18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
rosiaktnt 2010-12-30, 12:46
PaczekDNA napisał/a:

Tu Admirał Gwiezdnej floty przekazuję rozkaz dot. misji sylwester 2010/2011.

Napierdalać tempe chuje!!!


Tępy to Ty jesteś
Zgłoś
Avatar
s................5 2010-12-30, 13:49
Rozwalili mnie. o matko musisz nazywać ludzi którzy chcą pomóc zwierzętom pedałkami to spoko. Brawo!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2010-12-30, 14:31
chuj mnie obchodzi jakis tam fajfusbook i ich akcje, jednak w sylwestra napierdalac z rakiet trzeba - to jakby nie pojsc do spowiedzi dla swietojebliwych
Zgłoś
Avatar
LaTos 2010-12-30, 16:24
Kozogłowy napisał/a:

A strzelajcie, po 22 dzwonię na policję jak co roku

Od dawna na emeryturze?
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2010-12-30, 21:11
Mam psa który panicznie boi się petard, a i tak zamierzam nakurwiać, bo najlepszy sposób na walkę z fobią to stawienie jej czoła. Psy policyjne tak szkolą i jakoś zawału nie dostają. Chciałem więc poprzeć szczytną akcję "napierdalamy", klikam w link, a tutaj fACEBOOK. KURWA!!

Powinno zabronić się dodawania nowych tematów członkom fejsbuka, nk, fotki i innych gównanych portali, dających (jak chujowe seriale emerytom) namiastkę poczucia przynależności do społeczności. Generalnie to prawo wyborcze też należałoby im odebrać.

Wszystkich fejsbukowiczów pozdrawiam środkowym palcem i wesołym: WYPIERDALAĆ!
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-12-31, 0:03
@up
I wzajemnie + nawiązka.
Nie pakuj wszystkich do jednego pudelka, bo sa ludzie ktorzy tutaj pisza i maja facebooka czy to dla funu czy dla siebie. Chuj Cie to. Niemasz Twoja sprawa, internetowy napinaczu rolek hydraulicznych w turbo odkurzaczu do spawania boazerii z wejsciem na dvd
Zgłoś