18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne


Kobieta była w związku online z 31-letnim streamerem gier. Mężczyzna przesłał zapisy czatów, aby ją upokorzyć w publicznej sprzeczce.

Nie wytrzymała upokorzenia i powiesiła się na żywo na platformie streamingowej Twitch.

Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-07-21, 17:59 1
gdyby kogoś interesował stołek na którym stała pod sam koniec, to jest składany stołek z ikeii (vigar), bardzo kompaktowy. obecnie chyba już tylko do kupienia na amazon czy podobnych amazon.de/-/en/VIGAR-Folding-Handles-Polypropylene-Compact/dp/B07FLP5XVD

Zgłoś
Avatar
Futszasty 2024-07-21, 19:03
Czy tylko mi się wydawało, że film się w pewnym momencie zawiesił?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-07-21, 19:53 2
Skoro już się publicznie wieszała to czemu najważniejszą część swojego przedsięwzięcia zostawiła poza kadrem? Na czym się niby powiesiła? Na słuchawce prysznicowej? No powodzenia jeśli utrzyma minimum 50kg.

Fejk i tyle.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-07-21, 20:16
Czemu te cipy są często takie głupie. Wieszać się, bo jakiś zjeb udostępnił z nią rozmowy publicznie. Takie problemy można mieć w wieku 10-15 lat, a nie jako dorosła osoba. Jak ktoś ma za słabą psychikę, to niech się nie bierze za coś takiego jak stream, w którym pokazuje mordę i często życie prywatne.
W sumie ciekawe co tam takiego strasznego było w tych wiadomościach, bo zgaduje, że jakieś seks wiadomości. Zabijać się przez takie coś, to głupota.

Dobrze, że nikt moich wiadomości nigdy nie udostępnił, bo bym skończył w pokoju bez klamek 😂.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-21, 21:22 1
Xevik20 napisał/a:

Czemu te cipy są często takie głupie. Wieszać się, bo jakiś zjeb udostępnił z nią rozmowy publicznie. Takie problemy można mieć w wieku 10-15 lat, a nie jako dorosła osoba. Jak ktoś ma za słabą psychikę, to niech się nie bierze za coś takiego jak stream, w którym pokazuje mordę i często życie prywatne.
W sumie ciekawe co tam takiego strasznego było w tych wiadomościach, bo zgaduje, że jakieś seks wiadomości. Zabijać się przez takie coś, to głupota.
Dobrze, że nikt moich wiadomości nigdy nie udostępnił, bo bym skończył w pokoju bez klamek 😂.



zdrowa psychicznie napewno nie była będąc w związku "online", zgaduje że całe swoje jestestwo opierała na swoim wizerunku online i po takiej 'kompromitacji' nie widziała dalszego sensu egzystowania
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-21, 21:47
Insaner napisał/a:

Skoro już się publicznie wieszała to czemu najważniejszą część swojego przedsięwzięcia zostawiła poza kadrem? Na czym się niby powiesiła? Na słuchawce prysznicowej? No powodzenia jeśli utrzyma minimum 50kg.
Fejk i tyle.



Dlatego też podejrzewam, że to może być ustawka. Tyle nagrań powieszeń jest na sadolu i to chyba jest pierwsze w którym nie widać nic.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-07-21, 23:20
Panowie chyba nie macie doświadczenia widzę !!!!! każdy specjalista wam powie że to było na serio a fakt co ją do tego sprowokowało nie jest znany ,ale jeżeli to jest prawda że ktoś ją nagral itp i to puścił w neta to jest Kurwa która zaraz karma zabierze i to nie jest żart.....
Zgłoś
Avatar
Rozpierdalacz_Trocin 2024-07-22, 1:57
Pro100wRyj napisał/a:

Ale trzeba przyznać, że solidne mają te prysznice w Japoni



To Chinka była
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-07-22, 5:44
jebana kłamczucha

profilowe vs real deal

______________

i tak mnie jebie twoje zdanie
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-22, 7:21
Dorosły człowiek. Ale to trzeba mieć słabą psychę żeby się wyhuśtać po jakimś "związku online", masakra. Wręcz jest to przerażające. jak można w ogóle się tak od kogoś uzależnić.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-07-22, 11:08
Też mi przeszło przez głowę, że może być to fejk. Kamera ustawiona tak, że równie dobrze mogła się przewiązać sznurem pod pachami i tylko się wiercić potem. Ale drgawki i w ogóle zachowanie dość przekonujące.
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-07-22, 12:03
Driver19cm napisał/a:

Reasumując,
Laska była w związku online, ale powiesiła się na zywo



A wystarczyło wyłączyć internet i znaleźć sobie chłopa w realu.
Zgłoś
Avatar
tupacc0 2024-07-22, 16:09 1
Wacław napisał/a:

Gdzieś ja widziałem ale mogę się mylić



Bo tak wygląda ze 30% Chinek
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-07-23, 8:08
Dalej dawajcie bachorów telefony
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-07-27, 8:13
KomornikSądowy napisał/a:

Ja bym ją zdjął, dobrze wyruchał i z powrotem odwiesił, fajne sranie ma



Co ty gadasz? Taka chuda że jak ja po wykręcało to nie wiedziałem gdzie ma tył a gdzie przód.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów