18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
kawior2007 2022-09-05, 23:42 2
I nagle przestał być już takim kozakiem
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-05, 23:48 1
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-09-06, 1:31 1
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



ścierwo ludzkie nie lepsze od murzyńskiego wyziewu,.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-09-06, 9:38
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Kozak w necie

Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-06, 11:11 2
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Ale ty jesteś męski, jak Psikutas bez s na końcu.
Zgłoś
Avatar
antisol123 2022-09-06, 16:26
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot


Sprzedajesz lepy? Kto jeszcze w tych czasach poluje na muchy w ten sposób?
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-09-06, 17:35
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Lepę sprzedałeś chyba zarobiłeś od mamy na ryj, za fantazjowanie na sadolu.
Zgłoś
Avatar
KreatorRzeczywistosci 2022-09-06, 18:45
Toperson1 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Gość zajebał mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



kiedyś się doczekasz
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-09-09, 4:44
Makster_26 napisał/a:

Za walenie z partyzanta powinna być kulka z automatu. Piwo dostałeś przez przypadek.



Aha , czyli zajebać typa to to samo co sprzedać mu luja. I naprawdę śmiesz mnie oceniać? Zeszyty pakuj do szkoły i na plastykę namaluj obrazek razem z mamą.

Makster_26 napisał/a:

Za walenie z partyzanta powinna być kulka z automatu. Piwo dostałeś przez przypadek.



Wyjdź chłopcze z piwnicy i zobaczysz jak wygląda życie na ulicy w mieście.
Zgłoś