar
Xmazzar 2017-03-18, 15:56
Co za kurwa tak robi. Chuj w dupe az po gardlo.
Zgłoś
Avatar
piso 2017-03-18, 17:22
Uwielbiam walki psów, świetne wideo ale widziałem lepsze
Zgłoś
Avatar
Jager123 2017-03-18, 17:30
Przypuszczam że rozgoryczona gawiedzi to Hipokryci !

Widzi film z walkami psów lub ubojni psów w Chinach , wystawi komentarz hejtując wszystko co jest związane z krzywdą zwierząt a następnie wpierdala kurczaka , świnie czy inne zwierzę z hodowli przemysłowej i mając kawałek schabowego z świni , która nigdy nie widziała słońca ,która przez całe życie była trzymana aby na jej śmierci ktoś zarobił , która jest trzymana w boksach tak małych aby nie mogła się obrócić , która tafla się w własnych odchodach itd dalszy obraz możecie sobie wyobrazić.
Nastepnie próbuje wydłubać 1 ręką kawałek martwej świni a druga pisze komentarz i czuje się lepiej.....

Hipokryzja.

Dziś na obiad jadłem indyka
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2017-03-18, 18:05
Ten 2-gi to gwiżdże jak zapowietrzony grzejnik.
Zgłoś
Avatar
Prospero88 2017-03-18, 23:38
"Przypuszczam że rozgoryczona gawiedzi to Hipokryci !

Widzi film z walkami psów lub ubojni psów w Chinach , wystawi komentarz hejtując wszystko co jest związane z krzywdą zwierząt a następnie wpierdala kurczaka , świnie czy inne zwierzę z hodowli przemysłowej i mając kawałek schabowego z świni , która nigdy nie widziała słońca ,która przez całe życie była trzymana aby na jej śmierci ktoś zarobił , która jest trzymana w boksach tak małych aby nie mogła się obrócić , która tafla się w własnych odchodach itd dalszy obraz możecie sobie wyobrazić.
Nastepnie próbuje wydłubać 1 ręką kawałek martwej świni a druga pisze komentarz i czuje się lepiej.....

Hipokryzja.

Dziś na obiad jadłem indyka "

Jebany wege aktywista...
Zgłoś