18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
charakternik 2019-01-23, 17:11
AyCaramba napisał/a:

@up przecież się rozładował



Istnieje spore prawdopodobieństwo, że sprężyna zdążyła podać kolejny nabój.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-01-23, 19:49
woytasw napisał/a:

Podstawa - okulary. To raz
Dwa - odłożył na stół załadowaną broń.


No i co? Sama nie wystrzeli przecież.
Zgłoś
Avatar
Davao 2019-01-23, 20:52
~agoth napisał/a:

Trening WOT?



Co masz do WOT-u?
Zgłoś
Avatar
3xmx 2019-01-24, 3:06
Najleposze jest to co gosciu powiedział hahah (ŁOO KURWA)
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-24, 10:06
Davao napisał/a:

Co masz do WOT-u?



Ja mam. Prywatna armia pisowska. Stworzona na wzór SA w III Rzeszy. Nie tak to miało wyglądać.



To miała być służba ochotnicza, która sama się finansuje i działa podobnie do OSP.

Zrobili z tego fanatyczna quazi patriotyczną chrześcijańską bojówkę. Jak dojdzie do wojny to WOT będzie jak NKWD. Będą rozstrzeliwać "zdrajców ojczyzny".
Zgłoś
Avatar
dzikirolnik 2019-01-24, 17:01
Abraxus napisał/a:

Ja mam. Prywatna armia pisowska. Stworzona na wzór SA w III Rzeszy. Nie tak to miało wyglądać.

To miała być służba ochotnicza, która sama się finansuje i działa podobnie do OSP.
Zrobili z tego fanatyczna quazi patriotyczną chrześcijańską bojówkę. Jak dojdzie do wojny to WOT będzie jak NKWD. Będą rozstrzeliwać "zdrajców ojczyzny".



juz mialem odpisac jak bardzo zjebany jestes ale potem przeczytalem nick............
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2019-01-24, 18:29 1
PanRewolwerowiec napisał/a:

Bębenki w uszach też pewnie rozjebane,



Wez ty idz na strzelnice chcoiaz raz i przestan wypisywac takie debilizmy. Niby po czym ?, po strzale z kalacha? Ja koncowke treningu strzelckiego zawsze robie bez sluchawek, na poczatek 10-15 strzalo z 9mm para i pozniej z pol magazynka z DD 0.223 zeby sie przyzwyczaic do huku. Coraz wiecej ludzi tak trenuje. Wiekszosc czasu w sluchawkach bo jak duzo ludzi strzela to leb zaczyna bolec, ale warto tez kilka strzalow na koniec oddac bez sluchawek. Ludzie potrafia w zamknietym pomieszczeniu strzelac z 0,45ACP w malym zamknietym pomieszczeniu i jakos ludziom bebenki nie pekaja...
Wyjdz moze z tej piwinicy czy co ?
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-01-24, 20:17 1
Kolega zrobił sobie jaja i wypiął mu blaszkę magazynka z zatrzasku, stare wojsko robiło takie chece młodym na strzelnicy, lub z wypadającymi magazynkami z PM 63 RAK. Co do huku z wystrzału i ochraniaczy na uszy- w woju byłem w plutonie rozpoznania z RG rurą na wyposażeniu (RPG-7) to dopiero jest huk, a jak staniesz za rurą to powodzenia
Zgłoś