18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
suchysongoful 2020-06-05, 21:24 1
Ja to bym podciągnął pod próbę zabójstwa dziadkowi serducho od wiadra viagry o mało nie wyskoczy a ten chuj go znienacka straszy i wkurwia
Zgłoś
Avatar
sonico 2020-06-06, 13:58 1
banerr napisał/a:

Co za kurwa z telefonem. Dziadkowi wzwód wychodzi raz na rok a ten musi wejść i nagrywać.



Kepeszek napisał/a:

Pierdolony pedał nagrywa dziadeczków, kto choć raz nie fantazjował o waleniu sie z łanią publicznie niech pierwszy rzuci kamieniem! A poza tym nie ruchali sie na ławce tylko elegancko za siateczką koń był walony. Troche przeginka ale zeby nagrywac od razu? ;/ ;/



tysiącpincet napisał/a:

a co za jebany społeczniak nagrywający, niech se poużywają starsi gówno to go obchodzi
ale mnie jebany wkurwił cwel nagrywający



Wiecie co odroznia nas od zwierzat? Umiejetnosc zapanowania nad instynktami. Kiedy czarnuchy tak sie zachowuja w parku to chcecie ich linczować. Jebane zwierzeta z was.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-06-06, 19:41
@sonico

Pewnie to ty byłeś tą kurwą z telefonem.
Zgłoś
Avatar
Darkwaterfall 2020-06-07, 6:54
banerr napisał/a:

Co za kurwa z telefonem. Dziadkowi wzwód wychodzi raz na rok a ten musi wejść i nagrywać.



No niby tak, ale robią to w parku, w miejscu publicznym. Do tego typu czynności lepsze są inne miejsca.
Zgłoś
Avatar
sonico 2020-06-13, 5:57
banerr napisał/a:

@sonico
Pewnie to ty byłeś tą kurwą z telefonem.



kurwą z telefonem była twoja żona ostatnio jak nagrywała obciąganie gały sąsiadowi jebany imbecylu
Zgłoś