18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Stop homoseksualizmowi w Rosji
Krysss • 2014-05-12, 18:20
Można brać przykład z Rosjan w walce z "chorobą".

Cytat:

Seria The Sims od Maxis do najbrutalniejszych w historii gier nie należy. Nie ma ani krwi, ani strzelanin i tylko wybitnie celowe działania mogą doprowadzić do śmierci kierowanych przez nas postaci. Dlaczego więc w Rosji gra została przeznaczona tylko dla dorosłych?

Ma to związek z głośnym ostatnio prawem w Rosji, które głosi że należy ”chronić dzieci przed informacjami zagrażającymi ich zdrowiu i rozwojowi”. Wprowadzone w życie w 2013 roku ma zwalczać ”propagandę wspierającą nietradycyjne związki”. Ale gdzie tu jakieś zagrożenie? W końcu mowa o tak niewinnej grze jak The Sims.

Okazuje się, że według Rosjan w Simsach mogą być promowane zachowania homoseksualne. Nasi sąsiedzi boją się sytuacji, gdzie dwie osoby tej samej płci założą rodzinę w świecie Sims. Godzi to zdaniem ustawodawcy w rosyjską kulturę oraz sposób życia.

Sprzedaż gry nieletnim, w której ”promowane” są wartości inne niż te przewidziane w przepisach, jest w Rosji zakazane. Sims 4 to pierwsza gra z serii, w którą pograją tylko dorośli użytkownicy komputerów.

O prawie numer 436-FZ jest głośno na świecie od jakiegoś czasu. Wszystko zaczęło się o lekkoatletycznych mistrzostw świata rozegranych w Moskwie. Wtedy to pierwszy raz wprowadzono w życie prawo chroniące przed zgorszeniem rosyjskie dzieci. Już wtedy część sportowców na znak protestu zrezygnowała z udziału w zawodach lub w jakiś sposób akcentowali swój sprzeciw wobec tak restrykcyjnych przepisów.

Apogeum sprawa osiągnęła w niedawno rozegranej zimowej Olimpiadzie w Soczi, na której wszelkie próby okazania niezadowolenia mogły skończyć się mandatem, a w skrajnym przypadku nawet kilkudniową odsiadką w miejscowym areszcie.



Źródło
Zgłoś
Avatar
Donatello 2014-05-13, 14:15 8
Każda odmiana walki z pedalstwem jest dobra. W takim tempie niedługo pedofilia będzie uznawana za orientację seksualną. Przynajmniej Rosja coś z tym gównem robi.
Zgłoś
Avatar
mihawk 2014-05-13, 14:22
LOL. Jakoś nie przypominam sobie, by za młodu, jakakolwiek granica wiekowa na opakowaniu gry stanowiła dla mnie jakąś przeszkodę do zagrania w nią.
Zgłoś
Avatar
Generał-feldmarszałek 2014-05-13, 14:29
Niech żyje Rosja jeden z nielicznych normalnych krajów w których pedalstwo i przepychanie sobie jelita jest zakazane i zabrania się propagowania tych zboczeńców. Tam młodzi się cieszą ,że wystąpią na paradzie wojskowej a nie jak np w holandii, gdzie chwalą się zapewne jaki chłopak przyjmuje większego chuja w dupe!
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-05-13, 14:33 4
Światłocień napisał/a:

Oho, liberałowie i cziciele Korwina "Co To By Całą Czerwoną Hołotę Powiesili" zaczęli propsować ograniczanie wolności ludzkiej. Gratuluję konsekwencji.


Powiedz to głośno co napisałeś, a potem rozważ to w kontekście twojego avatara hipokryto
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-05-13, 14:50 4
@Światłocień,

Dla jasności, nie popieram rosyjskiego prawa, ani też nie jestem korwinowcem.

ALE

jak do wyboru mam prawo rosyjskie, sprowadzające pedałów do parteru, i europejskie, dające im specjalne przywileje i dyskryminujące normalność, to wybieram Rosję.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-05-13, 15:06 1
I dobrze kurwa, jebać pedałów
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-05-13, 15:28
Chwała Rosji, za tego typu działania powstrzymujące tę degenerację.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-05-13, 15:42 4
Jak będę miał humor i wybór to w grze komputerowej mogę dymać kozę na zmianę z owcą czy murzynem w przepastnym sado-burdelu a na koniec trzepać gruchę do zupy sąsiadki. Jedyne co powinno mnie w takiej grze ograniczać to od biedy napis 18+. Oczywiście powinien być też wybór opcji typu udekorowania domu żydem na krzyżu, spacerów do kościoła i pierdolenia jednej jedynej garbatej żony tylko w dni płodne po kołdrą po ciemku.
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-05-13, 16:42 4
Światłocień napisał/a:

Oho, liberałowie i cziciele Korwina "Co To By Całą Czerwoną Hołotę Powiesili" zaczęli propsować ograniczanie wolności ludzkiej. Gratuluję konsekwencji.


Wolność jest dla ludzi dorosłych, dzieci należy chronić przed propagandą żeby nie wyrosły na europedałów, którzy na dewiację mówią normalność, a na normalność mówią szowinizm, faszyzm, seksizm i wszystkofobizm.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-05-13, 17:19 3
no to czekamy jak w Rosji zakażą sprzedaży Fify czy PES
Zgłoś
Avatar
Moreta 2014-05-13, 19:02
Przy pierwszych simsach jeszcze nie miałam takich pomysłów, ale już w drugich nie ma problemów, żeby całowanie się dwóch simek przekształcić w romans. Ciekawe, że dopiero czwartą zamierzają zakazywać.
Zgłoś
Avatar
isotop 2014-05-13, 21:01 1
Jak to jest, że dzieci rosyjskich notabli studiują, żyją i pracują na tym "zgniłym zachodzie"? Że kremlowska latorośl buja się po apartamentowcach w Rotterdamie, Paryżu czy Londynie, a sami przedstawiciele najwyższych władz pomieszkują w swoich rezydencjach w zachodniej Europie? Nagle nikomu "pedalstwo" nie przeszkadza? To już się biedni Rosjanie nie martwią o tę straszną, zaraźliwą liberalizację? Ruscy u władzy nie są tak głupi jak ich naród (i sadolowi proputinowcy... mam nadzieję, że nie walicie konia pod fotkę z Wołodią) i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że taki antygejowski przepis to czysta farsa, coś zupełnie bezsensownego. Ale naród trzymany krótko na smyczy łatwiej jest im ułożyć, niż gdyby miała tam nagle zapanować wolność gospodarcza i obyczajowa. Tymczasem widzę, że sadole mają jakąś niezaspokojoną potrzebę bycia na łańcuchu swojego władcy, pana życia i śmierci. Macie mokre sny o permanentnej inwigilacji obywateli, surowych karach i średniowiecznej moralności. Może niech jeszcze Putin zakaże bycia głupim, to chyba cała ta szurnięta nacja pójdzie do łagru za wrodzony kretynizm, a wy najlepiej razem z nimi. Wszak generalissimus Putin nie może się mylić, ma zawsze rację... oczywiście tylko jak mówi o gender, gejach i transach... bo jak śmieje się wam w twarz w sprawie Katynia czy Smoleńska to macie już wściekliznę macicy.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2014-05-13, 21:20
pylaochos napisał/a:


Powiedz to głośno co napisałeś, a potem rozważ to w kontekście twojego avatara hipokryto


Mój avatar ma chuja wspólnego z tematem. Wrzuciłem go dla jaj wiele lat temu. Homofobem nigdy nie byłem, a że Pan na obrazku jest to już jego sprawa.
Cytat:

Wolność jest dla ludzi dorosłych, dzieci należy chronić przed propagandą żeby nie wyrosły na europedałów, którzy na dewiację mówią normalność, a na normalność mówią szowinizm, faszyzm, seksizm i wszystkofobizm.


Ogarnijcie, że można wychować dziecko w świadomości istnienia homoseksualistów nie gwałcąc ich psychiki i nie wpychając im nic do gardła. Czy to, że rozumiałem słowo gej w wieku około dziewięciu lat (krótko po tym kiedy dowiedziałem się skąd się biorą dzieci) czyni ze mnie dewianta, ewentualnie wychowanka dewianta?

I tak jestem pozytywnie zaskoczony, że jeszcze nikt mnie nie zwyzywał. Czyżby gimbazę i brakujące ogniwa ewolucji z sadola powoli zabierał odpływ?
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-05-13, 22:21
@up napisałem już skąd się wzięły te przepisy, ogólnie masz rację ale lobby gejowskie po prostu przesadziło z propagandą i dostali taką reakcję.
Zgłoś