18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
tepad.no 2013-01-09, 22:42
"no kurwa w lewo skreca, a kiedys w praw skrecal" mocny tekst
Zgłoś
Avatar
arczez 2013-01-09, 22:51
Dziadki się wybrały zobaczyć latające cuda, a wy się śmiejecie
Zgłoś
Avatar
makasa20 2013-01-09, 23:10 1
To są eksperci MAK-u
Zgłoś
Avatar
xyz372 2013-01-09, 23:15
Lublin Airport w Świdniku. Otwarcie było 17-tego grudnia 2012, a do tej pory wycieczki przyjeżdzają oglądać start samolotów. Wiem, bo jestem ze Świdnika... Nie, nie... ja nie oglądam , najwyżej kogoś odbieram.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-01-10, 0:37
@up

I ja ze Świdnika... a takich filmików już kilka widziałem zabawne ale smutnie prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2013-01-10, 0:40
pkh napisał/a:

Dziady prosto od pługa oderwane, przyjechali pewnie do synka do STOLYCY, nigdy startującego samolotu nie widzieli..
Normalnie brzmi jak jakaś parodia, a to życie..



że dziady to słychać... wykształcenia wyższego pewnie nie mają, w życiu dorobili się skody fabii albo dalej jeżdżą polonezem, lotnisko to pewnie w telewizji widzieli, zapierdalają od rana do nocy na roli (sam nawet przyjechał bo żonka musi nakarmić świnie i wydoić krowy) ale mają zajebistą radość z życia! frajdą jest pooglądać "metalowe ptaki" co po moim niebie latają. w głosie słychać fascynację z tego że nigdy nie polecą samolotem ale jednak on z całej wsi był na lotnisku i widział jak to wygląda. a jak wróci: przy wieczornym piwku pod sklepem, w gumiakach i watówce, z kluczykiem w ręku od traktora lub w niedzielę w odświętnym ubraniu - zazwyczaj spodnie na kant i "biała" koszula - na ławeczce pod którymś z domów we wsi będzie mógł opowiadać jaki to on kawał świata zwiedził i co widział... będzie temat do dyskusji czy napęd ma na koła czy wiatr go pcha.

niestety takie jest życie...

-No Janek kurwa ale zrobiłem Ci frajdę.
-he he he
-Będziesz miał co opowiadać pod lasem kurwa!
-Śnić mi się będzie!
-Jagódce...

ps:
widzę takich ludzi często w sklepach; jak wysiądą z samochodu pod galerią handlową, to mają taki wyraz twarzy jak polak w czasie komuny na lotnisku w stanach. ale najfajniejszy widok jest wtedy jak kupią sobie telewizor lcd! toż to kurwa jest widok nad widoki! wpychają 32 cale w kartonie na tylny fotel kupione w sklepie nie dla idiotów. jakby mogli to już w samochodzie by oglądali.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2013-01-10, 1:03
-I wystartowal!
-Wladek polewaj, czeba to opic
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-10, 1:32
-Pa jak łun polecioł, no
-No i zara bumby bendzie zrzucoł
-Nie, bumby nie, bo to jest ten, no ten, jak mu tam, pażas...żapas...no łosobowy, łon jest
-A jak łun tam do chmur sie podniesie to jak gołumb bedzie wyglondoł
-No, jak duch świenty
-No, z takim czyrwonym żarówkiem w dupie, takim, takom
-No...

Zgłoś
Avatar
nectovelius 2013-01-10, 8:26
A mnie to wygląda na lotnisko w Jasionce... ale pewnie wszystkie lotniska są u nas takie same
Zgłoś
Avatar
x................r 2013-01-10, 8:39 1
pkh napisał/a:



Dziady prosto od pługa oderwane, przyjechali pewnie do synka do STOLYCY, nigdy startującego samolotu nie widzieli..
Normalnie brzmi jak jakaś parodia, a to życie..



djhexe napisał/a:



że dziady to słychać... wykształcenia wyższego pewnie nie mają, w życiu dorobili się skody fabii albo dalej jeżdżą polonezem, lotnisko to pewnie w telewizji widzieli, zapierdalają od rana do nocy na roli (sam nawet przyjechał bo żonka musi nakarmić świnie i wydoić krowy) ale mają zajebistą radość z życia! frajdą jest pooglądać "metalowe ptaki" co po moim niebie latają. w głosie słychać fascynację z tego że nigdy nie polecą samolotem ale jednak on z całej wsi był na lotnisku i widział jak to wygląda. a jak wróci: przy wieczornym piwku pod sklepem, w gumiakach i watówce, z kluczykiem w ręku od traktora lub w niedzielę w odświętnym ubraniu - zazwyczaj spodnie na kant i "biała" koszula - na ławeczce pod którymś z domów we wsi będzie mógł opowiadać jaki to on kawał świata zwiedził i co widział... będzie temat do dyskusji czy napęd ma na koła czy wiatr go pcha.

niestety takie jest życie...

-No Janek kurwa ale zrobiłem Ci frajdę.
-he he he
-Będziesz miał co opowiadać pod lasem kurwa!
-Śnić mi się będzie!
-Jagódce...

ps:
widzę takich ludzi często w sklepach; jak wysiądą z samochodu pod galerią handlową, to mają taki wyraz twarzy jak polak w czasie komuny na lotnisku w stanach. ale najfajniejszy widok jest wtedy jak kupią sobie telewizor lcd! toż to kurwa jest widok nad widoki! wpychają 32 cale w kartonie na tylny fotel kupione w sklepie nie dla idiotów. jakby mogli to już w samochodzie by oglądali.



i to was tak boli idioci? im pewnie nie przyszlo by nigdy do głowy obrażać kogoś kogo nie znają, bo z tego całego wieśniactwa to i tak mają więcej kultury każdy jeden niż wy dwaj razem wzięci
Zgłoś
Avatar
kiper7 2013-01-10, 13:21
sami swoi w kolorze
Zgłoś
Avatar
Shaman_ 2013-01-10, 14:27
@nectovelius

W Jasionce nie ma możliwości żeby zobaczyć samolot w tai sposób. Ja kilka razy szukałem jakiejś fajnej miejscówki do oglądania samolotów ale jedyna opcja jak mi przychodzi do głowy to stacja benzynowa (tylko że ona jest dość daleko). Kiedyś udało mi się dotrzeć do ogrodzenia lotniska lecz miłe panie z ochrony wyperswadowały mi teatrzyk
Zgłoś
Avatar
krz2 2013-01-10, 14:33
xenofantor napisał/a:



i to was tak boli idioci? im pewnie nie przyszlo by nigdy do głowy obrażać kogoś kogo nie znają, bo z tego całego wieśniactwa to i tak mają więcej kultury każdy jeden niż wy dwaj razem wzięci



No kultury to oni mają, co 3 słowo to "kurwa"
Zgłoś
Avatar
razdwatrzy123 2013-01-10, 15:06 1
Mówią jak sadolowi "znawcy"
Zgłoś
Avatar
Lachon 2013-01-10, 20:30
Kurwa ja też ze Świdnika i oczywiście muszą mi nad chatą latać. .... Ale fakt wycieczki jeżdżą - szczególnie pustymi szynobusami.
Zgłoś