18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
T................u 2018-03-21, 7:06
Co za skurwysyn ten policjant. Brak słów. Według mnie w ciągu tych 4 lat w pierdlu powinien codziennie dostawać po jajach tym samym paralizatorem.
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-03-21, 7:11 2
Cytat:

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć lufę pistoletu wycelowaną prosto w moją twarz przez polcjanta. Każdy zdrowy na umyśle człowiek i bez żadnych większych grzechów na sumieniu nie będzie zgrywał cwaniaka w takiej sytuacji. Sytuacja miała miejsce właśnie podczas niezapowiedzianej kontroli drogowej dzięki nadgorliwości jednego z kierowców. Skończyło się na 1,5 godzinnym nieplanowanym postoju i kompleksowej rewizji osobistej mojej osoby, dwuch kolegów oraz samochodu. Pamiętam jak w środku Warszawy staliśmy jak pajace we trzech przy samochodzie, wokół nas 3 radiowozy oraz 1 z tajnikami, a wszyscy ludzie gębami jakby mogli to wybili by szyby w samochodach z ciekawości co się dzieje



Tajniaków też było dwuch?
Zgłoś
Avatar
BrzydkiBrzydal 2018-03-21, 15:28 1
TT4 napisał/a:



Tajniaków też było dwuch?



Nie, tajniaków było trzeh
Zgłoś
Avatar
m7eznb 2018-03-21, 17:37
TB303
eee tam, widzisz że białych tylko teaserem rażą
Zgłoś
Avatar
killua 2018-03-21, 21:33
sqolik napisał/a:

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć lufę pistoletu wycelowaną prosto w moją twarz przez polcjanta. Każdy zdrowy na umyśle człowiek i bez żadnych większych grzechów na sumieniu nie będzie zgrywał cwaniaka w takiej sytuacji. Sytuacja miała miejsce właśnie podczas niezapowiedzianej kontroli drogowej dzięki nadgorliwości jednego z kierowców. Skończyło się na 1,5 godzinnym nieplanowanym postoju i kompleksowej rewizji osobistej mojej osoby, dwuch kolegów oraz samochodu. Pamiętam jak w środku Warszawy staliśmy jak pajace we trzech przy samochodzie, wokół nas 3 radiowozy oraz 1 z tajnikami, a wszyscy ludzie gębami jakby mogli to wybili by szyby w samochodach z ciekawości co się dzieje



o kurwa pamiętam ten filmik. ty byłeś ten gruby co się popłakał na końcu by mu przebaczyli panowie władza jak mu gazem po oczach pojechali ? trochę siara co
Zgłoś