18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
303 2012-09-13, 21:51
Czego można się spodziewać po hamburgerach, ostatnio sporo broni w stanach się sprzedaje bo oni boją się ataku zombie, kupują specjalną amunicję przeciw zombie, tylko po chuj zombie jedzą mózg w stanach ludzie tego nie mają
wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Amerykanie-kupuja-pociski-przeciwko-Zo...
Debile wszystko kupią

W metrze często można spotkać jebanych hipsterów, zwykle po 5 się wpierdalają z rowerami do wagonu w godzinach szczytu, zwykle 3 na pięciu trzyma iphona nic na nim nie robi ale musi pokazać że ma, i jacy to oni nie są mainstreamowi bo jadą do pracy rowerem, tylko 99% trasy pokonują metrem, 1% to wprowadzenie roweru do wagonu metra.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-13, 22:07 3
@up
mnie zawsze zastanawialo, czemu ludzie nie kupia sobie zbroi plytowej do walki z zombie? Przeciez oczywistym jest ze nie wazne jak wielki bylby zombiak to przez zbroje by sie nie przebil bez broni...
Zgłoś
Avatar
siba 2012-09-13, 22:17
nie wymagajmy za wiele od Hamerykanów
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-13, 22:24 13
No cóż jak ktoś jest głupi to kupi wszystko....

Zgłoś
Avatar
gryzly123 2012-09-13, 22:43
Z tym "szybszym" wcale się nie dziwię. Jak user najebie 50 dodatków z Cydii (jailbreak) to potem nowszy i czystszy soft będzie szybszy, no nie ma bata.
Ale ten lżejszy i cieńszy to mówią bezmózgie zjeby albo cioty którym sprzedano iphone'a 4 jako 4s
Zgłoś
Avatar
pudel89 2012-09-13, 22:55
@303: Sprzedają zwykłą amunicję typu glaser i aet. Nic nowego poza hasłem reklamowym
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-13, 23:15 2
Co wyście się tak tych hamburgerów uczepili?
Można ich nazwać grubasami ale nie bezmózgami. Albo mi się wydaje albo te bezmózgi mają najbardziej zaawansowaną armię, latają w kosmos, mają MIT, najbardziej rozwinięte społeczeństwo itd, itp.

Jeżeli lubią iphony to jest ich (obywateli) prywatna sprawa. Zauważyłem że u nas lubicie się o wszystko kłócić, jeszcze trochę i będzie wojna o to czy wifon ma lepszy makaron niż winiary. Opanujcie się trochę.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-09-13, 23:19 1
Libertinus napisał/a:

No cóż jak ktoś jest głupi to kupi wszystko....

Obrazek



I dlatego ty biegniesz i kupujesz telefon z syfnym androidem ;s
Zgłoś
Avatar
303 2012-09-13, 23:35 3
wudun napisał/a:

Co wyście się tak tych hamburgerów uczepili?
Można ich nazwać grubasami ale nie bezmózgami. Albo mi się wydaje albo te bezmózgi mają najbardziej zaawansowaną armię, latają w kosmos, mają MIT, najbardziej rozwinięte społeczeństwo itd, itp.



Tylko ludzi i technologie np rakietową i silników odrzutowych, przeleli od Niemców, Japończyków. von Braun twórca rakiet V2 które głównie szkodziły cywilom, oficer SS, w stanach bohater bo bez niego to by latali ale ze sraczką do kibla.
Zaawansowana armia to dostała po piździe od Wietnamczyków z AK47 obecnie tłuką ich turbany w sandałach z tym samym AK47.
A co do społeczeństwa to im się puki co rozwija ale wszerz i idzie do sądu bo się kawą poparzyli, są tak zajebiście inteligentni że muszą mieć info na kubku że kawa jest gorąca.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-14, 0:15
303 napisał/a:



A co do społeczeństwa to im się puki co rozwija ale wszerz i idzie do sądu bo się kawą poparzyli, są tak zajebiście inteligentni że muszą mieć info na kubku że kawa jest gorąca.



Co do otyłości Europa idzie w tym samym kieunku.
Info na kawie jest po to aby zabezpieczyć firmę a nie ostrzec obywatela. Tam obywatel ma prawo do gigantycznych odszkodowań i z tego korzystają To ci przeszkadza?

Co do armii, dżungla i pustynia nie są najlepszymi towarzyszami elektroniki
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-09-14, 0:18 1
dth napisał/a:

@up
mnie zawsze zastanawialo, czemu ludzie nie kupia sobie zbroi plytowej do walki z zombie? Przeciez oczywistym jest ze nie wazne jak wielki bylby zombiak to przez zbroje by sie nie przebil bez broni...



dzieki za rade kurwa to takie oczywiste a człowiek jednak na to nie wpadł
Zgłoś
Avatar
Frozen2 2012-09-14, 1:29
iphona 5 wypuscili takiego samego jak 4 bo chinska firma ukradla Apple pomysl i zapowiedzala ze wyda podrobki wczesniej a jezeli apple wyda swojego iphona 5 na rynek to chinska frima poda ich do sadu dlatego tez nasze apple wydalo taki sam model , ze strony chinskiej firmy nic im nie grodzi , po problemie po prostu natomiast ludzie jak marionetki beda kupowali nowy modle iphona chociaz wyglada dokladnie tak samo zeby potem przed innymi pokazywa sie jaki to jest nadazajacy za moda
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2012-09-14, 7:44
@up po co się wypowiadasz jak chuja wiesz chyba sugerowałeś się tym filmikiem w którym robiono ludzi w chuja ze starszym modelem.

Apple kompletnie zmieniło iphone'a pod względem ekranu, mówicie że to żadna rewolucja, niby to jest tylko parę pikseli więcej żeby było 16:9 ale nie wyobrażam sobie jak developerzy muszą być teraz wkurwieni na poprawki w kodzie aplikacji
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-09-14, 14:21
przestancie z tym hejtem bo wiekszosc amerykancow ma iphona z umowy 2 letniej na abonament 20$$. u nas operatorzy leca w huja i sa inne realia
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2012-09-14, 17:42
skandal89 napisał/a:

nie bardzo lubie apple, ale wkurwia mnie jak ktoś pisze "srajfon" to takie gówniarskie.



niech Cie wkurwia.

srajfon srajfon srajfon
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie