18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ProVVe 2022-09-07, 17:50 7
Co to za ciota... Ja pierdole... Laske odstawilbym na bok niech sobie idzie w pizdu z wlizkami, a za chwile wrociłbym rozjebać te pawianie kurwy jedna za druga... Zadna kurwa nie ustałaby na tych cztereł łapach... Która podniosłaby morde łapałaby kopa na ryj albo flaki... Co to ma być za pizda... Po uderzeniu mojej kobiety pewnie bym siedział za zabójstwo... Gruba powinna najwiecej po ryju dostac, ale taki kurwa srogi przekop jeden i ostatni w jej zyciu, aby reszta pamietała jak moga skonczyc

Ja pierdole,a le sie wkurwiam takim gównem
Zgłoś
Avatar
Noct 2022-09-07, 18:15 1
ProVVe napisał/a:

Co to za ciota... Ja pierdole... Laske odstawilbym na bok niech sobie idzie w pizdu z wlizkami, a za chwile wrociłbym rozjebać te pawianie kurwy jedna za druga... Zadna kurwa nie ustałaby na tych cztereł łapach... Która podniosłaby morde łapałaby kopa na ryj albo flaki... Co to ma być za pizda... Po uderzeniu mojej kobiety pewnie bym siedział za zabójstwo... Gruba powinna najwiecej po ryju dostac, ale taki kurwa srogi przekop jeden i ostatni w jej zyciu, aby reszta pamietała jak moga skonczyc
Ja pierdole,a le sie wkurwiam takim gównem



gówno byś zrobił, wojowniku z neta
Zgłoś
Avatar
AsDanPan 2022-09-07, 18:44
Ukrainski_Król napisał/a:

Niestomita postawa tego kolesia. Zwinal sie w kulke i dostaje wpierdol. Powinien zaczac napierdalac wszystkie po mordach. Jedna po drugiej.



Miałem nadzieję że ktoś to napisze.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-09-07, 19:00 14

Może trzeba wrócić do tradycyjnie skutecznych metod.
Zgłoś
Avatar
Pentagram1996 2022-09-07, 19:22 1
Jaką trzeba być pizdą żeby tym małpom nie wpierdolić tylko się lampić
Zgłoś
Avatar
Ukrainski_Król 2022-09-07, 20:11 3
jasypan napisał/a:

On ochrania ciałem swoją leżącą dziewczynę przed czarnuchami, banderowski cwelu.



haha jak polacy tak zamierzaja chronic swoje kobiety to ukrainscy bracia beda mieli duzo ruchanska w polsce

jak myslisz ile by taka czarna babka "powalczyla" jakby dostala sierpowego od prawdziwego mezczyzny? jedno uderzenie w kazda mordeczke i spokoj. Pomysl nad prowadzeniem jakis kursow samoobrony :

- W razie ataku, kladziemy sie na ziemi i zwijamy sie w kulke, napastnik bedzie zdezorientowany a my tym samym mamy wygrana w kieszeni

Noct napisał/a:

gówno byś zrobił, wojowniku z neta



jakby kolega napisal, ze rozjebalby 10 chlopa to twoj komentarz bylby sluszny. Niestety jesli jestes zdania, ze facet nie poradzi sobie z kilkoma babami to musisz byc naprawde niezlym byczkiem

tomek1491 napisał/a:

zauważ, że atakują kobietę, której głowę chroni mężczyzna. Póżniej widać, że głównym obiektem ataku jest kobieta. Ciężko w takim stadzie toczyć pojedynek. Wściekłych samic bez zasad była gromada. Wydaje mi się, że postąpił właściwie. Na koniec widać, że kobieta chyba straciła przytomność. Ciężko w takim stanie przyjąć pozycję żółwia.



kobieta po ciosie w twarz od prawdziego mezczyzny raczej traci checi do zabawy. Na Ukrainie chyba wszyscy o tym wiedza, ze kobieta nie powinna pyskowac za duzo bo dostanie z piesci i usiadze na dupie. U nas kobiety dosc czesto dostaja po ryju i przynajmniej jest spokoj.
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-09-07, 23:17 1
Facet w tego typu stuacjach powinien mieć prawo do lania po mordach nawet kobiet szczególnie że jest sam a nie daje się bić . Skoro baby go mają w dupie to nie zalicza się ich do kobiet tylko małp kobietopodobnych
Zgłoś
Avatar
Mosian 2022-09-07, 23:31
krzysieks997 napisał/a:

Pannę za plecy trzymać jedną ręką, a drugą napierdalać każdą która podejdzie i nie stać w miejscu tylko wychowywać się do jednego boku „po okręgu”, żeby wszystkie na raz nie podbiegły i nie otoczyły jak stado sępów. Dostałyby ze dwie, trzy porządny wpiedziel i nauczyłyby się nie skakać.



Człowieku co ty za brednie wypisujesz te małpy niektóre mają więcej siły od tego goscia rozszarpały by go i dziewczynę
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-09-08, 15:08
A w takiej sytuacji to chyba bym na solówkę wyskoczył za dziewczynę z nimi wszystkimi i ciężkie nokauty a nie zaslanialbym jej własnym ciałem ehh
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-09-13, 8:56
Noct napisał/a:

gówno byś zrobił, wojowniku z neta



Tak tak dziecko... Nie lubię takich małych posrancow co po sobie oceniają innych. Podrośniesz to się zacznij ogarniać bo często pizdy wychowują nowe pizdy
Zgłoś