18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
S........syństwo
Mordecai • 2013-09-14, 15:13
Co jest największym chamstwem i skurwysyństwem ?

Gdy chcesz kupić samochód , dzwonisz do typa , wypytujesz o wszystko i oczekujesz szczerych info . Następnego dnia tłuczesz się cały dzień by obejrzeć coś co kiedyś może i wyglądało jak samochód . Kuuuuurwa aż się chce krzyknąć allah akbar i wysadzić skurwysyna

P.S Bo mnie boli
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-09-15, 1:33
Trzeba było powiedzieć, że przyjedziesz ze szwagrem, który jest niezrównoważonym bokserem i jeśli auto nie będzie zgodne z opisem to szwagier gościowi jebnie w łeb
Zgłoś
Avatar
cycek69 2013-09-15, 1:43 3
jeżeli chodzi o ten rynek to dwa zdania cisną się pod palce...

"full opcja bez klimy"

i to, że w Polsce jeździ więcej Golfów, niż wyjechało z fabryki

Zgłoś
Avatar
glaina 2013-09-15, 1:45
Jak chcesz kupić auto w dobrym stanie to idź do salonu, a nie wkurwiasz się na ludzi którzy próbują sprzedać wyczekiwane 5 letnie auto które na pewno posiada jakieś usterki.
Zgłoś
Avatar
Kefir93 2013-09-15, 1:50 1
Ja osobiście uważam, że wałki na samochodach i żywności to największe skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-15, 9:46
@kilka upów
a czego wy się kurwa spodziewacie po handlarzach, że wam kurwa ściągnie zza granicy zajebisty samochodzik, nie bity i małym przebiegiem? popatrzcie sobie ogłoszenia na mobile.de - każdy niemiec, który sprzedaje samochód wypierdala większą cenę niż jest u nas w ogłoszeniach i ma przebieg 2-3 razy taki w porównaniu do tego samego rocznika co u nas;
po to kurwa są motor lub auto świat, żeby se kupić i czytać w czasie srania, może się kurwa obudzicie
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-09-15, 9:54
trzeba było zrobić jazdę testową z przepałem tak, żeby się coś posypało, udowodni Ci że coś zrobiłeś ? Twoje auto ? nie, więc tak się robi jazdę próbną
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-09-15, 9:58
Auta jak auta, wszyscy sprzedawcy szerzą postawę "chuj mnie to boli kto tym gównem będzie jeździć ale hajs ma się zgadzać", to też lepiej brać ze sobą znajomego mechanika zamiast później płakać.

Jak ci się ciśnie na usta hasło brudasów znaczy, że masz 2opt. ... 1 zastanowisz się i zrezygnujesz z szerzenia publicznie takich gówien, 2 dostaniesz w pizdę. Wszystko.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-09-15, 10:39
Taa, zawsze tak jest, dla ojca szukalismy auta to obejrzelismy kilkanascie zanim znalezlismy jedno dobre.
I wszyscy mowili, ze 'nie walone'...taa kurwa, a z daleka bylo widac ze np pół tyłu było rozjebane.
Zgłoś
Avatar
jfe 2013-09-15, 10:53 3
A ja się cieszę, że znalazłem motoraporter.com/ - już kilku skur****nów dzięki temu wyłapałem i nie musiałem jechać na drugi koniec Polski oglądać ledwo pospawane gówno.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2013-09-15, 11:16
glaina widać że w życiu samochodu nie kupowałeś, ty sobie myślisz że handlarza będzie 5 letni samochód z typowymi dla swoich lat usterkami a są heble spawane z ćwiartek, trzeba pojeździć trochę, porozmawiać, pooglądać to się wtedy wie jakie wałki odprawiają w komisach. Owszem, jak weźmiesz na wiarę wszystko co ci handlarz powie to wyjedziesz zadowolony myśląc że kupiłeś ideał, a te stuki z tyłu i zgrzyty z przodu to normalne, w końcu "to nie nówka z salonu", musi tak być. Bullshit, każdy kombinuje żeby jak najtaniej kupić i jak najdrożej sprzedać, popatrzysz na błotniki "niebitej" sztuki i odcienie się różnią, albo blachy źle spasowane, a szyby każda z inną datą. Albo te "bez wkładu finansowego", odpalasz stacyjkę a tu wszystkie kontrolki się palą. Naprawdę idzie się wkurwić jak palisz wachę tylko po to żeby się przekonać że to co stoi na placu to chyba nie to samo auto co ze zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
khrystall 2013-09-15, 12:13
Heheszki, a mi starzy kupili auto z salonu bo jestem życiową pizdą i nie potrafię zarobić szmali. Tak serio to mnie kochają.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-09-15, 12:24
Byłem oglądać auto u chuja "znajomego handlarza".

Opis : FULL wypas, zero rdzy, klima działa, czyściutkie pachnące brać i nie gadać. Cena ? 5800 do opłat

Fakt : Wyposażenie najuboższe(korby z tyłu), na każdym metalowym elemencie ogniska rdzy, klima nienabita, w środku jebie jakby szczur zdechł, fotele rozprute, maska tylna wgnieciona jakby ktoś próbował słup telefoniczny przewrócić.

I po chuj tak ludziom kit wciskać, jak przyjadą i sami zobaczą ?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-15, 14:11
@up bo te handlarskie kurwy musla tak: naobiecuje a jak debil juz przyjedzie i zobaczy szrota to moze spusci mu sie te 300zl i machnie reka bo taaki kawal jechal
Zgłoś
Avatar
pepsiopc 2013-09-15, 14:34 2
Winni nie są handlarze tylko Polacy. Jak by szukali dobrych aut, a nie okazji z niskim przebiegiem, na rynku górą byliby handlarze z porządnymi autami, a nie szrotem.
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-09-15, 21:17
Masz browara stary.
Ostatnio też tłukłem się pół Polski, żeby zobaczyć szrot.
Handlarz był albo upośledzony (wtedy przepraszam bo nie powinien gniewać się na ludzi niedorozwiniętych) albo był ostatnim idiotą, albo za takiego idiotę brał mnie.
Wszelkie pukanie, stukanie i wycieki to normalka dla niego... a w opisie - igiełka, nieśmigana.

Wielki zwój drutu kolczastego w dupę dla ''p"ana handlarza z Końskich
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie