18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sprzeczka
lysout • 2014-11-28, 15:42
Piersi, dupa i pizda sprzeczają się, które z nich jest najlepsze:
Piersi:
- My jesteśmy najlepsze! Faceci ciągle się na nas gapią, do tego potrafimy wykarmić potomstwo.
Dupa:
- Ja jestem najlepsza – to za mną się wszyscy oglądają! To wokół mnie kręci się świat.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czemu przewijasz? Teraz twoja kolej – mówisz.
Zgłoś
Avatar
gressik 2014-11-28, 23:50
to jest sadistic
na huja wszyscy walą *****?

bedzie lincz do h u j a
\
Zgłoś
Avatar
Garrison 2014-11-29, 13:44
gressik napisał/a:

to jest sadistic
na huja wszyscy walą *****?

bedzie lincz do h u j a
\



Nie rozumiem po co cenzurujesz słowo "konia"
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-11-29, 13:50
Kłócą się części ciała, która z nich jest najważniejsza.
-My jesteśmy najważniejsze, bez nas nasz człowiek nic by nie widział! - mówią oczy
-My jesteśmy najważniejsze, bez nas nasz człowiek nie mógłby nic zrobić! - mówią ręce
-My jesteśmy najważniejsze, bez nas nasz człowiek nie mógłby się poruszać! - mówią nogi
-Ja jestem najważniejsza! - mówi dupa
Wszystkie części ciała wybuchają śmiechem. Na to dupa się zwarła i nie srała. Po miesiącu oczy wyszły na wierzch, nogi się ugięły, a ręce powykręcały.
Zgłoś
Avatar
Huuudy_z_Mafii 2014-11-29, 19:10
gaijin napisał/a:

My jesteśmy najlepsze, bo mamy swój portal, gdzie możemy anonimowo dowartościowywać swoją pizdowatość udowadniając innym pizdom, że ich pizdowatość jest pizdowsiejsza od naszej i jednocześnie wspierać się w przekonaniu że pizdzielstwo niesadoli jest już pizdzielstwem najpizdzielszym i nawet największa sadolowa pizda nie jest pizdą przy najmniejszej piździe niesadolowej.



Normalnie Gombrowicz...
Zgłoś
Avatar
Chet 2014-11-29, 21:06
Tutaj macie oryginał, bo autor to jebany imbecyl i nie wie, że ASSHOLE ma podwójne znaczenie, coś jak u nas zamek - od kurtki, drzwi albo taki na piasku.

A BOOB, a VAGINA and an ASSHOLE are debating on who is the greatest of the three of them.

Boob:
I give milk to new born babies, and I'm attractive to the opposite sex; that's why I am the greatest.

Vagina:
That's nothing. I give birth to babies and can accommodate the opposite sex; that's why I am the greatest.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Why are you scrolling down? It's your turn to speak!
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-30, 10:10
"Polacy nie gęsi i swój język mają", powiedziano dawno temu.

Pizda tez ma 2 znaczenia:
1) pot. pochwa
2) ludzie pokroju Chet'a

PS. przetłumacz z angielskiego na polski, dostosuj, żeby miało sens, a i tak jakaś pochwa się trafi, która przytoczy w oryginale i się jeszcze sadzi.
Zgłoś
Avatar
Chet 2014-11-30, 12:22
Nie kurwa mać, u nas dupek nie znaczy to samo co dupa. Tak trudno wstawić w oryginale? Ale widzę, że masz delikatne problemy z angielskim, mój nick w odmianie brzmi "Cheta".
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-30, 14:39
@ up

Dupek i pizda to już ma podobne znaczenie, co?
Przetłumaczyłem tak, a nie inaczej, o chuj ci chodzi?

Idź się sadzić gdzie indziej zaszczuty psycholu i wyjmij kołek z dupy.
Zgłoś
Avatar
Chet 2014-11-30, 15:39
Moje posty odnoszą się do pierwszej wersji Twojego tłumaczenia, która była chujowa po prostu. I zamiast podziękować to jeszcze z ryjem do mnie.
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-30, 18:30
Chet napisał/a:

Moje posty odnoszą się do pierwszej wersji Twojego tłumaczenia, która była chujowa po prostu. I zamiast podziękować to jeszcze z ryjem do mnie.



...byś napisał normalnie to może i bym podziękował.

Koniec dyskusji, bo jest bez sensu. Cisz się z ostatnich godzin weekendu.
Amen
Zgłoś