18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
olkuski 2014-01-18, 23:50
@ququ
Koński to nic, do drobiu gnój to dopiero jebie!
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-19, 0:11
@up miło że nas uświadomiłeś jak pachnie u Ciebie na chacie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-19, 1:21 2
a12b napisał/a:

@tranzystor: a kto broni i chcę coraz więcej tego bydła w Europie czy danym kraju jak nie lewackie partie otwarte na multikulti, broniące interesu pedałów, imigrantów, a nie własnego narodu ? Najbliższy przykład sld i twój ruch z krzysztofem na czele.



Chyba Ci się coś pojebało, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy. U Niemców, którzy mają spory problem z ludnością napływową (wiadomo, islam) rządzi przedstawicielka CDU, partii, której polskim rozwinięciem skrótu jest "Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna", centroprawica. Nie jestem zwolennikiem dewastacji kultury erupejskiej przez nie liczących się z nikim islamistów, bo są oni tutaj gośćmi i powinni się dostosować do europejczyków. Ale pierdolenie, że wszystko co negatywne, to odrazu lewactwo jest gówniarską przesadą. Nie każdy, kto nie wielbi JKMa jest lewakiem, do chuja. Ale trzeba mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, aby to zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-19, 1:36 2
tranzystor
jebnij sie w leb, to ze cdu to centroprawica to nei znaczy, ze ma cos wspolnego z prawica osle...
tak samo jak po to centroprawica, a pis to mocna prawica wg podrecznikow i ogromnej wiekszosci tv...
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-01-19, 10:24 2
- Panie premierze, delegacja z Nigerii przyjechałą...
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-19, 13:21
tranzystor napisał/a:



Chyba Ci się coś pojebało, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy..



Lewicy nie, ale lewactwa tak.
Zgłoś
Avatar
Filemoon 2014-01-19, 13:35 2
adresikpuma napisał/a:

to jest protest polecam zaczac oglądanie od 2:20

Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-19, 14:51
grzechu5444 napisał/a:

ebnij sie w leb, to ze cdu to centroprawica to nei znaczy, ze ma cos wspolnego z prawica osle...

tak samo jak po to centroprawica, a pis to mocna prawica wg podrecznikow i ogromnej wiekszosci tv...



Nawet nie wiem jak ci odpisać na twoje debilizmy, żebyś zrozumiał. Chyba nie potrafię się zniżyć aż do takiego poziomu.

PogromcaDziewic napisał/a:

Lewicy nie, ale lewactwa tak.



Typowy oszołom korwinista. Słowo-klucz nie podeszło i się zagubiłeś?
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-19, 15:03
tranzystor napisał/a:



Nawet nie wiem jak ci odpisać na twoje debilizmy, żebyś zrozumiał. Chyba nie potrafię się zniżyć aż do takiego poziomu.

Typowy oszołom korwinista. Słowo-klucz nie podeszło i się zagubiłeś?



Ból dupy? Typowy oszołom, który chce miażdżyć "faszystów" pokazując im domniemaną "hipokryzje". Korwinista? Człowieku, już dawno mnie tak nikt nie wkurwił. Sam mam poglądy bardziej lewicowe ale jak ktoś wrzuca na dzisiejszą "lewice", ktora de facto nie ma nic wspólnego z lewcią a taki głupek wrzuca ci od korwinistów, bo nie zna innych to mnie kurwica bierze.
Lewica, to była przed wojną. Lange, Żeromski. Dzisiaj masz zwykłe popłuczyny po PZPR, która nie ma nic wspólnego z lewicą. A. Nie jestem fanem Jonasza. Tak jakbyś nie zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
a12b 2014-01-19, 16:15
tranzystor napisał/a:



Chyba Ci się coś pojebało, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy. U Niemców, którzy mają spory problem z ludnością napływową (wiadomo, islam) rządzi przedstawicielka CDU, partii, której polskim rozwinięciem skrótu jest "Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna", centroprawica. Nie jestem zwolennikiem dewastacji kultury erupejskiej przez nie liczących się z nikim islamistów, bo są oni tutaj gośćmi i powinni się dostosować do europejczyków. Ale pierdolenie, że wszystko co negatywne, to odrazu lewactwo jest gówniarską przesadą. Nie każdy, kto nie wielbi JKMa jest lewakiem, do chuja. Ale trzeba mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, aby to zrozumieć.



No nie chciałem Cie obrażać ty zacząłeś - więc niestety muszę to napisać jednak - jesteś przykładem typowego lewicowego imbecyla. Niemcy mają największy problem z Turkami, a problem z nimi jest już od wielu wielu lat (nie jest to problem lat obecnych) w roku 82 Kohl (kanclerz z ramienia... CDU) powiedział: "„W ciągu najbliższych czterech lat konieczne będzie zredukowanie liczby Turków o 50%, ale nie można tego jeszcze powiedzieć publicznie... Nie jest możliwe zasymilowanie Turków w ich obecnej liczbie. Niemcy nie mają problemu z Portugalczykami, Włochami, nawet z przybyszami z Azji Południowo-Wschodniej, ponieważ te wspólnoty integrują się dobrze. Ale Turcy pochodzą z całkowicie odmiennej kultury” hmm to jest wg ciebie chęć tworzenia multikulti ?! Merkel na zjeździe młodzieżówki CDU: . „Multikulti nie wyszło. Próby stworzenia w Niemczech społeczeństwa wielokulturowego zdecydowanie zawiodły" - to również wypowiedź pro multikulti ?! Na integrację Niemcy postawiły na przełomie XX i XXI wieku a wtedy na czele rządu niemieckiego stała Socjaldemokratyczna Partia Niemiec ze Schroederem na czele... także proponuje zająć się wklejaniem śmiesznych obrazków, a nie wypowiedziami na poważniejsze tematy
Zgłoś