18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xerty 2011-09-19, 20:48
a ja tam nie kojarzę nuty z requiem bo tak stary już ten film, że zapomniałem o nim, bardziej już mi się widzi ten oto.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-09-20, 6:49
slawek7s napisał/a:

co to za nuta ?



requiem for a dream

kpisz czy o drogę pytasz ?
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2011-09-20, 13:41
Przyznam ze mnie ciary przeszly... jakbym go spotkal w ciemnej uliczce to bym oddal portfel na patyku i spierdalal
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-20, 13:55
Zgłoś
Avatar
japierdole 2011-09-20, 14:08
Złowroga Pralka ! napisał/a:



requiem for a dream

kpisz czy o drogę pytasz ?



Requiem for a Dream to nazwa filmu w którym była ta nuta wykorzystana. Utwór nazywa sie Clint Mansell - Lux Aeternia.

nub!
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2011-09-20, 21:31
@up
gówno!! to requem for a dream i hoj!
Zgłoś
Avatar
darecki328 2011-10-10, 6:39
Malowniczy motyw z Requiem , siedz e z fletem w dłoni. Odpalam ten film , Stalin obrzuca mnie pogardliwym spojrzeniem , idę do kibla myję ręce i płaczę cicho w szafie bo sie boje że ten skurwiel sie odkopie i mnie znajdzie
Zgłoś
Avatar
karol57 2016-12-19, 11:01
Odkop po 5 latach, ale szukałem utworu z tego filmiku i skoro już znalazłem to trzeba kilka rzeczy sprostować.

To nie jest Lux Aeterna (Lux Æterna) Clinta Mansella tylko aranżacja stworzona przez Simone'a Benyacara, Daniela Nielsena oraz Veigara Margeirssona, która została zrobiona na potrzeby trailera do filmu "Władca Pierścieni: Dwie wieże". Owa wersja została nazwana "Requiem for a Tower". Więcej info znajdziecie na angielskiej wiki.
Zgłoś