18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Statystyki
dzarul • 2013-12-11, 21:43
Jako, że temat pedofilii na tym portalu był dość często poruszany, prezentuję statystki dotyczące Polski.
Tak więc w naszym Kraju, wśród aktualnie skazanych i przebywających w więzieniach tych zboczeńców jest :
900 osób bez zawodu
70 murarzy
40 ślusarzy
30 rolników
25 mechaników samochodowych
1 ksiądz
1 nauczyciel
źródło: senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiad...
Zgłoś
Avatar
LucaBrasi 2013-12-12, 12:54
Czyli księży jest 901 bo ksiądz to nie zawód
Zgłoś
Avatar
vass 2013-12-12, 13:36 2
Bo tak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2013-12-12, 13:40 4
900 osób bez zawodu + 70 murarzy + 40 ślusarzy + 30 rolników + 25 mechaników + samochodowych + 1 ksiądz + 1 nauczyciel= 1067 pedofili.

Koszt utrzymania jednego pedofila to jakieś 80zł/dziennie

80zł *1067= 85306zł

Paczka amunicji 9mm za 1000szt około 700zł....

albo gazem
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-12-12, 13:40
podobno tych 1065, to dodatkowo pedały.
Zgłoś
Avatar
skretynialy 2013-12-12, 13:42
bo dla księzy w Polsce kara za pedofilie to zmiana parafii.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-12, 14:01 1
Kurwa śmieszy mnie, jak ludzie podważają statystyki z pewnych źródeł wiem że boli was, że nie okazało się że 100% pedofilów to księża. Biedactwa

Szkoda, że statystyka nie uwzględnia też orientacji seksualnej
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-12, 14:12 3
Takie są pułapki statystyki chłopino, tyle że murarzy i stolarzy nikt nie kryje i nie przenoszą ich do innych parafii. Na dodatek chciałbym zobaczyć statystykę ile procent księży ma dzieci, to by pokazało jak śmieszny procent tych ludzi wierzy w to co sami głoszą.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-12-12, 14:13 2
up wiesiors4
Kurwa człowieku nie rozumiesz tego, że cała nagonka na zboczonych księży wzięła się z tego, że są bezkarni, sprawy są tuszowane, a z ofiar robi się winnych.
Gdyby każdy ksiądz pedofil szedł do pierdla jak każdy inny zboczek, to nie było by sprawy, ani całego zamieszania.
Do tego dochodzi, to, że spora część przestępstw księży nie jest ujawniana, bo katolikowi nie wypada oskarżać księdza i co ludzie powiedzą.
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-12, 14:15 1
Płeć wiesiors4
Kurwa śmieszy mnie, jak ludzie podważają statystyki z pewnych źródeł wiem że boli was, że nie okazało się że 100% pedofilów to księża. Biedactwa

Szkoda, że statystyka nie uwzględnia też orientacji seksualnej

To fakt, orientacja seksualna księży nie może być normalna z założenia a skoro sami księża opowiadają że najwięcej pedofili to homo widać robili badania w watykańskim homolobby
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-12-12, 14:51 1
de_ent, a mnie właśnie kurwa śmieszy, że uważasz stronkę rządową za wiarygodne źródło hahahah
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-12-12, 15:04 1
Ja nie podważam w żadnym stopniu tej statystyki, ale powiedzmy sobie szczerze. Ksiądz jest w tym kraju szanowany podobnie jak lekarz, prawnik, nauczyciel. Łatwiej jest udowodnić pedofilię osobie z wykształceniem zawodowym lub podstawowym. U księdza, nauczyciela, lekarza i prawnika szuka się chuj wie jakich pobudek, które kierowały tym człowiekiem i doprowadziły do wyruchania dziecka.

Dodatkowo jak to powiedział Abp Michalik księża są podobno zmuszani czy też prowokowani do takich zachowań przez dzieci. Pokazuje się księży jako poszkodowanych w tej sytuacji co nie jest raczej prawdą.
Staram się to jakoś zrozumieć, bo domyślam się, że gdybym całe życie nie ruchał też mógłbym mieć popierdolone myśli i zapędy.

Tak, czy inaczej pedofilię należy piętnować, a sprawców karać jak najsurowiej. Najlepiej pokazywać jebane kurwy do kamer, aby każdy widział ich twarze i mógł obronić potem swoje dziecko przed ewentualnym atakiem.

O strzelaniu do nich możemy sobie co najwyżej pomarzyć, bo najpierw musiano by przywrócić karę śmierci.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-12, 15:04
W więzieniach???
Za każdym razem jak czytam o księdzu pedofilu skazanym to w 19 przypadkach na 20 są to wyroki w ZAWIESZENIU.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-12, 15:22
Jak zwykle bezrobotnych się przypierdalają ;(
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-12-12, 15:25
wiesiors4 napisał/a:

Kurwa śmieszy mnie, jak ludzie podważają statystyki z pewnych źródeł wiem że boli was, że nie okazało się że 100% pedofilów to księża. Biedactwa

Szkoda, że statystyka nie uwzględnia też orientacji seksualnej


Od tych statystyk od razu bije fejkiem jak nic. Kurwa akurat ładnie po 900, 40, 70... powypuszczali paru albo paru niewinnych wjebali żeby było ładnie zaokrąglone
Zgłoś
Avatar
roztropny_dżentelmen 2013-12-12, 15:39
księżom trudniej udowodnić wine bo nie wiadomo czy to już pedofilia czy jeszcze akt łaski bożej przekazywany ministrantom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie