18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Stopham dostaje wpierdol
K................t • 2014-03-05, 13:22
Kilku gości ze Stopham, chciało zwrócić uwagę kierowcy na, ich zdaniem kiepską, jazdę w jego wykonaniu. Kierowca, jak się okazało, miał zgoła odmienne zdanie na ten temat, posiadał również dość poważne argumenty na poparcie swoich tez.



Miejsce akcji:Riazań
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-05, 21:27
haha pięknie im wpierdolił
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-03-05, 21:51
Właśnie na to czekałem od pierwszego stopchamu jaki zobaczyłem
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-05, 22:09 4
RagicMabbit napisał/a:

w PL jest nielegalna, dlatego "grywam" w golfa


Oczywiście, ale tylko kiedy zdemontujesz "głowicę", bo przypominam iż pałki z twardym/ciężkim zakończeniem też są nie do końca legalne.

Dlatego ja zawsze wożę ze sobą 60-centymetrowy łom, na wypadek prac budowlanych.
Zgłoś
Avatar
BooMss 2014-03-05, 22:28
więcej takich filmików
Zgłoś
Avatar
tratatalo 2014-03-06, 0:19
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Oczywiście, ale tylko kiedy zdemontujesz "głowicę", bo przypominam iż pałki z twardym/ciężkim zakończeniem też są nie do końca legalne.

Dlatego ja zawsze wożę ze sobą 60-centymetrowy łom, na wypadek prac budowlanych.



a można na wszelki wypadek wozić ze sobą folię zwiniętą w rulon na wypadek zapakowania czegoś do wysyłki
Co do łomów to jest taki stanley 760mm z ciężką główką dość drogi bo chyba z 500 zl ;p
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-06, 11:35
@tratatalo
No widziałem tego cudaka z jakimiś zbędnymi wodotryskami.
Nie kupuję Stanleyów - właśnie dla tego że są drogie i nie oferują nic lepszego niż tańsze narzędzia konkurencji. Stanley znacząco opadł na jakości swoich produktów, spoczął na laurach bo kiedyś robił zajebiste narzędzia to teraz ma w dupie klienta i sprzedaje badziewie.
Zgłoś
Avatar
skrent6 2014-03-06, 16:23
W koncu te smiecie dostaly wpierdol -.-

Brawo, ja bym jeszcze poprawil tym kurwom.
Zgłoś
Avatar
greru 2014-03-06, 16:57
ASAKKU napisał/a:

Część dalsza...
Tylko ruskie potrafią napierdalać innych pałką i sami się zalać juhą...



w pierwszym filmiku w 0:49 dostaje gazem, stąd ta krew(nie wiem czy ktos juz pisal)
Zgłoś