18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jacek44 2013-01-12, 20:59
Jak się usuwa profil na sadisticu? Kurwa, ja tu nie mam zamiaru pisać nic więcej, jak tu takich 'yntelygentnych' i oczytanych moderatorów macie! Dupe se kurwa dla niemca sprzedaj, jakzes taki chuju uczynny!

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-01-12, 21:25 ]
sadistic.pl/usun_konto.htm
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2013-01-12, 21:11
Prostowoczy napisał/a:

~P@N K@C ale jesteś gościu t@py OMG!
Nie masz nawet pojęcia o co protest ale mordę na forum drzesz!



Człeniu, ja powiem więcej, nawet nie włączyłem tego filmiku

No i ludzie zakładają od razu, że w życiu na wsi nie byłem i mieszkam sobie spokojnie u mamusi
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-01-12, 22:27 1
Ciągniki faktycznie fajne. Tyle tylko, że wszystkie kurwa zagraniczne. Nasz jebany rząd roztrwonił URSUSA, aby polscy rolnicy zasilali firmy niemieckie, holenderskie czy też amerykańskie.
Zgłoś
Avatar
m................3 2013-01-12, 23:42
Dodam, że unia poza samym dofinansowywaniem sprzętu, wyznacza także dokładnie wytyczne, normy, które planowany sprzęt musi spełniać, ale w przypadku np. ciągników te wymogi są spełniane praktycznie jedynie przez maszyny produkowane w tzw. starej unii. Zatem co jak co, ale w ostatecznym rozrachunku zachód wcale nie dokłada do tego "interesu" i wcale nie wychodzi na nim niekorzystnie. Niestety całość odbija się negatywnie na naszym przemyśle maszynowym.
Zgłoś
Avatar
Irasmatick 2013-01-13, 0:12 1
Gówno prawda, jak chcą coś wywalczyć to niech dojebią władzy a nie zapierdolą 3/4 miasta przez swoją "paradę" W kogo Oni w ten sposób uderzają? W 15 radnych miasta ( licząc optymistycznie ) którzy się spóźnią do pracy czy w tysiące obywateli, którzy też się spóźnią do pracy, do dzieci czy do lekarza? Pojebany i tyle, powinni zapierdalać na Wiejską i tam blokować a nie ludziom Bogu ducha winnym jeszcze bardziej dopierdalać w tym mrocznoszarym pojebanym kraju!
Zgłoś
Avatar
rune 2013-01-13, 0:35
Apropo traktorów...
Traktory Lamborgini są produkowane w Polsce, w "Polskich" hutach.
Potem przewozi się części i we Włoszech są składane, plus dodają elektrykę.
Cena gotowych części z Polski to około 20% ceny gotowego traktora ( wiadomo elektronika droga ).
To tak do tych traktorów po 300-500tyś. zł. Po prostu robią nas w chuja bo jeden z drugim pseudo rolnik z UE wie jak zarobić na polaczkach.

Rolników popieram jednak może powinni pomyśleć o jakiejś innej formie protestu która nie uderzy bezpośrednio w Polaka tylko rząd lub np;
ZABLOKOWAĆ GRANICĘ Z NIEMCAMI W PIZDU
na jakiś tydzień, my na tym za bardzo nie stracimy a szfabki tak, na jakiś czas ich rynek zbytu ucierpi.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-01-13, 12:49
A kto ci kurwa kaze byc rolnikiem w tym "pieknym" kraju? sprzedaj gospodarke i wypierdalaj do miasta na etat bedziesz miał 8 h i waszym zdaniem łatwe zycie....zarcie wpierdalamy i tak z importu...wszytskim zle w dupach i tylko płakac potrafie ale zabrac swoje zycie w swoje rece to juz za ciezko....moja rodzina pochodzi ze wsi,babka miala 10 h w truskawkach i jakos kurwa dawala rade i zyla na dobrym poziomie.Teraz sprzedała role kupiła chate w miasteczku obok "swojej" wsi i tez sobie zyje dostatnie wiec pytam was OCB?!
Zgłoś
Avatar
Jerkov 2013-01-13, 21:44
Tylko taki drobiazg, że rolnictwo to tzw subsystem gospodarki narodowej - żaden kraj nie jest w stanie funkcjonowac bez płodów rolnictwa, poczynając od badylarzy i ich sadów, a na świniopasach kończąc. Jednak to jak się te sprawy mają w naszym kraju znacznie to utrudnia. Pierdalnąć gospodare i isć do miasta? Spoko, siedźmy na dupach, kupujmy tylko jakieś gówno importowane z Meksyku i Afryki i zapierdalajmy w biurach. Po co nam własne jedzenie? Przecież mamy kraj tak wyjebanie bogaty że dla każdego mieszkańca można kupic. OMG, co za ciule, wystarczy by dotarła jedna rzecz - nieważne czy to jest ciężko pracujący chłop z 20ha, przedsiębiorca duzy z 200ha czy wiejski lanser z 5ha - bez jego pracy byś wpierdalał kurwa hiszpańskie ogórki albo inne gówno -,- Pomijając fakt że nasze owoce i warzywa są porządane na całym świecie i w cenie.
Zgłoś
Avatar
Pietraso 2013-01-15, 1:22
a żryjcie kurwa beton, skoro tak bardzo wam rolnicy przeszkadzają to zobaczymy jacy wszyscy będą mądrzy o bochenek chleba 10 zl ciekawego dlaczego ?!
Zgłoś
Avatar
Kekolieri 2013-01-22, 15:44
Niech sobie protestują, spoko, tylko czemu kurwa w samym centrum? To ma być działanie przeciwko ANR czy przeciw mieszkańcom? Niech jadą pod jakis urzad czy agencje nieruchomosci rolnych i tam blokują im drogi, parkingi, niech trąbią pod oknami czy srają pod drzwi ale nie żeby połowa mieszkańców miasta miała przez to przejebane. Rozgłos tak czy tak by mieli podobny.
Zgłoś