18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Stacja benzynowa
damianpl • 2012-11-25, 16:17
Z góry mówię, że nie wiem czy taki dowcip już tu był ale chcę opowiedzieć krótką historie z dzisiaj...tak to zdarzyło się naprawdę.

Miejsce stacja benzynowa, kierowcą była moja koleżanka.
Podchodzi dystrybutorman który pyta jej:
D: Co wlewamy?
K: Obojętnie.
Zgłoś
Avatar
Z.G.O.N 2012-11-26, 23:26 1
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-11-27, 11:47 9
Za łepka pracowalem na Shellu i kiedys typ przejechał po gaz za 40zł. Zagapiłem się i nalałem za 70. Typ przy kasie stoi dziwnie się na mnie patrzy, podchodze do niego, on mówi, że miało być za 40zł a nie za 70zł.
Przyznaję sięd o błędu, że się zagapiłem i moja wina. Typ mówi, ze ma przy sobie tylko 40zł dlatego za tylee chciał mieć nalane.

Powiedzialem, ze różnicę pokryję ze swojej kieszeni bo moja wina itp. Typ zapłacił swoej i pojechał. Dwa dni pózniej podjeżdża na stację podchodzi do mnie i daje mi 30zł mówiąc że i tak by to wyjeździł, tylko że akurat nie miał tyle przy sobie. Nie spodziewałem się, ze mi gość odda kasę, ale jak widać są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie.

A pomylić się może każdy, jednakże za błędy się płaci
Zgłoś
Avatar
codi_18 2012-11-27, 19:16
BongMan napisał/a:


Bo mam inne zdanie niż ty?

Do tego uchyła co był ostatnio by to raczej nie dotarło. Typ bardziej namolny niż te baby w sklepach z ubraniami, które w nanosekundę od wejścia do sklepu atakują człowieka tekstem "czy mogę w czymś pomóc?"

Jest różnica między proponowaniem a wciskaniem na siłę.



Nie chodzi tu o czyjekolwiek zdanie, tylko o to że nie znasz człowieka a go obrażasz, pamiętaj naucz się szanować innych to i sam będziesz szanowany....

Co do reszty to jakoś nie kumam: co zaciągnął Cię w krzaki i "wydymał" po czym zalał Ci 98
jakoś inne wciśnięcie na siłę nie przychodzi mi aktualnie do głowy...

Swoją drogą mi jakoś jeszcze nikt nigdy nic na siłę nie wcisną, czy to na stacji czy w sklepie...
Zgłoś