18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu INFORMACJA: liveleak.com i youtube zgłoszony przez ~_Yarko_
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kochanek uciekał przez okno

29 czerwca 2024 około godziny 22 doszło w Toruniu do dramatycznego wydarzenia. Jeden z mieszkańców akademika "Dom Studencki nr 1" przy ul. Adama Mickiewicza 2/4 w Toruniu wyszedł na parapet, po czym zawisł nogami w dół. Niestety nie dał rady wrócić do pomieszczenia i po kilkudziesięciu sekundach spadł kilka pięter w dół, całe zdarzenie zarejestrowała kamera.



Źródło: wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/68038-student-spadl-z-ostatniego-p...

Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
romek134 2024-06-30, 17:59 1
jak w jedynce była stołówka to takie rzeczy się nie działy
Zgłoś
Avatar
Oki244 2024-06-30, 18:04 1
Miodzik na oczy aż się ciepło na serduszko zrobiło, oby wózek nauczył go bzykac teraz panienki na parterach
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-30, 18:18 2
Studenci jebani, kurwa jego mać.

Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-06-30, 18:23 4
"to mój kochanek, piliśmy, zamknęliśmy się w pokoju i nie mogliśmy znaleźć klucza... Maciej chciał wyjść oknem ale spadł".
Przynajmniej zaruchał.
Zgłoś
Avatar
fun88 2024-06-30, 18:31 1
jebana szmata nawet mu nie pomogła dziwka
Zgłoś
Avatar
M800 2024-06-30, 18:47 2
Dobre, bo polskie.
Cóż, pierwszy i ostatni raz pojechał.

[ Dodano: 2024-06-30, 18:48 ]
Poruchał
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-06-30, 18:57
to nie Assassin's Creed, to życie niestety.
Zgłoś
Avatar
Naczelny_GEJ 2024-06-30, 19:19
Generalnie nie mam zbyt dużo empatii dla gatunku ludzkiego (czasem jak oglądam harda to mi stanie), Jednak, jak widze taką kurwe, która jedyne, co potrafi zrobić to nagrywać telefonikiem zamiast próbować pomóc to nie dziwie się takim ludziom, jak Andreasa brevik, James Holmess albo chłopcy z columbine.
Ten debil nie wisiał tam przecież tyle, ile trwa ten filmik (tutaj mamy jedynie końcówkę nagrania).
Nagrywający zasługuje na dożywocie albo sztos.
Jebany Lou bloom z wolnego strzelca.

[ Dodano: 2024-06-30, 19:20 ]
Kto nie wisiał na parapecie niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-06-30, 19:21 5
Najebali się, zgubili klucze i nie mogli wyjść więc stwierdzili, że gościu wyjdzie przez okno. Jak zawisł to stwierdził że nie da rady, tylko że nie dał rady też wrócić. Spadł. Kręgosłup złamany, kaleka do końca życia. Pić to trzeba umić.
Zgłoś
Avatar
baran1996 2024-06-30, 20:09 1
Co za kurwisko z kamerzysty ,cwelu pierdolony
Zgłoś
Avatar
grigori94 2024-06-30, 20:17 9
Naczelny_GEJ napisał/a:

Generalnie nie mam zbyt dużo empatii dla gatunku ludzkiego (czasem jak oglądam harda to mi stanie), Jednak, jak widze taką kurwe, która jedyne, co potrafi zrobić to nagrywać telefonikiem zamiast próbować pomóc to nie dziwie się takim ludziom, jak Andreasa brevik, James Holmess albo chłopcy z columbine.
Ten debil nie wisiał tam przecież tyle, ile trwa ten filmik (tutaj mamy jedynie końcówkę nagrania).
Nagrywający zasługuje na dożywocie albo sztos.
Jebany Lou bloom z wolnego strzelca.
Kto nie wisiał na parapecie niech pierwszy rzuci kamieniem.



Miał twoim zdaniem go kurwa łapać czy co? 😅
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2024-06-30, 20:27
Narkotyki to zło.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2024-06-30, 21:17 1
Pewnie mu nie chciała kopsnąć szpary
Zgłoś
Avatar
Tomala5 2024-06-30, 21:25 9
Naczelny_GEJ napisał/a:

Generalnie nie mam zbyt dużo empatii dla gatunku ludzkiego (czasem jak oglądam harda to mi stanie), Jednak, jak widze taką kurwe, która jedyne, co potrafi zrobić to nagrywać telefonikiem zamiast próbować pomóc to nie dziwie się takim ludziom, jak Andreasa brevik, James Holmess albo chłopcy z columbine.
Ten debil nie wisiał tam przecież tyle, ile trwa ten filmik (tutaj mamy jedynie końcówkę nagrania).
Nagrywający zasługuje na dożywocie albo sztos.
Jebany Lou bloom z wolnego strzelca.
Kto nie wisiał na parapecie niech pierwszy rzuci kamieniem.



Co miał niby zrobić? Przeciętny człowiek nie jest w stanie wisieć tak dłużej niż minutę film trwa 40 sekund to raczej wskazuje na to że długo więcej to nie trwało. Pomóc mu mogła laska z pokoju a nie typ kilkanaście metrów niżej. Nagranie się kończy od razu po upadku to raczej poszedł mu pomóc, co innego jakby podszedł mu z telefonem do ryja albo poszedł w długą. Szczerze? Gdyby gość próbował go łapać to byłby głupszy niż ten z parapetu...
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-30, 21:41
SKROBEK TO IMPOTENT

POPEK KŁAMIE

NADCHODZI KONIEC!!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie