18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Sprzeczka w parku
~Velture • 2017-10-14, 7:08
Tak się kończy bezstresowe wychowanie.
Tacy właśnie lecą na ulicę niczym małe płaczki kiedy ich kandydat w wyborach przegra.

Szkoda, że to UK a nie USA bo byłaby szansa na niezły materiał na harda.

Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-10-14, 16:36
Bezstresowe wychowanie robi swoje, dzieciaki myślą że są nie wiadomo kim i wszystko się im należy.
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2017-10-14, 18:00
Na komisariacie wszyscy młodzi pod ścianę, gacie w dół żeby teraz był wstyd i solidarnie wpierdol od każdego policjanta, po razie. Nie zależnie od płci. Równouprawnienie i wpierdol też równy.
Zgłoś
Avatar
Sarkazm1 2017-10-14, 18:55
Jestem ciekaw czy dożyję czasów kiedy zawód policjanta będzie respektowany wśród społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-10-14, 22:06 7
biala20 napisał/a:

Pies to AUTORYTET?! Buahahahaha! Poprawiłeś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że mundur i broń zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!



O mamy na sali przeruchaną przez pół osiedla karynę, której sensem życia będzie zdobycie świeżaka dla tego gówna, co wysrała
Zgłoś
Avatar
Klusekcs 2017-10-14, 22:53
Nie jest to wina nowej generacji tylko w dzisiejszych czasach każdy ma możliwość nagrywania i wrzucania filmów w przeciągu kilkudziesięciu sekund.
Najlepsze jest to, że takie sebixy i karyny(@biala20) jak coś im się stanie to zaraz na komendę lecą czy jest klasyk 'i didyn du nufing'.
Ostatnio jak mnie przeszukiwali narkotykowi to sobie normalnie pogadałem z nimi, ponieważ to też są normalne osoby.
Jeżeli chce się łamać zasady to trzeba normalnie przyjmować karę, a nie odpierdalać cyrk i płakać - 0:37 laska na ziemi kopnęła policjanta na początku, a potem problem o co chodzi...
Zgłoś
Avatar
seru88 2017-10-15, 2:15
STOP!!! Pierdoleniu o gownie! ta lalka odjebala taniec godów tak zajebisty ze mozecie spierdalac do kibla rypac kluske łokciem! kurwa bandapedalow wziela sie za komentowanie!! nikt jej nie kazal pod kara smierci tego robic wiec pokazuje co ppotrafi prawdziwa kobieta zrobic w wolnym czasie! kto nie docenia kobiet z takim talentem niech zostawi ksenofobiczny komentarz!
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2017-10-15, 5:10
@seru88 A ty o czym pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Ali_G 2017-10-15, 8:28
Typowy post Velture:
Tak się kończy bezstresowe wychowanie kuuurwaaa kiedyś to było
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-10-15, 10:12
Jod123 napisał/a:

@2Up, 3up, 4up

Chłopaki ze Związków Zawodowych Policji?
Kiedy robicie akcję prostutucyjną przeciwko Rządowi PiS?



hah tych pięciu wyśmiewanych angielskich gówniaków zrobiło w jednej akcji przeciwko policji więcej, niż cała polska scena JP100% razem wzięta przez ostatnie 10 lat

(a tak btw - idź pociągnij koledze spod celi)
Zgłoś