18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56


Znajdujący się na zboczu Łysej Góry Specjalistyczny Szpital Miejski "Stalownik", powstał w latach 60. XX wieku w Bielsku-Białej.
Obiekt składał się z 5 oddziałów o łącznej liczbie 320 łóżek szpitalnych, które były pomieszczone w 3-osobowych pokojach.
Szpital ten należał do najnowocześniejszych tego typu placówek w Polsce.
Zamknięty w 2001 r., kiedy wszystkie oddziały przeniesiono do powstałego w 1997 r. Szpitala Wojewódzkiego, został wystawiony na sprzedaż.
Długo nie znajdował kupca, aż w końcu w 2006 r. nabył go prywatny inwestor, który rozpoczął wyburzanie obiektu (ich zakończenie planowa do połowy 2007).
Roboty zostały jednak wstrzymane przez nadzór budowlany, bo prace rozbiórkowe były prowadzone bez pozwolenia.

Ostatnie widzę, że jest zainteresowanie na portalu takimi różnymi "zabytkami".
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-08-08, 10:25
Co to kurwa jest wchodzę w komentarze i jakieś jebane lifestyl.pl mi się otwiera pojebało was? A co do stalownika to nawet fajnie się po tym chodzi moje okolice

@makabrax tam na stalowniku też jest ochrona tam posiedzisz sobie z 20-30 min i juz przyjeżdża ochrona albo parówy też pewnie kupili czujniki ruchu .
Zgłoś
Avatar
Ruda_ag 2012-08-08, 10:53
Ostatni budyneczek z fajnymi grafami to prosektorium
Zgłoś
Avatar
kon_gda88 2012-08-08, 11:07
za chuja bym tam po zmroku nie wszedł ;D a wszystko przez pojebane filmu typu Grave Encounters
Zgłoś
Avatar
proteusx 2012-08-08, 11:15
Jeśli chodzi o muzykę w tle podaję namiary:

1. /watch?v=GMx7BjElxWk

2. /watch?v=kcqPq5189VQ

(yt)

Lubie takie tematy, co dzień same jakieś rozpierduchy, bijatyki czy wypadki, a czytając o czymś takim można przynajmniej się przenieść w zupełnie inny świat, fajna sprawa, no wiadomo z zachowaniem najwyższej ostrożności i rozsądku.

Swoją drogą nie wiem co ludzie mają do tego żeby nie robić zdjęć etc, to tak jak z pieniędzmi, durni sobie postanowili że kawałek papieru będzie miał wartość 50 zł i tak zostało, tak samo tutaj, jakiś debil kiedyś powiedział "veto" i g#wno, i od tej pory nie można przez takiego cymbała wchodzić na takie obiekty, poza tym ludzie którzy tego zabraniają są jak wiadomo starej daty a jak wiadomo beton zawsze pozostanie betonem. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-08-08, 11:59
Mr.Drwalu napisał/a:

@up
Tobie to sie juz w ogole popierdilo. Sadistic to nie tylko krew i flaki. Ja jebie



Opuszczone huje muje dzikie węże nadają się na pewno na JM. Tutaj to nie tylko krew, flaki, ale też kawaly, dzwony, rasizm, a gimbusy zrobiły z sadola jedną wielką
Może jeszcze zaczniecie umieszczać tutaj zadania i odpowiedzi ze sprawdzianów.
Zgłoś
Avatar
Black Metal 2012-08-09, 19:15
makabrax napisał/a:


edit: oczywiście żeby się nikt nie przypierdolił do tego co napisałem, zazwyczaj dostaje się kopa w dupę od ochrony i na tym się kończy (ci bardziej rozgarnięci każą formatować karty pamięci, ale od czego są unformaty itp programy )



Jakby ktoś zamierzał sformatować mi kartę na której mam od chuja zdjęć, to bym go zapierdolił dechą z gwoździem.
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2012-10-22, 20:13
ostatnio jak tam byłem to zwiedzałem podziemia, mega!
Zgłoś
Avatar
eniu222 2013-10-22, 19:57
Te wszystkie czujki i inne badziewie to bzdura byłem tam 4 razy ponad godzinę i nic nie przyjechało żadna ochrona ani policja.A tak w ogóle to bardzo fajne miejsce w tą sobotę jadę tam 5 raz.
Zgłoś
Avatar
CoBrAa195BB 2013-10-25, 0:11
Sama bym się tam z wielka chęcią przeszła ale nigdy tam nie byłam a dużo mówią o tym miejscu... mieszkam niedaleko bo na grunwaldzikm więc mam rzut beretem... Poszła bym tam ale ostatnio były tam moje znajome w nocy i się dziwne rzeczy podziały.... Więc mam obawy co do tego miejsca.... stary browar też się tam dużo czasu spędzało pamiętam te chwile jak było świetnie ze znajomymi i jak straszyliśmy się wszyscy na wzajem... Oficjalnie mogę iść byle za dnia i na pewno nie sama jak ktoś chętny by się przejść i chciał by wziąć ze sobą kogoś pisać na PW a ekipka sama się znajdzie. PoZdRaWiAm wSzystkIcH
Zgłoś