18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pułkownik_molibden 2012-02-01, 12:07
a już myślałem, ze mu perfidnie zapuka w szybę lub krzyknie
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-01, 12:28
vass napisał/a:

Mam nadzieję, że już gamoń nie pracuje w SM, tylko zamiata ulice w MPO


Takiego obiboka chcesz awansować?
Zgłoś
Avatar
C................l 2012-02-01, 12:51
@Miranda - jak się spóźniasz do pracy to wstawaj wcześniej :/

Już się nie spóźniam, bo nie pracuję
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-02-01, 13:01
On nie spał tylko czuwał!!!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-02-01, 14:16
kasztan_85 napisał/a:

Venture - "NORMALNYCH ludzi się nie czepiają."

Powiedz sobie to jeszcze raz jak Ci przyjdzie mandat za przekroczenie prędkości. Bo prawda jest taka, że zamiast pilnować porządku na osiedlach te chujki siedzą z wozie i pstrykają zdjęcia ludziom śpieszącym się do roboty. I tak właśnie działa SM w tym chorym kraju.


Swoja drogą ,że to dą pionki do nabijania sakwy urzędom miasta/gminy. Mi chodzi o to ,że na ulicach tacy nadgorliwi o ktorych ktostam pisał to nie czepiaja sie ludzi normalnych.
To ,ze oni w obecnych czasach robią za marionetki aby fotopstrykami nabijać budżety to już inna sprawa.

Moje zdanie o SM jest od lat takie samo. Banda zakompleksionych ,przepłacanych ludzików od niczego do niczego ,którzy byli za chujowi (czy to fizycznie czy psychicznie) aby dostać się do policji więc poszli do SM aby poczuć troche władzy. Mnie tylko wkurwia ,że dostają większe pensje niż policjanci. Tak być nie powinno! Mniejsze wymagania aby się dostać, mniejsze kompetencje, mniejsze możliwości a i tak dostają więcej niż policjant.
Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2012-02-01, 17:15
Ta menda śpiąca jest akurat jednym z normalniejszych strażników. Nie raz mnie złapał na chlaniu w parku i skończyło się tylko na pouczeniach
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2012-02-01, 21:06
moze i smieszne ale wspolczuje strazakom miejskim
Zgłoś