18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
Ver0 2013-11-18, 15:33
Mimo, że firm Rosyjskiej produkcji przez co dużo faktów będzie przekreślonych warto będzie go obejrzeć ponieważ obecnie nie ma żadnych dobrych filmów o tematyce IIWŚ
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-18, 18:19
@ up mak667

Po chuj szukać propagandy w rosyjskim kinie spójrz na sejm i polityków spójrz na polske to jest kurwa dopiero jebana propaganda której ludzie nie widzą, wszyscy bogaci i szczęśliwy powiedziałbym każdy sra i rzyga tęczą szczęścia i dolarami Skąd takie wnioski ano po komentarzach z poprzednich kilku tematów jak to niektórzy zachwalali jak to w polsce jest zajebiście

Co do filmu liczy się efekt i poziom a polskie kino naprawdę ma mało nowych dobrych produkcji....
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-11-18, 18:31
Każdy kraj gloryfikuje swoich, my powstańców a dzięki nim wyjebano Warszawę w pizdu.

Napiszę tak, z zajebistą przyjemnością będę oglądał ten film. Mam wyjebane totalnie w to co Ruskie robiły w przeszłości bo nie ma to jakiegoś wpływu na moje obecne życie.
Pamiętanie o historii nie pomaga mi jakoś opłacić rachunków, zapłacić za paliwo - dlatego też mam na to wyjebane.
Zgłoś
Avatar
turbus 2013-11-18, 19:47
SalvaCzoko napisał/a:

Każdy kraj gloryfikuje swoich, my powstańców a dzięki nim wyjebano Warszawę w pizdu.

Napiszę tak, z zajebistą przyjemnością będę oglądał ten film. Mam wyjebane totalnie w to co Ruskie robiły w przeszłości bo nie ma to jakiegoś wpływu na moje obecne życie.
Pamiętanie o historii nie pomaga mi jakoś opłacić rachunków, zapłacić za paliwo - dlatego też mam na to wyjebane.


Aleś dojebał. Czyli wg ciebie 45 lat PRL-u (zupełnie abstrahując już od wojen, zaborów) nie ma wpływu na naszą obecną sytuację? A to dobre.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-11-18, 22:06
co by nie gadać, po 2 wojnie utknąć jak szyszka w dupie (tłumacze ani wepchnąć ani wyciągnąć )zamieniło się w: stanąć jak hitler pod Stalingradem, bez ruskiego zaparcia wojna by trwała, trwała, trwała....
Zgłoś
Avatar
kreatyn 2013-11-18, 22:10
Kurwa to już było nawet w co najmniej 2 grach na PC te same lokacje
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-11-18, 23:27
Farrell tam gra??
Zgłoś