18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Studenci
chalny • 2013-05-13, 15:21
Sobotnia noc, studenci na imprezie w mieszkaniu na 9 piętrze jednego z nich.
Swoje już wypili, większość z imprezowiczów albo śpi, albo udała się do domu. Zostało kilku i wpadli na nietypowy pomysł.
Przygotowali karton, napisali na nim markerem "Misja na Marsa" i jeden z mężczyzn wszedł do kartonu, inni wynieśli go na parapet i wyrzucili przez okno. Gagarin p**rdolną na beton, krew, gówno i flaki.
Ktoś z bolku wezwał służby ratunkowe i tutaj będzie puenta.
Kiedy ratownicy medyczni zajmowali się "Panem Kleksem", policja wchodziła do mieszkania.
Ich oczom ukazał się piękny obraz, a mianowicie drugi mężczyzna wchodził właśnie do kartonu z napisem "Misja ratunkowa".


Podobno autentyk, zasłyszane od ojca.

Po tagach nie znalazłem, jak było to wyj*bać.
Zgłoś
Avatar
pedzel93 2013-05-13, 21:33
Podobno autentyk podobno byli NACPANI a nie PIJANI i podobno to bylo w poznaniu w wysokich akademikach za politechnika PODOBNO jakies 3 do 5 lat temu.. i PODOBNO nie byl to karton a LODOWKA GŁABIE!
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-05-13, 21:56
atrapa.net/legendy/misjanamarsa.htm

Historia znana gdzieś ze 20 lat prawie, a dalej zdarzają się ludzie, że to "na pewno w moim mieście"...
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-05-13, 21:57
" Gagarin p**rdolną na beton, krew, gówno i flaki." < Najlepsza część tego "dowcipu-historyjki"
Zgłoś
Avatar
Pan Kleks 2013-05-13, 22:20
nie śmieszne.
Zgłoś
Avatar
wojal 2013-05-13, 22:28
"...w mieszkaniu na 9 piętrze jednego z nich..."
9 pięter w mieszkaniu?! Ciekawe ile płacili za wynajem... :|
Zgłoś
Avatar
Azath 2013-05-13, 22:48
Tak autentyk. To bylo w Lodzi w miasteczku akademickim LUMUMBY mieszkalem niedaleko.
Opisane w Dzienniku Lodzkim - lokalna gazeta.
st9.pl/forum/viewtopic.php?t=2089
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-05-13, 22:57
Starsza historia niż internety, już w gimbazjum jakiś typek od uzależnień opowiadał nam tą historyjkę.
Zgłoś
Avatar
MaximusOptimus 2013-05-13, 23:06
Ta akcja była w szczecińskim akademiku i jest autentykiem ...
Zgłoś
Avatar
kris04797 2013-05-13, 23:51
w Szczecinie to wyrzucili rok temu lodówke przez okno
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-05-13, 23:51
Tja... w Częstochowie niby też Marsa zdobywali... urban legend.
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2013-05-13, 23:59
Urban Legend, ale ja również słyszałem o Łodzi (bo tak serio... gdzie indziej się dzieją takie pojebane rzeczy)

Druga z tych legend to jest, że kilku gości się "zjarało" i jeździło na rondzie na wstecznym i pierdolnęli w jakiegoś typa. Wszyscy obsrani, nie wysiadają z samochodu, tamten typ też nie. Ktoś z przechodniów zadzwonił na 997. Pojawia się Policja. Idzie do tego typa, później do nich. Kierowca otwiera okno i słyszy - Nic się chłopaki nie martwcie, totalnie pijany facet, jeszcze mówi, że do tyłu na rondzie jechaliście.

Taki sam autentyk...
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2013-05-14, 0:10
atrapa.net/legendy/misjanamarsa.htm
Zgłoś
Avatar
Verano 2013-05-14, 0:36
autentyk Łódź na ul.Politechniki - akademiki Nie jakis szczecin czy kurwa wrocław
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-05-14, 1:39
AUTENTYK, było pare lat temu w gazecie
Zgłoś
Avatar
xDarest 2013-05-14, 3:24 2
Hahaha !

Słyszałem tą historię przynajmniej od 10 różnych osób. W tym mojego ojca, którą opowiedzieli mu koledzy kiedy on był na studiach (looong time ago). Zawsze to samo, dragi, "Misja na Marsa", wpada policja i przerywa "Misję ratunkową". Zmienia się tylko czas i miejsce akcji.
Słyszałem już, że było to 4 lata temu, 30 lat temu, w zeszłym tygodniu etc. W Akademiku w Warszawie, w Krakowie, Szczecinie etc.

Najlepsze jest to, że najprawdopodobniej nigdy to nie miało miejsca, taka 'Akademicka Legenda'. Prawdopodobnie, aby zniechęcić ludzi do zażywania ciężkich dragów, bądź luźna pomarihuaninowa fantazja.

Tak czy inaczej, podobna sprawa jak ze "Słoneczkiem". Każdy słyszał, większość wierzy, autentyczność znikoma.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą"

YoogiGoogi napisał/a:

AUTENTYK, było pare lat temu w gazecie



Haha, o tym właśnie mówiłem.

O jej ! W GAZECIE ?!?!

W TAKIM RAZIE TO MUUUUUSI BYĆ PRAWDA !!

No bo przecież co w gazecie to zawsze "AUTENTYK" !

Swoją drogą zabawne, że większość ludzi z automatu bierze słowo pisane za prawdę. Na swoją obronę powiedzą "Ale tylko z dobrych źródeł!". A prawda jest taka, że jedynym dobrym źródłem są własne oczy.
Widziałeś to? Byłeś tam? i tak Ci nikt nie uwierzy. Ale w gazecie napiszą, że posąg matki boskiej płacze krwią i pół Polszy się zjezdza,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie