18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Starszy Pan
marecin43 • 2012-10-07, 19:55
Widać i w starszym wieku można wiele osiągnąć w sporcie.


57-letni Jan Wyduch z mikołowskiego ogniska TKKF Hades znany jest z uprawiania nietypowych dyscyplin. Jest mistrzem Polski w podciąganiu na drążku - 68 w ciągu 60 sekund. Kiedy w 2002 roku poprawiał rekord świata w ciągu godziny zanotował 881 podciągnięć.
Obecnie rekord świata w ilości pompek wykonanych w czasie godziny wynosi 2.048, Jan Wyduch robi 2.010. Poprawił jednak rekordowe osiągnięcie w ciągu 15 minut. Rekord świata to 585 pompek, nieoficjalny rekord ustanowiony przez mikołowianina wynosi 610.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-08, 0:33
Szacunek dla Pana Jana. Dla mnie podskok do drążka jest już sukcesem
Zgłoś
Avatar
necro0 2012-10-08, 0:45
Garbatyx napisał/a:



To jedziesz ekspercie, znawco, mistrzu, fachuro. Jutro mamy widzieć Twój filmik na sadolu.



Ale czekaj bo w zasadzie o co Ci chodzi?
Nie jestem żadnym 'mistrzem i ekspertem' ale zajmuję się podciąganiem i ogólnie kalisteniką i takie jest moje zdanie oparte na póki co krótkim doświadczeniu.
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-10-08, 0:56
1:47 kuzyn kaczora ?
Zgłoś
Avatar
cowboy 2012-10-08, 1:34
Putis napisał/a:



Nie wiem co to za dziwna praktyka, jak ktoś wypowie się na temat techniki (bądź czegoś innego) to od razu karze się mu wstawiać filmik z pokazaniem jego techniki oO Czyli rozumując w podobny sposób jeśli wypowiem się na jakiś temat (mam do tego prawo) to muszę specjalnie dla Cb to udowadniać? Koleś ma rację, nie zrobiłby tyle tych podciągnięć gdyby sobie nie pomagał nogami.. To takie robienie na hurt, niczego tym nie udowadnia.



kurwa debilu jakie robienie na hurt, on bije rekord swiata
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-10-08, 8:59
Ot jebany kangur powietrzny, ot bestyja
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-10-08, 10:28
kopara600 napisał/a:

Ale czekaj bo w zasadzie o co Ci chodzi?
Nie jestem żadnym 'mistrzem i ekspertem' ale zajmuję się podciąganiem i ogólnie kalisteniką i takie jest moje zdanie oparte na póki co krótkim doświadczeniu.



to wstaw filmik jak sie podciagasz poprawnie,skoro sie tym zajmujesz to 30 pewnie lekko zrobisz
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-08, 11:39
Poza tym prawidłowe podciągnięcie nie powinno zawierać wyjście brody ponad drążek?
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-10-08, 12:18
Nie żebym uchodził za eksperta, bo ten Pan jest kozakiem, ale np. w egzaminach fizycznych do szkoły oficerskiej wymagają podciągnięcia się do klatki piersiowej, a nie do brody, bez jakiegokolwiek ruchu nogami.
Niech ktoś kumaty powie jak to jest.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-10-08, 12:25
Szkoda ze nie mam 57dmiu lat. Wtedy też bym ćwiczył.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-08, 12:42
Endiegs napisał/a:

Nie żebym uchodził za eksperta, bo ten Pan jest kozakiem, ale np. w egzaminach fizycznych do szkoły oficerskiej wymagają podciągnięcia się do klatki piersiowej, a nie do brody, bez jakiegokolwiek ruchu nogami.
Niech ktoś kumaty powie jak to jest.



Na tych egzaminach nie można wykonywać ruchów nogami i trzeba wynieść brodę ponad drążek.
Zgłoś
Avatar
izig 2012-10-08, 13:11

tak jakoś mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-08, 14:57
kopara600 napisał/a:



Ale czekaj bo w zasadzie o co Ci chodzi?
Nie jestem żadnym 'mistrzem i ekspertem' ale zajmuję się podciąganiem i ogólnie kalisteniką i takie jest moje zdanie oparte na póki co krótkim doświadczeniu.


Przecież to był żart, stary . Nie ma o co się spinać.
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-10-08, 16:29
Przypierdole sie, ale gdyby poprawnie sie podciagal nie zrobilby tylu.
Zgłoś
Avatar
necro0 2012-10-08, 17:56
Wiochmen napisał/a:



to wstaw filmik jak sie podciagasz poprawnie,skoro sie tym zajmujesz to 30 pewnie lekko zrobisz


po co?
Zgłoś