18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ramiell 2023-12-11, 1:57
To świnia zajebana.
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-12-11, 7:36 3
modified1 napisał/a:

Miałem kilka momentów na mieście że srać się chciało, i nigdy bym nie odjebał takiej wsi, zawsze idzie ogarnąć kibel publiczny, kibel w jakiejś uczelni, restauracji za darmo czy za opłatą. A jak już nie ma opcji to rura w jakieś ustronne miejsce gdzie nikogo nie ma a nie chuj wie w jakiejś bramie koło randomowej osoby walisz sprute jak najgorszy ściek ;d



Życia nie znasz, widać po twoich wypocinach.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-12-11, 9:56
kubol napisał/a:

Musze czesciej wychodzic na miasto



Wygrał Pan talon na balon.
Stolec trzeba wypracować. Tzn. wychodzić, tak z 5-10 km dziennie.
I wtedy w sraczu spędzasz góra minutę, jeśli uprzesz się, by się podcierać, a nie podmyć.
Zgłoś
Avatar
IronBB 2023-12-11, 13:42
Nigdy tego nie skumam - zesrać się i nawet nie podetrzeć - przecież to całe dupsko, gacie, spodnie za chwilę w takim stanie jakby się skartoflić w gacie. Zwierzęta to chociaż sobie dupę wyliżą, a takie zwierzę dalej brudne chodzi po ulicy, a nie chciej żeby do autobusu weszło.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2023-12-11, 15:57 1
realcommercial.com.au/leased/property-102-410-elizabeth-street-surry-h... to tu
Zgłoś
Avatar
Pokazmito 2023-12-11, 16:39 2
modified1 napisał/a:

Miałem kilka momentów na mieście że srać się chciało, i nigdy bym nie odjebał takiej wsi, zawsze idzie ogarnąć kibel publiczny, kibel w jakiejś uczelni, restauracji za darmo czy za opłatą. A jak już nie ma opcji to rura w jakieś ustronne miejsce gdzie nikogo nie ma a nie chuj wie w jakiejś bramie koło randomowej osoby walisz sprute jak najgorszy ściek ;d



Życia nie znasz, piszę to jako osoba, która zesrała się w nachy w pociągu podmiejskim. Kibla nie było na stacjach, które mijałem (takie zadupie). Kiedy stwierdziłem, że pierdole wychodzę srać w krzaki, dupa zrobiła mi psikusa.

Od tamtego momentu nie oceniach takich ludzi, a łączę się w bólu i wstydzie
Zgłoś
Avatar
subik 2023-12-11, 16:53
Na chuj w ogole sie wypowiadacie, dyskutujecie jeden 70latek z drugim moze 14 latkiem bo chuja wiecie kto siedzi po drugiej stronie i pierdolicie bez sensu komus marujac czas....
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-12-11, 16:55
Szybka akcja.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-11, 17:33
Zesrał się jak gołąb. Tylko skrzydeł nie miał.
Zgłoś
Avatar
jajkob 2023-12-11, 20:43
Jebane kurwa zwierzęta. Chciałbym żeby pan malarz powrócił i zaczął swoją misję jeszcze raz.
Zgłoś