18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
I dobrze! Niech jebią nachalnych brudasów jak najmocniej.

Cytat:

500 zł mandat dostał 21-latek za mycie szyb samochodom zatrzymującym się na czerwonym świetle na Rondzie Reagana. Strażnicy Miejscy złapali go na gorącym uczynku. To przestroga dla innych tzw. "myjkowych".

Jak działają "myjkowi"?

Na najlepsze zarobki mogą liczyć duże grupy, bo w razie potrzeby odgonią konkurencję na najlepszych skrzyżowaniach. Kiedy uda im się już zająć intratne miejsce, to muszą walczyć o klienta. W praktyce podchodzą do każdego kierowcy i często - bez zgody kierowcy - zaczynają myć auta. Wiele osób szybko im płaci, żeby nie zamazali świeżo wypolerowanego lakieru. Jeśli ktoś nie chce zapłacić często "myjkowi" stają na drodze samochodów i blokują ruch, wtedy niektórzy kierowcy łamią się i płacą. Wiele osób płaci bo myśli, że w taki sposób można pomóc. A to błąd.

Co robić? (jak dla mnie - strzelać żeby zabić [przyp.])

Po pierwsze - nie płacić, bo to napędza młodych ludzi do zarabiania łatwych pieniędzy. W kilka godzin można dostać nawet 500 złotych. Po drugie - jeśli "myjkowi" blokują - ruch należy wezwać na policję lub Straż Miejską. Problemem jest też bezkarność. Znaczna większość "myjkowych" jest niepełnoletnia. Interwencja policji kończy się na odwiezieniu ich do domu. Kierowane są też wnioski do sądu wtedy za czyny dzieci odpowiadają rodzice.

- Funkcjonariusze zatrzymywali we Wrocławiu nawet 10-letnie dzieci, które myły szyby na skrzyżowaniu. Problem w tym, że rodzice często sami wysyłają swoje pociechy żeby zarabiały w ten sposób – mówi Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Tylko pełnoletni czyściciele szyb mogą dostać mandat.


wroclaw.pl/mandat-za-mycie-szyb

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
PENISylina 2013-12-12, 22:32
Widzę tych zjebów prawie codziennie, kurwica mnie trafia jak przydarzy mi się na nich trafić jadąc samochodem. Brudasy tylko rozmazują brud, co więcej zdarza się że w zemście na odmowę porysują lakier, albo jak to się przydarzyło znajomej wyleją klej na szybę.
Trzeba to tępić, nie dawać ani grosza, a sami w końcu odpuszczą.
Jeden raz te SM się do czegoś przydała, oby więcej takich akcji!!!
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2013-12-12, 23:19
Nie mandaty za utrudnianie ruchu, a sprawy za nie odprowadzanie podatku VAT od usług.

______________

Though I walk through the valley in the shadow of death, I fear no evil, for I have fire support overhead.
Zgłoś
Avatar
Nekol 2013-12-12, 23:29
Prawda jest taka, że te oszołomy rozmazują bród na szybie jakąś szmatą nie wiadomo skąd, z jakimś piaskiem i innym gównem. Nie jeden raz miałem tam sytuacje kiedy takie dzieciaki nawet na zielonym kiedy był korek wskakiwały przed maskę i zaczynały "myć " szybę, mimo: 'mojego dziękuje, nie trzeba'. Jak tak kasy im trzeba to ulotki też można roznosić. Dziś widziałem jakiegoś 12, 13 latka właśnie pod rondem Regana który roznosił ulotki. Można ? Można
Zgłoś
Avatar
u549 2013-12-12, 23:35
Kurwa! Co do chuja jest z tym Wrocławiem? To goście jeżdżą jak zjeby mało ludzi nie zabijają, to wychodzą z aut żeby się ponapierdalać za własną głupotę. Teraz to...
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-12-13, 0:56
Ja we Wrocławiu spotykałem tylko Polaków myjących szyby. NIGDY nie korzystam z ich usług i zawsze odmawiam. Często rezygnują, gdy im pomacham ręką, że nie chcę, a czasem muszę włączyć wycieraczkę, żeby się odpierdolił Raz o pierwszej w nocy spotkałem jednego, który mi umył szybę, mimo że nie chciałem i włączyłem wycieraczkę. Ten nalegał, że umyje i nie powiem, robił to fachowo. Ale kasy mu nie dałem, chociaż praktycznie błagał, że to na jedzenie, że nie na alkohol itp. Może powiecie, że jestem żyła, ale nie popieram myjkowych, a dawanie im kasy sprawia tylko, że jest ich coraz więceji coraz częściej są natrętni.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-13, 7:45
Kurwa chłopaki często zamiast kraść telefony czy inne gówna stoją na krzyżówkach i próbują grosz zarobić pracą a tu jebs 500 zł od kundli. No kurwa paranoja, teraz powinni ta grupką zawinąć się ze skrzyżowania i pójść ojebać najbliższy kiosk. Brawo dla straży miejskiej za zabijanie inicjatywy uczciwej pracy już w zarodku.

Bongman jak nie chcesz żeby Ci mył szyby to włącz wycieraczki geniuszu.
Zgłoś
Avatar
piotrek_WRO 2013-12-13, 9:49
Świat się kończy, SM się na coś przydała.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-13, 11:26
DuckDodgers napisał/a:

Kurwa chłopaki często zamiast kraść telefony czy inne gówna stoją na krzyżówkach i próbują grosz zarobić pracą a tu jebs 500 zł od kundli.


Dobra - hipotetycznie. Nie chcę kraść, chcę zarobić pieniądze. A wezmę i wyrucham cię w dupę, wbrew twojej woli, a potem zażądam od ciebie hajsu za usługę seksualną, której nie chciałeś. Zapłacisz? Pochwalisz mnie, że próbuję grosz zarobić?

Tak jak ty nie chcesz, żeby ktoś cię ruchał w dupę i tym bardziej nie chcesz mu za to płacić, tak samo ludzie nie chcą żeby im brud szyby brudził. Kapisz?

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
xjan 2013-12-13, 18:55
To niech bandzwoły w rządzie ustalą najniższą krajową na poziome 2400 pln brutto. (Wbrew pozorom stać na to polską gospodarkę) wypierdolą połowę opłat za to że firma posiada pracownika. I skasują te zjebane ceny dumpingowe jakie nam ustala unia odgórnie (jak chce ustalać ceny w całej europie to niech też ustali najniższą krajową w całej europie i maksymalny stopień bezrobocia). Ale niektórzy ludzie są zbytnio ograniczeni żeby zrozumieć takie coś jak dostają cały czas kaskę od rodziców do 30 roku życia.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-13, 20:27
BongMan napisał/a:


Dobra - hipotetycznie. Nie chcę kraść, chcę zarobić pieniądze. A wezmę i wyrucham cię w dupę, wbrew twojej woli, a potem zażądam od ciebie hajsu za usługę seksualną, której nie chciałeś. Zapłacisz? Pochwalisz mnie, że próbuję grosz zarobić?

Tak jak ty nie chcesz, żeby ktoś cię ruchał w dupę i tym bardziej nie chcesz mu za to płacić, tak samo ludzie nie chcą żeby im brud szyby brudził. Kapisz?



A Ty tak bez oporu się dajesz wyruchać? I jeszcze dobrowolnie za to płacisz?
W trasie często się przydawało takie przepłukanie szyby a jak nie chcę to włączam wycieraczki i daje czasem też jakies klepaki, wole ich tu niż pod bramą. Problem rozwiązany. Jak ktoś nie chce to nie musi płacić a nawet otwierać szyby.

Typowa Polska tępota. Dojebać karę najbiedniejszemu za gówno a potem jeszcze dopłacać do ściągania tej kary bo raczej tego nie zapłacą.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-13, 23:58
Jeśli takich jak on jest więcej, to nadzieja dla naszego kraju jest martwa

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś