18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
D................7 2014-11-16, 22:13
Opcji jest od chuja tak na prawdę i z filmiku nic nie wymyślimy. Może ammo było elaborowane przez jakiegoś domorosłego speca, może niedomknięty zamek. Nie widać nawet z czego strzela, na M1 C za mocno kopie i jakieś takie dużawe chyba.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-16, 22:50
A co ma nie kopać, grubas stoi w pozycji, która się nawet nie nadaje do strzelania z wiatrówki. Dzieciak to już całkiem inna sprawa, kto daje kurduplowi strzelać z 7,62? A opcji od chuja to nie ma, te rednecki nawet by nie potrafiły elaborować.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-11-16, 23:34
Fajno, tylko, że M1C ma zabezpieczenie przed strzałem z niedomkniętego zamka o ile pamiętam.
7,62x25, 7,62x39, 7,62x51, 7,62x54R czy jaki? Bo tych kalibrów jest od chuja. Trzymajmy się ścisłości ;].
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-16, 23:54
Kaliber to nie tylko średnica pocisku, w pewnym sensie racja. Wymieniłeś trzy typowo sowieckie. Nie zagniesz mnie w ten sposób. Ja jak coś piszę, to przynajmniej trochę się na tym znam. Ja nie z tych gimbusów sadolowych koleżko.
Nie dałbym strzelać dzieciakowi nawet z tetetki, od nauki jest inna broń.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-11-17, 5:50
Echm, kobitka na filmiku nie trąca mi dzieciakiem... Głównie dlatego, że nikt jej bezpośrednio nie pilnuje.
Zgłoś
Avatar
powoluku 2014-11-17, 12:42
Dlaczego jak baby strzelają zawsze się odchylają do tyłu?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-11-17, 17:04
Bo są lżejsze i równoważą masę guna? Jak zakłądasz plecak to pochylasz się do przodu.

Ponadto sa kalekami i pierdołami i nie idzie im wytłumaczyc jak normalnie stanąć.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-17, 17:54
No nie wiem, dla mnie wygląda na córkę grubasa. Hamburgery mają inne myślenie, przecież to nie strzelnica tylko jakiś rozpiernicz za stodołą. U nich na własnym terenie możesz se strzelać do woli.
Nie tylko kobiety tak robią, mogę Ciebie zapewnić że każdy nieobeznany z bronią też przyjmie taką debilną postawę. To tak samo, jak nie wytłumaczysz nigdy komuś, kto nie pracował fizycznie. Że jak ma coś ciężkiego podnieść to należy kucnąć i na "nogach ciągnąć". Większość woli stać, pochylić się i słuchać trzeszczenia kręgosłupa.
Zgłoś