18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tribal216 2012-11-18, 21:00
powiedz im to prosto w twarz jak jesteś taki dupny cipko
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-18, 21:01 1
qeuz napisał/a:

Co za gówno. Dzieci jotpe myślą sobie: "Jestem tak bardzo jp, że jak zajebią mi rower to zamiast na policję pójdę poskarżyć się mamie"



Właśnie tacy jotpe są pierwsi na policji. Jaka by nie była ułomna i kulawa, to są rzeczy, których bez nich nie załatwisz.
Flagową akcją tego typu było moim zdaniem jak chłopaczek napierdolił drugiego, zwędził mu bluzę i policja ją odzyskała. Oczywiście bluza jp.
Zgłoś
Avatar
Oko112 2012-11-18, 21:01 1
Smieszne w chuj
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-18, 21:10
a co by tym psom ostrzygli, to ważne info
Zgłoś
Avatar
GatecrasherKO 2012-11-18, 21:12
@Kutas Szatana
Twój nick mówi sam za siebie, weź wyjdź.
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2012-11-18, 21:14
A może po prostu chcieli się obciąć.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-18, 21:17
O, już się kurwa oburzyli. Obrońcy policji wielcy. A jak psy coś odpierdolą i jest o tym głośno, to wszyscy JP zaczynacie być. Szczególnie pozdrawiam hipokrytów, co psioczyli na pały, po 11 listopada.
Zgłoś
Avatar
Dzieciinternetu 2012-11-18, 21:20
Nie podjechali na strzyżenie, tylko do wezwania. Jak by ktoś nie zauważył, to przed nimi stoi karetka pogotowia.

Pozdrawiam wszystkich gimbusów, którzy na widok policji robią zdjęcia i potem zgrywają się przed kolegami, JP JP JP JP. Jestem ciekaw, który gimbus powie to policjantowi prosto w oczy.
Zgłoś
Avatar
xmikexpl 2012-11-18, 21:21
Ja mógłbym powiedzieć ale mam problemy z kręgosłupem i ciężko mi rozmawiać na czworaka:)
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-18, 21:40
No i znalazlo sie na glownej
Piekny flamewar, ciekawe kiedy ktos przesadzi i dostanie warna
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-18, 21:42
Taa, gimbaza nabija się z policji, a jak ktoś gimbazie przypierdoli albo coś jej ukradnie, to gimbaza gdzie zapierdala? Oczywiście, że wylewać łzy na policję. Ja pierdolę, co za dzieciarnia.
Zgłoś
Avatar
xiro 2012-11-18, 21:49
Rock_Star napisał/a:

Sądząc po tym że przed nim stoi karetka, albo mówiąc "fachowo" ambulans, można wysnuć wniosek że nie pojechali tam do strzyżenia tylko po prostu był tam wypadek. No chyba że coś tym psiakom w tym zakładzie ucięli, w sume nie zdziwił bym się bo to jakaś nora xD




dlatego karetke do psow wezwano
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-18, 21:50
Naprawdę zabawne to zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
Rock_Star 2012-11-18, 22:32
xiro napisał/a:




dlatego karetke do psow wezwano



Mówiąc "psiaki" miałem na myśli policjantów. Służba zdrowia odmawia leczenia ciężko chorym a wysyłała by karetki do zwierząt? Pomyśl zanim coś napiszesz...
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-11-19, 1:02
Rock_Star napisał/a:

Sądząc po tym że przed nim stoi karetka, albo mówiąc "fachowo" ambulans, można wysnuć wniosek że nie pojechali tam do strzyżenia tylko po prostu był tam wypadek. No chyba że coś tym psiakom w tym zakładzie ucięli, w sume nie zdziwił bym się bo to jakaś nora xD





a co teraz powiesz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie