18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
DmNQ 2024-01-05, 20:28 1
youzeck1984 napisał/a:

Jesteś zjebem. Idź opierdol kolbe jakiejś Ministrze



Ty idź opierdol prezesowi Kaczynskiemu.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2024-01-06, 12:31
youzeck1984 napisał/a:

Jestem zupełnie apolityczny, Ale jak tej rudej kurwie można było znów zaufać. I tym kurwa debilom z tej lewicy…o tym pierdolonym eurokołchozie to już nawet nie wspomnę, który de facto rządzi Nami przez tych debili i wprowadza Nam swoją zielono-tęczową rewolucję, która jest sprzeczna z logiką. Ten cały kurwa szlam komunistyczny to wyjebać w powietrze, bo to oni ciągle rządzą. W Polsce nie było żadnej wolności po 89’ tylko zmiana barw tych skurwysynów…a wybieranie ciągle tych samych świń przy korycie i oczekiwanie innego rezultatu to utopia. Tylko debil może myśleć inaczej… Trochę naokoło, ale niestety, Nasz kraj zmierza w stronę dzikich małp na ulicach, i spalonych samochodów, właśnie przez zjebanych i zmanipulowanych przez tv ściek debili, którzy ciągle kurwa nie potrafią wybrać mądrze. Referendum też TVN nakazywało bojkotować, a to był jedyny ratunek. A teraz to czekajmy już sobie, na małpy. I pamiętajcie, że dolny próg liczby małp został określony, ale górny już nie… Kurwa, ile jeszcze ludzie będą znosić tego gnoju…



Dwa przemyślenia. Przeczytaj dokładnie pytanie i zdefiniuj każde słowo. "Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?"
Co znaczy mniej więcej tyle, że:
-Tylko nielegalnych. Legalni wjadą.
-Tylko bliski wschód i afryka. Reszta droga wolna.
-Przymus przez biurokrację europejską. Kto to jest biurokracja europejska?

Przemyślenie nr 2 - Ktoś tam powiedział słowa typu "człowiekowi który powieży kierowanie sobą w obce ręce w zamian za spokój i stabilizację, nie należy się ani jedno ani 2-gie"
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-01-07, 1:46
Zbyszek3000 napisał/a:

Tylko PiS
Kto głosował na Tuska to skończony idiota i antypolak



Widzę propaganda weszła cała w dupsko?
Zgłoś
Avatar
dominator76 2024-01-08, 0:23

Spychacz napisał/a:

faktycznie jesteś apolityczny xD jakoś jak te kurwy pisowskie handlowały wizami, to ryja nie darłeś



No właśnie o to chodzi poszło nowe pokolenie CO rudego nie znają.
te jebane pedąay z PISU są takie same Mordy zakłamane jak rudzielec.
Tu murek by mehmed nie wlazł a w Afrika a bazarze wizy puszczali dla muzin za eurasy i dolarsy.
Myse ze Ludzie rudego nauczone na pisowskich błedach władze dopiero nam salto zrobią
Niczym sie te skurwy nie róznia od siebie tylko nazwą.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-01-08, 0:36 1
tars napisał/a:

Do tych narzekających na Tuska. Jak na razie Tusk nikogo nie wpuścił, granicy nie otworzył. Natomiast ekipa słusznie miniona wykazała się dużą przedsiębiorczością w sprzedawaniu wiz, więc to do nich pretensje kierujcie.



Co ty pierdolisz bez narzekania podpisał papiery na relokację imigrantów do Polski. Wyraził na to zgodę ahhh kurwa zagotowałem się jak takiej ciemlanej kurwie wytłumaczyć. A tfusek jest kurwa za imigrantami czy nie?! Kurwa mać debilu obudź się!
Zgłoś
Avatar
Mazaczek 2024-01-10, 10:29
Zbyszek3000 napisał/a:

Tylko PiS
Kto głosował na Tuska to skończony idiota i antypolak



Rządy pis:
miało być 3 mln mieszkań, są wille+ dla kolesi,
miało być megalotnisko, po 8 latach nadal jest pastwisko,
miał być przekop dla statków za miliard, jest dla jolek za dwa razy tyle,
przy okazji mieli wykopać 7 ton bursztynu, wykopali 17 kilo,
miało być milion samochodów elektrycznych, jest jedna makieta z dykty,
miała być elektrownia w Ostrołęce, jest wyburzanie tego co budowali przez długie miesiące,
miały być supernowoczesne promy, ktoś wywiózł stępkę na złom i z inwestycji klops,
500+ miało dać wzrost dzietności, jest najniższa od czasów wojny,
węgla miało być na 200 lat, na zimę trzeba było sciągać z Kolumbii na wpół jakiś piach,
miała być CZYSTA POLSKA, jest największe w UE trucie powietrza i śnięte ryby w rzekach,
sądy miały działać sprawniej, nawet krzywousty przyznał że sądy są zaorane,
miał być POLSKI ŁAD, takiego bajzlu nie było od lat,
w jednym DALI RADĘ, w korupcji politycznej wykonali 500% normy!!!
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-01-10, 17:38
tars napisał/a:

Do tych narzekających na Tuska. Jak na razie Tusk nikogo nie wpuścił, granicy nie otworzył. Natomiast ekipa słusznie miniona wykazała się dużą przedsiębiorczością w sprzedawaniu wiz, więc to do nich pretensje kierujcie.



"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "

— Donald Tusk.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2024-01-10, 20:19
SlimShady napisał/a:

Co ty pierdolisz bez narzekania podpisał papiery na relokację imigrantów do Polski. Wyraził na to zgodę ahhh kurwa zagotowałem się jak takiej ciemlanej kurwie wytłumaczyć. A tfusek jest kurwa za imigrantami czy nie?! Kurwa mać debilu obudź się!



Co podpisał i gdzie ? Wymysły to jest jednak to co wyborcy PiSu potrafią robić.

businessinsider.com.pl/gospodarka/tusk-o-przymusowej-relokacji-nie-prz...
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-01-11, 13:50
DmNQ napisał/a:

Co podpisał i gdzie ? Wymysły to jest jednak to co wyborcy PiSu potrafią robić.



Nie no skoro tak mówił to nie było tematu. Mówił też 8 lat temu że obniża podatki, a podwyższyli, zapewniał, że nie zajebia kasy z OFE i zajebali. Ale niektórzy lubią być jebani ponownie. Ja nie jestem fanem pisu, ale uważam, że tfuska polityka bardzo Polsce szkodzi. 20grudnia w UE osiągnięto porozumienie odnośnie przymusowej relokacji uchodźców, ale media w Polsce równo trąbiły o TVP a nie o decyzjach unijnych. Tusk nie wetowal
rp.pl/dyplomacja/art39600391-ue-ma-pakt-migracyjny-bedzie-latwiej-odsy...
Zgłoś
Avatar
Sandalek 2024-01-12, 15:56
Widze,, ze sadistic to wylegarnia PIS i konfy . jak po 8 latach tej komuny mozna dalej popierac tych zlodzieji, to sie w glowie nie miesci. Przeciez oni dzieki waszzemu slepemu poparciu kradli juz bez rekawiczek, po prostu brali.
Zgłoś