18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Stado murzynów i jeden biały
k................5 • 2011-07-15, 10:06
Odważny gość i banda murzynów.

worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhb5N16Lxe2R0xKG8A

Niestety, zmuszony jestem podac linka, bo nie znalazłem sposobu na przerzucenie filmiku. Jeśli tutejsza władza da rade to byłbym wdzięczny.

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2011-07-15, 11:58 ]
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2011-07-17, 12:48 3
Co wy pierdolicie jaka głupota? Głupotą nazywacie to, że nie spuścił wzroku gdy na przeciw niego stało stado małp? Inaczej nazwac ich nie można jeśli kopią ekipą jednego białego i rzucają sie na niego zaraz po wyjściu z wody nie dając mu szans. Tym co mówią, że to głupota oznajmiam: to sie nazywa HONOR!
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-07-17, 13:17 4
@Pyskaty, sprzedanie tulipana pod żebro to też honor? Właściwie to jedni drugiego warci, niech się powybijają wszyscy debile niezależnie od koloru, spokój będzie, a normalni ludzie będą mogli jak za dawnych czasów pójść na "solówkę" dać sobie po razie i wyjaśnić sprawy. Wtedy będziemy mogli mówić o honorze.
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-07-17, 13:21 2
@up Najebał się i robił gnój na imprezie przy basenie; jak go chcieli uspokoić, to pchnął jednego, a drugiego tulipanem potraktował, więc wpierdol zaiste zasłużony. Co prawda nie musieli go butować po tym jak wyszedł z basenu, ale nie wymagajmy za dużo od tych spłoszonych i przerażonych czarnych istot - działały one instynktownie. Zaś tego kolesia powinno się ukarać za maltretowanie zwierząt (mimo, że dostał od nich później po mordzie).

PS. to było do Pyskatego
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2011-07-17, 13:35
@Pyskaty: W C18 Ci tak mówili?
Zgłoś
Avatar
u................k 2011-07-17, 13:43
za dużo filmów ze stiwem sigalem
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2011-07-17, 15:12
Obejrzyj video kerima pyskaty skurwielu. Pewnie tyle samo wiesz o honorze, ile o ich zagranicznej mowie.
Zgłoś
Avatar
MegaTomi29 2011-07-17, 15:23
jak ja ich nienawidze
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2011-07-17, 16:13
Pewnie myślał że znalazł samotnego orła a to jednak stado baranów jak większość murzynów na tym portalu.

edit: wy tu wiecie jak oczernić murzynów ;d
Zgłoś
Avatar
Machol 2011-07-17, 17:36
A już sądziłem, że będzie kosmiczny wpierdol zadany czarnym, ale standardowo zwyciężyła strona liczniejsza.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-07-17, 17:55 1
tak to jest jak sie do zwierzat bez strzelby podchodzi.
Zgłoś
Avatar
cyklonS 2011-07-17, 18:43
Z tego co wiem, to nie propaguje się tu rasizmu. Chyba, że w odwrotną stronę
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2011-07-17, 19:15
SADteusz, hiperbolizacja- przyznam szczerze, że nie zauważyłem tej butelki. Nie będe pisał, że zachował sie jak frajer, bo sam nie wiem jak zachował bym sie w sytuacji sam na stado. Możliwe, że również użył bym "tulipana".
Ciesin- wiem, że istnieją ludzie, którzy nigdy nie zrozumieją co to honor i wnioskuje, że jesteś jednym z nich. I nie wyjeżdżaj mi tu z takim gównem, bo pewnie jesteś skrajnym lewakiem, który każdego kto chociażby trzyma w ręku flage nazywasz nazistą.
Zgłoś
Avatar
kulkiry 2011-07-18, 0:53 1
Świat schodzi na psy. 100 lat temu w Ameryce czarnuch nie miał prawa podnieść ręki na Białego. Jeszcze w telewizji pokazują jak to czarni są uciśnieni i zmagają się z wszechobecną nietolerancją. Szkoda, że KKK nie jest taką potęgą jak kiedyś... Przypomnieliby sobie jak wygląda nietolerancja.
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-07-18, 7:38
Koleś nakręcał nowy dokument do animal planet o gatunkach małp. Te okazały się bardzo agresywne i musiał się bronić. Jak zresztą widać małpy boją się wody.
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-07-18, 13:46
niech się cieszą że dał im wygrać ;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie