18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mr_9mm 2012-11-28, 17:50 1
@Marbi
Kto mu kazał wybrać taki zawód?
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-28, 17:56 3
Takich skurwysynów powinno się karać i to najlepiej dyscyplinarką i więzieniem co to za oszukiwanie społeczeństwa i okradanie? Przecież jeżeli nie robią to niezgodnie z zasadami korzystania tego gówna to naciągają ludzi kto Ci potem udowodni,że pomiar nie był zakłócony czy chuj wie co?

Robią nas w chuja na grubą kasę jebane skurwysyny a tych zjebanych prezydentów miast co zatrudniają staż wiejską bym wyjebał na zbity pysk albo obiecują,że nie będą te kurwy robiły zdjęć albo niech wypierdalają.

Niech idą pomagać policji a nie opierdalają się kurwy głupie.Niech pomagają łapać chuliganów grube tępe pizdy a nie siedzą na kacu w budzie.
Zgłoś
Avatar
fdr 2012-11-28, 17:57
zapraszam na trase torun-biały bór-koszalin. nie ma większeg skurczysyństwa.
Zgłoś
Avatar
Ernando 2012-11-28, 18:06
Bardzo dobra inicjatywa. Już drugi filmik w ostatnim czasie o Koninie. Nie wiem o co chodzi. Niby jest tam schronisko, a i tak psy czuja władze...
Zgłoś
Avatar
pindolexus 2012-11-28, 18:16
sadistic.pl/straz-miejska-vt144455.htm1477410 tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-11-28, 18:18 6
fdr napisał/a:

skurczysyństwa.


O widzę kolega tu nowy
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2012-11-28, 18:20 1
mr_9mm napisał/a:

@Marbi
Kto mu kazał wybrać taki zawód?



bo każdy kto idzie na "budżetówkę" do roboty to ma lepiej niż u prywaciarza i tak właśnie robi się podziały w Polsce.
Albo srasz po gaciach przed prywaciarzem, lub masz pracę którą nie dotyczy "sezonowość" i / lub "restrukturyzacje" i robisz co państwo / władza chce. Tak czy inaczej jesteś w dupie.
A własna działalność gospodarcza zniszczy cię od wewnątrz jak tylko popełnisz mały błąd z fiskusem.
Zgłoś
Avatar
demobil 2012-11-28, 18:23 11
Zgłoś
Avatar
Marbi 2012-11-28, 18:26
froobbie napisał/a:

@Marbi, podobała mi się ta część o "Marionetce w rękach swoich podwładnych"



"Marionetka w rękach swoich zwierzchników"
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-11-28, 18:27
Widać że policja albo straż miejska to max co może być z tego grubasa. A jak łamie prawo to do kryminału go!
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2012-11-28, 18:43
i to kurwa za moją stacją onu!!!
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-11-28, 19:55 1
Garulec napisał/a:

Jeszcze nie pies a już nie człowiek


Dzięki zgadałeś mi hasło do krzyżówki
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-11-28, 19:58 3
1. Fotoradar musi stać za znakiem informacyjnym D-51 w odległości:
- 100-200m na drodze o prędkości dopuszczalnej do 60km\h
- 200-500m na drodze o prędkości dopuszczalnej powyżej 60km\h
- 500-700m na autostradach i drogach ekspresowych

2. Straż miejska musi posiadać pisemną zgodę miejscowego komendanta policji na używanie fotoradaru w ściśle określonym miejscu i czasie (pozwolenie na używanie na terenie całego miasta jest nieważne - musi być dokładny adres/odcinek drogi).

3. Wymagania dla urządzeń Fotorapid (najpopularniejsze w Polsce):
- ustawione pod kątem 22° do kierunku ruchu pojazdu
- temperatura powietrza musi wynosić od -10°C do +60°C (od -30°C do +60°C jeśli fotoradar jest zamontowany w klimatyzowanym maszcie)
- wilgotność względna powietrza musi być niższa niż 95%

4. Fotoradar musi posiadać aktualne świadectwo legalizacji, a na śrubkach zabezpieczających blok komputera, blok radarowy i wejście sygnału symulacji prędkości muszą być plomby opisane w tymże świadectwie.

Jeśli straż nie potrafi udowodnić któregoś z powyższych, nie ma prawa karać nas mandatem na podstawie zdjęcia z danego fotoradaru. Cztery proste punkty, a mogą sprawić mnóstwo radości z walki ze skurwysyństwem tych nieudaczników. Nie polecam tylko walczyć z krokodylkami, bo oni faktycznie znają się na własnej robocie.
Zgłoś
Avatar
N................y 2012-11-28, 21:32
Konin to chujowe miasto.... Tak, mieszkam w Koninie
Zgłoś
Avatar
szyderaff 2012-11-28, 21:41 1
Wiadomo Konin to straszna wiocha i straż pewnie tak działa. U mnie w gminie jest straż gminna i akurat dzieki temu, że jest ten cały radar na odcinku na którym stoi od dawno nie było wypadku a mieszkańcy chwalą , że maszynka stoi bo ich dzieci mogą normalnie wracać do domu ze szkoły bo niestety ale na odcinku nie ma chodnika... A kierowcy gdyby uważali wcale by nie wpadali gdyby chociaż trochę patrzyli na znaki a nie walili w terenie zabudowanym ponad 100.. a co do strażników... facet cieszy się, że ma w tej naszej polsce jakąś legalną prace ale wątpię, że jest dumny ze swojej pracy ale za coś trzeba żyć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie